Jump to content
Brelok

Raszowanie

8 posts in this topic

Recommended Posts

Mam propozycje dodania niewidocznych ścian aby zapobiec raszowaniu. Co wbije na serwer jest spina, że ktoś raszuje. Czasami naprawdę jest to uciążliwe dlatego proponuje dodanie niewidocznej sciany na srodku mapy i aby znkała ona np. 5sek przed koncem rundy ponieważ czasami przeciwnik jest afk 

@zaksiu @Oszukista @Sort_U co o tym myślicie? Jak dla mnie bardzo irracjonalne,aby takie coś powstało trzeba znaleźć plugin i się trochę namęczyć. Większość takich pluginów (o ile takie są) ,są płatne i jest w 'luj' pracy nad szukaniem tego i jeszcze kupnem. Niemniej jednak,bodajże był taki plugin na ODD2 i się nie sprawdził. 

Edit: Od "rushowania" (sprawdzania czy ktoś nie rushuje) jest administracja. 

Regulamin>>Rush>>Ban. 

"So I think it's unnecessary".

8 minut temu, 'Sahy napisał:

Edit: Od "rushowania" (sprawdzania czy ktoś nie rushuje) jest administracja. 

Regulamin>>Rush>>Ban. 

"So I think it's unnecessary".

Tak jest, ale często jej nie ma a jak już są to nie sa w stanie opanowac wszystkiego.

Co do roboty to fakt cięzkie, tym bardziej, że jest runda nożowa gdzie ta "sciana" musiala by byc off 

Powiem to tak jak powiedzł @zaksiu

Osłabi to serwer, kolejny plugin u ciąży serwer. 

Według mnie to i tak ten serwer ledwo dycha, nawet nie wiem czy nie było by lepiej postawić taki serwer na vps-ie (większa moc, więcej ramu)

Ale to tylko zależy od opiekunów. 

1 minutę temu, [SS] Wilchelm™ napisał:

Powiem to tak jak powiedzł @zaksiu. 

Osłabi to serwer, kolejny plugin u ciąży serwer. 

Według mnie to i tak ten serwer ledwo dycha, nawet nie wiem czy nie było lepiej postawić taki serwer na vps-ie (większa moc, więcej ramu)

Ale to tylko zależy od opiekunów. 

To nie jest wina brakujących zasobów, tylko optymalizacji gry. Według hostingu nie zużywamy nawet połowy przydzielonych zasobów, po prostu gra chodzi na przestarzałym i nieoptymalnym sourcie.

Natomiast Valve umywa ręce twierdząc tylko, że nie gwarantuje płynności gry dla TR128 i +24 graczy. Niestety, wyższy tickrate to nie tylko liczba sprawiająca magicznie, że więcej pocisków trafia. Zawsze możemy wrócić na niższy tickrate i problem ustanie ;)

Niemniej jednak kolejny plugin może być zabójczy dla tego serwera.

P.S.

Stawianie wymagających serwerów gier na VPS'ie to też nie jest najlepszy pomysł. Jeśli już to dedyk.

P.S.

Stawianie wymagających serwerów gier na VPS'ie to też nie jest najlepszy pomysł. Jeśli już to dedyk.

No to zależy, jeżeli wiesz gdzie kupić vps to git. Ja mam zabezpieczenia porobione na holenderskim vps i kolega na nim ma coś postawione jeszcze i nie nażekam.

Zbędne + nie ma takiego pluginu, a napisać nie ma komu.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice