Jump to content
MarcineK

[1.6] Skarga [4maps]

13 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: Diamencik <3

Nick admina/gracza: Wilczynsky

Steam_id admina/gracza:STEAM_0:1:237773345

Serwer: 4maps

Mapa: inferno
Data i godzina: 07.11.2017 godz 21.50 i cały czas

Opisz sytuację/zdarzenie:  Sytuacja miała miejsce, gdy pewien gracz zgłosił kogoś na u@.

Ja nic nie słyszałem na dobrą sprawę, bo nie posiadałem głosników. Nagle pan Admin wbił na spect

wmawiając mi itd., że nie wbijam na spect itd. Na dobrą sprawę zrezygnowałem z rang i ja tam wbiłem na luzno pograć a nie słyszałem

o żadnym powiadomieniu. Wmawiał mi coś, że nie bedziesz całe zycie sobie grał bo masz inne obowiązki itp.

dostał też zapytanie czemu on w takim razie nie sprawdził go. Odpowiedział "chciał dograć runde" a tak naprawdę zagrał z 2 mapy a nadal nie sprawdził.

Jak dla mnie jest to śmieszne. Chce w spokoju wieczorem pograć na chwile a Admin zaczął obwiniać mnie :3 i się wywyższać :)

2 sprawą jest, gdy Admin PB @Niebieskowłosa chciała pograć  i zapytał sie czy zagra z nim, lecz ona odmówiła, wiec zaczął straszyć ją banem bez ostrzeżenia.

Ogólnie głupie teksty w jej stronę.  A ja mimo iż byłem tam nie pozwolę na to aby obrażać osobę z którą gram lub jakieś wywyższanie się swoimi możliwościami itd. ze strony Admina

@Niebieskowłosa Doda coś od siebie. I moze to dla was głupia skarga, ale weźcie ją na serio .

Pozdrawiam, Marcin

Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV):

(Screeny wykonane przez @Niebieskowłosa)

https://imgur.com/a/qlMKR

https://imgur.com/a/kyqy6

https://imgur.com/a/ecEI0

• Haha 1
  • + rep 1

Wypowiem się w tej skardze tyle że jest ona dla mnie całkiem śmieszna, będąc adminem na serwerze też chciałem sobie chwile pograć a nie patrzeć jak Marcinek gra ze swoją koleżanką ^.-? Dostałem zgłoszenie (na u@) to odrazu jak dograłem rundę poszedłem na spect, pooglądałem i zbanowałem gracza. Z racji że ktoś nie pisał tego na u@ tylko na teamsayu to ostrzegałem tego gracza że cheaterów piszemy na u@. Pisałem to że banuje ją bez ostrzeżenia w skardze i to nie była żadna groźba przy prośba, było to napisane w formie żartu a dlatego że zawsze ostrzegałem ją nawet przy respie do 1;30. Teraz raczej nie bedę tego robił i nauczka będzie w postaci odczekania czasu bana. Zawsze tak robie, btw. A skoro nie słyszałeś trąbki bo grałeś na głośnikach to na pewno nie widziałeś tych wiadomości na teamsayu w przeciwnej drużynie.. Rozumiem, tylko ze gdy jestem na serwerze WTEDY kiedy Ty jesteś to nie widziałem żadnych akcji z np. ostrzeganiem za cele mapy czy coś bo Ty tylko grasz, a Ciebie Admin nie dotyczy? Chciałbym nawet żeby ta skarga obróciła się w drugą stronę. To na tyle, czekam na wypowiedź Opiekunów/Oskarżyciela.

Pozdrawiam, 

Oskarżony Admin 4Maps.

• + rep 1

W sumie to gracz kilka razy pisal na serwerze  ze zglaszal  kogoś na u@ i żadnej reakcji od  administracji . 

Marcin wszedl  ze mną pograć na 4maps ,dopiero wrocilam z pracy wiec mielismy dosłownie  chwilke . A nasza gra skonczyla sie tym ze wilczynski sapil do Marcina na u@ i mic . I do tego do mnie na steam  wylewał swoje żale.

No sory ale Wilczynsky jest Adminen 3 tygodnie i juz uważa sie za niewiadomo kogo . Innych adminow sprawdza  a mnie straszy banem .  

Admin powinien  dawać przykład a nie wywyższać się nad wszystkich!.

P.S moze dzieje sie cos na serwerze podczas twojej nieobecnosci co? jezeli chcesz jeszcze kogos oskarżyc o nic nie robienie to prosze najpierw sprawdz dokladnie. 

• Lubie to 1

Hahah skoro sie "sapiłem" do niego na u@ to fajnie, bo tego nie robiłem. Podobno też nie widział ani nie słyszał trąbki haha, a poza tym nic do niego nie pisałem.

