Jump to content
P@tRyK

Problem ze sterownikiem słuchawek Bloody.

6 posts in this topic

Recommended Posts

Witam,jak w temacie mam problem  ze sterownikiem producenta Bloody g501,w sensie słuchawek.Otóż przestał on mi działać tak z dnia na dzień bez powodu,nie wiem dlaczego.Działa mi regulacja głośności na pilocie,włącz/wyłącz mikro również,ale tych trybów tym guzikiem(kolorowym)już nie mogę zmieniać,nie działa.Przed każdym odpaleniem pc oraz gdy chce włączyc sterownik wyskakuje : "Please close the text file and run again...(lvy)" Pomocy,niektórzy mieli te słuchawki to pewnie wiedzą ;D

EDIT

Jeszcze jedno,sterownika nie mogę również usunąć w panelu sterowania w dziale Programy i funkcje,również nie wiem dlaczego....wyskakuje jakieś okno z chińskimi znakami :D "try....catch...Closing",już się nawet zastanawiałem czy czasem jakiś wirus mi nie broi ;p

Jak nie pomożecie to prędzej czy pożniej i tak wylądują za oknem,póki coś w nich słychać to zostaną ;D

@Ogen Dogen

By  pogяσм ,

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3388476.html

Jaki system operacyjny posiadasz? Bo znalazłem informację na jakimś forum rumuńskim, że z powodu aktualizacji win 10 padają stery od blood

• + rep 1
By  P@tRyK ,

Win 7

To przeca pisze,że nie mam windowsa 10,aktualizacja chyba,że zrobiła się automatycznie bo ja nic nie robiłem ;)

Ale to bardzo dziwne,że nie mogę odinstalować oprogramowania z pc... ;)

Dodam jeszcze,że gdy próbuje uruchomić,zatwierdze ten komunikat (ok) to wtedy sam sterownik odpali tylko w ten sposób,że pojawi się i znika..

By  pogяσм ,

Bardziej chodziło mi o sam fakt aktualizacji. Sprawdź tu czy w ostatnich dniach nie zainstalowała Ci się jakaś aktualizacja : Panel sterowania\System i zabezpieczenia\Windows Update\Wyświetl historię aktualizacji

By  P@tRyK ,

Są,ale raczej nie są powiązane z sterownikiem słuchawek

Spróbuj wgrać najnowszą wersję, kilka dni temu była aktualizacja.

• + rep 1
By  P@tRyK ,

To własnię robie,spróbuje to zastąpić,bo właśnie coś widze w instalce 2017 ;)

Dzięki Marcin,stare oprogramowanie,teraz gra i buczy + rep za chęci dla @Pogrom  :)

Pozdro

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Sprawa została wyjaśniona

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice