Jump to content
Mr.Worldwide

Ograniczenie slotów, albo zmiana maszyny.

8 posts in this topic

Recommended Posts

Witam ;) ,

Jak temat wskazuję przedmiotem rozmów ma być tenże serwer.

Miałem przyjemność na nim grać, jest ludu, jest gwarnie można rzec.

Jedynym problemem jaki tu widzę są: bugujące się bronie oraz sam serwer.

Co do broni, chodzi o początkowe dziwne animacje ( takiego fastswapu). Występuję to zazwyczaj dopiero, kiedy mapa została załadowana.

Druga sprawa, LAGI/Spadek FPS. Jest to dosyć uciążliwe, zwłaszcza gdy jest ponad 27 osób. Klatki spadają strasznie przez co ciężko się gra oraz w moim przekonaniu zniechęca do dalszego grania. Proponowałbym albo ograniczenie slotów, albo inna maszyna. Wiem, że to nie jest takie chop. Sam niegdyś miałem problem ze ścinką serwera, jednakże to była wina svar. Obczajcie, czy aby nie jest za bardzo serwer przeciążony.

Nie tylko ja się skarżyłem na to.

Pozdrawiam cieplutko.

41 minut temu, `ЯЕďvΞιΝ napisał:

Na pewno znajdzie się rozwiązanie problemu. Czy więcej osób zgłaszało ten sam problem?

Tak, większość obecnych na serwerze skarżyło się zwłaszcza na tą broń, co do serwera także można było usłyszeć.

Serwer ostatnio był przenoszony na inną maszyne. 

38 minut temu, zaksiu napisał:

Serwer ostatnio był przenoszony na inną maszyne. 

W takim razie trzeba pomyśleć nad pluginami oraz slotami. Może macie jakieś niepotrzebne pluginy?

Pluginy nie maja znaczenia nad iloscia fps. Niestety jest to duzy serwer i gracze ze slabymi komputerami moga miec spadki fps'ow.

polecam uzywac tych komend startowych: +mat_queue_mode 2 -nojoy

mi one zwiekszyly fpsy w csgo

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice