Jump to content

10 posts in this topic

Recommended Posts

Witam, chciałbym abyście dodali do VIPa 2 skoki, i usunęli to, że jeśli zabijam to pojawia się niebieski ekran, utrudnia to bardzo grę. Pozdrawiam 

Niebieski to ułatwienie, bo niweluje flasha. Dwa skoki moim zdaniem mogą popsuć grę osobom bez vipa.

Opiekunowie zadecydują.

To nie 4 Fun żeby były 2 skoki, kiedyś była taka propozycja i też została odrzucona. 

Nie bardzo wiem o jaki niebieski ekran Ci chodzi, ja nic takiego nie mam.

Osobiście też uważam, że 2 skoki to byłaby przesada i gracze raczej bez vipa nie przyjęli by tego pozytywnie. Czekoladka ma racje, to nie 4 fun

Co do niebieskiego ekranu to on pomaga tak jak ogen wyżej powiedział

• + rep 1

Mi tam akurat przeszkadza, wręcz drażni, juz wole mic flesha na pysku niz jakis niebieski ekran, moglibiscie dac jaks komende ktora by to wylaczala. :)

Przez 2 skoki, niektorzy gracze pewnie by nawet i kupili :) 

@Czekoladka. no nie wiem, moim zdaniem nie, ale to Ty jestes opiekunem serwera, i ty zadecydujesz :) 

@furm1米 mnie np. drażni ten niebieski ekran, ktory w jakis sposob tez jest gadzetem, nigdzie wczesniej go nie było, i może dla tego. 

Nie chce być wulgarny, ale od tego j****go niebieskiego ekranu po 30 minutach grania na waszym serwerze, głowa boli. Powinniście chyba zadbać o dobro i wygodę gry na waszym serwerze, prosiłbym, wręcz błagałbym, abyście umożliwili mi wyłączenie go. Pozdrawiam 

Co do 2 skoków nie muszą być dodane, ale nie tylko na 4fun i innych pb one występują grałem na wielu serwerach w tym 4maps i zawsze był podwójny skok do VIPa

Przepraszam za multum postów

By  pogяσм ,

używaj opcji edytuj! // Połączyłem wszystkie 3 posty w 1

ja chyba jestem do tego niebieskiego ekranu juz za bardzo przywyczajona, bo nawet go nie zauwazam. Wrecz na innych serwerach mi go brakuje :D

Podwojny skok to głupota, na jakiegos 4 FUN'a jak najbardziej, ale nie na nasz serwer :D

Moim zdaniem, niebieski dodaje uroku. Natomiast 2 skoki nie nadają się na ten serwer, 4fun albo pb tak. Byłoby więcej płaczu że ludzie wchodzą tam gdzie się normalnie nie da :-)

To tak jak napisałam wyżej, podwójnego skoku nie będzie na pewno. Niebieski ekran przeszkadza tylko Tobie, nie ma możliwości dopasowania pluginu pod jednego gracza jeżeli reszcie to nie przeszkadza. 

Propozycję odrzucam. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice