Jump to content
Sign in to follow this  
mattylele

[VAC BAN] - Pytanie

10 posts in this topic

Recommended Posts

Zwięźle i na temat, czy gracze posiadający blokadę VAC na koncie mogą wchodzić na serwer/serwery CSKatowice?

Drugie pytanie, to jak w takim przypadku ma się to do topki?

Mogą wchodzić na serwa,co do topki to chyba nic się nie zmienia.

To nic nie zmienia,jednakże jeżeli będziesz grał na wspomagaczach to nie licz na ub i drugą szansę...

Blokada VAC (VacBan) działa na serwery zabezpieczone (czyt. rankedy,etc.) ,natomiast na serwery niezabezpieczone (typu społecznościowe. np.cskatowice,niemal jestem pewien że to serwery niezabezpieczone) można wejść z blokadą  VAC.  So...,co do drugiego pytania. Nie wpływa to w żadnym stopniu na topke,lecz odradzałbym takiego zachowania,because mamy uzdolnioną kadrę administracji ,która w przeciągu kilku minut wykryje owy "cheat" i pójdzie niestety perm :(.

No to pytanie z innej beczki - czy ktoś się orientuje, czy jest możliwość sprawdzenia "sesji" danego gracza (kiedy przebywał na serwerze) i wyciągnięcie demek z tego czasu (kwestia ostatniego tygodnia, może dwóch)? Wiem, że na innych sieciach są statystyki typu gameme etc., a tutaj? Nie pamiętam czy np. na GT jest taka możliwość? Chyba nie.

11 minut temu, 'Sahy napisał:

odradzałbym takiego zachowania,because mamy uzdolnioną kadrę administracji ,która w przeciągu kilku minut wykryje owy "cheat" i pójdzie niestety perm :(.

Chyba coś Ci się pomyliło :D Ja na tym serwerze jestem TOP1. Gram tutaj sporo w ostatnich tygodniach i powiem Ci szczerze - nie widziałem nikogo z administracji oprócz Zayrena (chyba admin arenek) oraz Powery (wszedł na 5 minut). Pytania nie dotyczą mojej osoby, tak btw.

U nas jesteś oceniany tylko za grę na naszych serwerach, nie interesują nas bany z zewnątrz, nawet jeżeli na drugim koncie lub na inną grę masz nałożonego VAC'a.

Jeżeli masz VAC'a na csgo to raczej oczywiste, że nie wejdziesz do gry ;)

No to jeszcze pozostaje:

No to pytanie z innej beczki - czy ktoś się orientuje, czy jest możliwość sprawdzenia "sesji" danego gracza (kiedy przebywał na serwerze) i wyciągnięcie demek z tego czasu (kwestia ostatniego tygodnia, może dwóch)? Wiem, że na innych sieciach są statystyki typu gameme etc., a tutaj? Nie pamiętam czy np. na GT jest taka możliwość? Chyba nie.

A konkretnie chodzi mi o serwer RETAKE PISTOL NORMAL i gracza o nicku Egote.

Posiada 2 konta Steam. Pierwsze z nich z VAC BANEM od 54 dni (nie wiem czy na nim też grał na serwerze, znalazłem je całkiem przypadkiem). Drugie konto natomiast także z VAC BANEM od dzisiaj. Na tym drugim koncie wbił top3 na serwerze.

Spekuluję, iż nie grał czysto, dlatego próbuję doszukać się jego demek ;) Po prostu, śmierdzi na odległość.

http://steamcommunity.com/id/jebacdisasmieciakurwe

http://steamcommunity.com/id/Loreczek

https://www.gametracker.com/player/Egote/pistols2.cskatowice.com:27015/

@P@tRyK :good:

@Ogen Dogen, tak, lecz jeszcze trzeba wiedzieć kiedy dany gracz był na serwerze :eyeroll:

By  P@tRyK ,

Gotowe,następnym razem będzie nagroda ;)

By  Ogen Dogen ,

demka są w tabeli serwerów

Godzinę temu, TBk napisał:

@Ogen Dogen, tak, lecz jeszcze trzeba wiedzieć kiedy dany gracz był na serwerze :eyeroll:

W czym problem ?

500e62144c.png

Wiem, tylko w tym problem, że nie wiadomo czy 1 demko wystarczy :D Skoro koleś tyle przegrał na serwerze a nikt nie zauważył... Zobaczę 1 demo jak będzie za mało to trudno. Po prostu chciałem z paru innych dni, ale nieważne :D

Edit: Można zamknąć. Reason: 

@Ogen Dogen, ty for answer.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice