Skocz do zawartości

    Zamknięty #33 Wywiad z Marcinek.'


    Ksiezniczka.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 8
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Wywiad - MarcineK.'   Redaktor: Witam! Czy na samym początku wywiadu mógłbyś się przedstawić - powiedzieć kilka słów o sobie?   @MarcineK.' Witam. Na imię mi Marcin, m

    Wywiad - MarcineK.'

     

    Redaktor: Witam! Czy na samym początku wywiadu mógłbyś się przedstawić - powiedzieć kilka słów o sobie?

     

    @MarcineK.' Witam. Na imię mi Marcin, mam 17 lat. Jestem wysokim  <2-metrowym> blondynem z poczuciem humoru. Jako, że jestem młodym człowiekiem - uczę się jeszcze. Uczęszczam do technikum o profilu "mechanik pojazdów samochodowych". Chciałem iść jako mechanik motocykli, ale było zbyt mało osób i nie otworzyli tego profilu.

     

     

    Redaktor: Jak zaczęła się Twoja przygoda z CS'em?

     

    @MarcineK.' Hmm.. Kiedyś przypadkowo zauważyłem na stronach internetowych filmiki związane z grami. Tak trafiłem na CS 1.6 Następnie, gdy wyszedł CS:GO
    zacząłem grać w niego dosyć długo. :)

     

     

    Redaktor: CS 1.6 vs CS:GO

     

    @MarcineK.' Hmm, Kiedyś może 1.6, ale teraz ewidentnie stawiam lepszy opór na CS:GO :D Gra bardziej przykuwająca uwagę i skupienie ^^

     

     

    Redaktor: Może jeszcze nie wszyscy wiedzą - jak znalazłeś się na tej sieci?
     

    @MarcineK.' Kiedy zacząłem swoją przygodę wbiłem na pierwszy lepszy serwer - "csrebelia"
    Poznałem tam 2 dziewczyny, które znajdują się teraz na CSK. Po jakimś czasie, dziewczyny przeniosły swój serwer na cskatowice i ja razem z nimi :)

     

     

    Redaktor: Niedawno zrezygnowałeś z pełnienia funkcji moderatora forum, co było jego przyczyną?


    @MarcineK.' Nie tylko moderatora, lecz kilku innych rang. Powodem tego jest moja nauka, ale także praktyki doszkalające, które zabierają mi mnóstwo czasu w tygodniu. Prócz tego sprawy rodzinne - jak wiadomo dla siebie i innych też muszę znaleźć czas :) Praktyki, które odbywam miały być 2 razy w tygodniu (w tym 1 dzień w weekend), ale z racji, że niedługo mam egzaminy - praktyki dali mi aż 5 razy w tygodniu :/

     

     

    Redaktor: Co robisz na takich praktykach doszkalających?

     

    @MarcineK.' Głównie są to podziały na 3 etapy. Pierwszym jest to Obróbka maszyn. Tzn. : Praca na maszynach typu: Tokarka, Frezarka itd. itp.

    Drugim etapem jest Mechanika pojazdów samochodowych czyli normalna praca w szkole, w warsztacie przy samochodach osobowych.

    Trzeci etapem jest to typowa Elektronika i elektro-mechanika.

     

     

    Redaktor:  Czy byłeś zadowolony ze sprawowanej rangi - moderatora?


    @MarcineK.' Tak, owszem. Cieszę się, ponieważ to była ranga, którą od zawsze chciałem mieć. Myślę, że wykonywałem swoją pracę w miarę dobrze i nie zawiodłem nikogo. Byłem dość aktywny, starałem się trzymać porządku na forum, aby wszystko było w porządku .

     

     

    Redaktor: Czy myślisz, że jeszcze wspomożesz sieć i wrócisz na to stanowisko?


    @MarcineK.' Będę wspomagał forum z każdym dniem, jeśli będzie to możliwe. Czy wrócę? Na pewno, ale kiedy to czas pokażę :)
     

     

    Redaktor: Co Cię najbardziej motywuje do pracy?


    @MarcineK.' Dla mnie to inni ludzie, którzy wykonują tutaj kawał dobrej roboty i wykonują ją ponad miarę swoich wymagań. ;)

     

     

    Redaktor: Czyją pracę w sieci najbardziej cenisz?
    @MarcineK.' Nie mam wyjątku. Każdy tutaj na sieci wykonuje swoją pracę z głową. Właściciele też przyjmują osoby godne na to stanowisko i myślę, że nie ma problemów.

     

     

    Redaktor: Czym zajmujesz na co dzień? Jakie masz zainteresowania?


    @MarcineK.' Moją pasją na pewno jest siatkówka, ale głównie Motocykle. Kiedyś <w gimnazjum> byłem harcerzem, oraz lubię pomagać innym, którzy tej pomocy potrzebują.
     

     

    Redaktor: Wspaniałe zainteresowanie <3 Jaki motocykl chciałbyś mieć? Jeździsz już jakimś? 

     

    @MarcineK.' Moim wymarzonym motocyklem jest Suzuki gsxr 1000 lub Yamaha YZF-R1 ♥♥♥

    Posiadałem Kawasaki z750 z 2008r. zarejestrowany na 35kw ^^ (Nie ma się czym chwalić :P)

     

     

    Redaktor: Wymarzony samochód?

     

    @MarcineK.' Nie myślałem nigdy nad tym, ale na pewno nie będzie to auto należące do nowych, lecz remontowane przeze mnie m.in. tuning auta wraz z zastosowaniem "Turbo" co dodaje mocy samochodowi ^^

     

     

    Redaktor: Co Cię najbardziej fascynuje w motoryzacji?

     

    @MarcineK.' Myślę, że podejmowanie skomplikowanych zadań, które są często ciężkie do zrealizowania.

    Najbardziej lubię grzebać w autach, w których są problemy z elektryką. Także szukanie usterki przez, którą auto nie jest sprawne.

     

     

    Redaktor: W jaki sposób rozwijasz swoje pasje?

     

    @MarcineK.' Jeżeli chodzi o siatkówkę to grywam nieraz w weekendy z kolegami. Natomiast jeżeli chodzi o motocykle, gdy miałem jeszcze swój to jeździłem praktycznie codziennie nim po wsi. Codziennie był rozpieszczany przeze mnie ^^ ♥

     

     

    Redaktor: Myślałeś kiedyś o tym aby grać w siatkówkę zawodowo?

     

    @MarcineK.' Owszem. Wiele razy nad tym myślałem, lecz pech tak chciał, że w mojej okolicy nie ma szkółek, które dałyby mi możliwość trenowania.

     

     

    Redaktor: Wiadomo, że sport to zdrowie. Uprawiasz jakiś sport?


    @MarcineK.' Tak, grywałem w siatkówkę. Trochę ćwiczę swoje ciało oraz uczęszczam od 2lat na sztuki walki m.in. ju jitsu oraz mma.

     

     

    Redaktor: Czy możesz nam trochę przybliżyć ju jitsu? Na czym polega ta sztuka walki?

     

    @MarcineK.' Jest to Brazylijski sport walki. Koncentruje się na walce z jednym przeciwnikiem. Celem walki jest przejęcie kontroli nad przeciwnikiem poprzez zadawanie mu kontrolowanego bólu (dźwignie), bądź pod groźbą utraty przytomności – z bólu lub od duszenia. Walka w brazylijskim jiu-jitsu odbywa się głównie w parterze. Taktyka polega na sprowadzeniu przeciwnika do parteru, unieruchomieniu go i wykonaniu techniki kończącej – dźwigni bądź duszenia, zmuszającej przeciwnika do poddania się, bądź pozbawiającej go przytomności. Jest to ciężki sport walki, ponieważ każdy ruch, który wykonujemy musi być szybki, dokładny i bolesny.

     

     

    Redaktor: Wielu mężczyzn lubi piłkę nożną, jakie jest Twoje zdanie na jej temat?


    @MarcineK.' Od 3 klasy podstawówki grałem w piłkę nożną, aż do 3gimnazjum. Osiągałem wiele sukcesów w tym sporcie.

     

     

    Redaktor:  Dlaczego zrezygnowałeś z gry w piłkę nożną, skoro dobrze Ci szło? :/

     

    @MarcineK.' Po ok. 6 latach gry w piłkę nożną, mój klub sportowy rozsypał się i chciałem przejść do juniorów Lecha Poznań, lecz mam za daleko, aby dojeżdżać na treningi. Próbowałem dołączyć do Jarota Jarocin w mojej okolicy, ale na moje nieszczęście nabawiłem się kontuzji i po przerwie itd. kontuzja powracała i byłem zmuszony zakończyć swoją karierę.

     

    Redaktor: Jesteś młodym człowiekiem, jakie masz plany na przyszłość?

     

    @MarcineK.' Jak na razie - skończyć szkołę, zdać maturę. Następnie - planowałbym studia zaoczne, w tygodniu znalazłbym pracę.
    Jak każdy człowiek chciałbym kiedyś poznać jakąś kobietę, z którą mógłbym stworzyć piękną rodzinę. :)

     

     

    Redaktor: Czy myślałeś już na jakie studia chciałbyś się wybrać?

     

    @MarcineK.' Mam kilka typów: Pierwszym jest to Dietetyka, drugim Wyższa szkoła Bezpieczeństwa,trzecim jest to Wojsko-znawstwo.

     

     

    Redaktor: Dlaczego akurat takie kierunki studiów bierzesz pod uwagę?

     

    @MarcineK.' Ponieważ od dawna interesują mnie takie kierunki itd. Bardzo lubię dawkę adrenaliny, więc to mnie jeszcze bardziej nakręca.

    Co do dietetyki to chciałby poszerzyć swoje informacje na ten temat, bo wiem ze szukają takich osób.

     

     

    Redaktor: Czym powinna się cechować Twoja wymarzona kobieta?

     

    @MarcineK.' Hmm ,według mnie powinna być: niezależna, atrakcyjna, szanować swojego mężczyznę, wesoła, w pewnym stopniu czuła i kochająca,

    Na pewno chciałbym, aby była ze mną szczera i kochała sercem, nie oczami.

     

     

    Redaktor: Ulubiona potrawa? :D

     

    @MarcineK.' Hmmm, nie jestem wybredny, ale moją ulubioną potrawą jest spaghetti ♥ :D

     

     

    Redaktor: Jaka jest Twoja praca marzeń?

     

    @MarcineK.' Moim Pierwszym marzeniem nie była praca, lecz służba w jednostkach specjalnych (GROM itp.)

    Czas pokaże tak naprawdę na co jestem gotowy :)

     

     

    Redaktor: Jakie jest Twoje marzenie?


    @MarcineK.' w sumie jest ich wiele, ale są one zbędne. Po prostu wystarczy mi zdrowie i szczęście w życiu. ^^

     

     

    Redaktor: Czy masz jakiś sposób na samo realizację?

     

    @MarcineK.' Myślę, że najlepszym sposobem na samorealizację jest żyć i cieszyć się tym, co ma się teraz i nie myśleć przeszłością oraz nie wybiegać zbyt daleko w to co może być za jakiś czas.

     

     

    Redaktor: Czy chciałbyś coś dodać na koniec wywiadu?

     

    @MarcineK.' Na koniec wywiadu chciałbym podziękować Tobie, że dałaś mi szansę przybliżenia moich informacji innym osobom, aby wiedzieli jakie mam nastawienie w życiu. Chciałbym podziękować również wszystkich użytkowników forum za to, że spędzałem z Wami takie cudowne chwile i zawsze mogłem na was liczyć i mam nadzieje, że to kiedyś to się powtórzy ❤❤❤

     

     

    Redaktor: Dziękuję za udzielenie wywiadu!

     

    @MarcineK.' Również dziękuję Ci ślicznie Sandro za pytania ^^

     

    Chcesz się wcielić w rolę redaktora? Chcesz zadać jakieś pytanie osobie udzielającej wywiadu? Nie zwlekaj! Kliknij link i śmiało pisz pytania. Czekamy na Ciebie! --> Q&A z Marcinek.'

    • Lubię to! (+1) 3
    • Dzięki! (+1) 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!