Jeżeli Admin z graczem bawią się w nie zabijanie tylko robią jakiś teamplay to też jest nie fair. Innych adminów sprawdzam? Godziny, bo moge. A zwłaszcza że każdy ma do tego prawo.

Admin ma dawać przykład to moge go brać od Marcinka? Nawet jeżeli przy mojej nieobecności, to jak ja jestem to ma wolne czy nie? bo nie rozumiem.

Pozdrawiam w dalszym ciagu.

Trochę absurdalna sytuacja. Każdy admin jak wejdzie na serwer chce pograć, a nie sprawdzać graczy. Admini powinni się ze sobą dogadać kto sprawdza dane zgłoszenie. Dla mnie oczywiste, @MarcineK.' @Wilczynsky dla was też powinno być. 

Marcin co prawda teoretycznie zrezygnowałeś z wszystkich rang, ale dalej je posiadasz, więc póki je masz Twoje obowiązki są takie same jak reszty. Ja też wchodząc na serwer chciałabym tylko pograć, jednak nie zawsze jest to możliwe. 

Co do tego co pisał Wilczynsky do Niebieskowłosej na steam, można uznać to niby za jakieś groźby, ale na moje oko to bardziej żarty. Zresztą nie ingerujemy w prywatne rozmowy między graczami. Równie dobrze każdy może tak pisać do drugiej osoby i nie udowodnimy czy serio miał takie zamiary czy tylko żartował. 

Jak dla mnie skarga bez sensu. 

• Lubie to 2
  • + rep 1

Madry  jestes co nie? Bo nie da się tego sprawdzić co mówiłeś. Jezeli są to żarty to bardzo słabe. Zwłaszcza że sam Wilczynsky potwierdza że będzie mnie banowalal bez ostrzeżenia. Tak myślam że ta skarga się tak skończy. Jeżeli jest to dla was bezsensu to zapraszam czasem na serwer  i sami zobaczcie. 

@Niebieskowłosa, Mądry jestem ale nie dlatego że tego się nie da sprawdzić bo się da. Żarty słabe? A ta skarga? Nic nie mam do ukrycia.

Dalej pozdrawiam.

6 minut temu, Wilczynsky napisał:

@Niebieskowłosa, Mądry jestem ale nie dlatego że tego się nie da sprawdzić bo się da. Żarty słabe? A ta skarga? Nic nie mam do ukrycia.

Dalej pozdrawiam.

A jak chcesz sprawdzić używanie adminvoice? :)

Zamykam do czasu decyzji opiekunów, ponieważ osoby które miały się wypowiedzieć zrobiły to. Jeżeli ma ktoś coś cennego do dodania (był przy danej sytuacji) pisać pw otworzę :)

• Lubie to 1

Dobra, czas na mnie.

Opowiem Wam pewną historię (dlatego, że idzie zima, niektórzy pewnie wiedza o co mi chodzi, jaki to dla mnie czas - normalnie bym sie tak nie rozpisywał XD ).

Kiedy zostałem opiekunem 4maps (wtedy jeszcze 3maps), to z jednego powodu, chciałem spełnić swoje marzenie za dziecka. Chciałem mieć własny serwer XD

Tak, wiem, egoistyczne podejście... xd

No i też dlatego, że chciałem pomóc dziewczynom...

PB zawsze było na 1 miejscu, ale nagle coś się zmieniło, ten server bardzo polubiłem....

Początki były trudne, a raczej pierwsze miesiące. Przykładałem się lepiej lub bardziej, mimo wszystko sie starałem. Chciałem aby na serwerze grało jak najwięcej ludzi, aby polubili go tak samo jak ja, oraz mieli "radoche" grając na nim :D 

Chciałem, aby serwer dorównał PB lub dd2 i wierze, że to może się kiedyś udać, ale nie możemy się kłócić między sobą. To dobrze serwerowi nie służy...

@HeLoN zrobił naprawdę wiele, aby PB rozwinęło się do takiego stanu w jakim jest teraz, ale sam tego nie zrobił. Początkowo był sam, ale po chwili miał adminów, którzy zaczęli mu pomagać.

Ja mam Was i również potrzebuję Waszej pomocy, ale kłótnie i spiny to nie pomoc.

Pewnie się zastanawiacie po co to wszystko piszę.

Chciałbym, abyście postarali się dogadać między sobą, jak na dorosłych ludzi przystało. Jesteście adminami, macie w związku z tym obowiązki, które przydałoby się żebyście wykonywali. 

Dogadajcie się na u@ kto sprawdza itp. Jak będziecie mieć konflikty to zawsze możecie napisać do mnie na pw.

Nie chciałbym, aby między adminami były konflikty...

Nie psujmy tego, co powoli udaje nam się osiągnąć.

Skargę odrzucam, @Czekoladka. ładnie opisała powód.

Wybaczcie za litanie.

Pozdrawiam

Kamil

• Lubie to 3
  • + rep 2

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice