Jump to content

  Locked Counter-Strike 1.6 2013 [Free Download] v48


  seba
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 4
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  CS 1.6 (2013) v48 Opis gry: >>Pobierz / Download

  CS 1.6 (2013) v48

  hud20313j_nrsrhnw.jpg

  w2jpg_nrsrhns.jpg

  Opis gry:

  Counter-Strike to dodatek do Half-Life będący taktyczną symulacją działań elitarnych jednostek antyterrorystycznych z jednej strony, a ugrupowań terrorystycznych z drugiej. Po ogromnym sukcesie tego MODa pod koniec 1999 roku, przyszedł czas na wersję pudełkową zawierającą oprócz Counter-Strike pełną wersję Half-Life Multiplayer, oraz takie dodatki jak Team Fortress Classic i Half-Life: Opposing Force Multiplayer, a także trzy najnowsze MODy (w tym Ricochet zrobiony przez Valve). Gra przeznaczona jest przede wszystkim do rozgrywki wieloosobowej opartej o rywalizację drużynową podobnie jak w Team Fortress czy Delta Force 2.

  Gracz opowiada się po stronie grupy terrorystów lub oddziału antyterrorystycznego. Arsenał broni wzorowany jest na oryginalnym wyposażeniu oddziałów specjalnych z różnych państw. Do podstawowych broni należą pistolety, karabiny szturmowe, granaty czy materiały wybuchowe. Każda z drużyn ma dostęp do innego rodzaju wyposażenia i amunicji, np. tylko antyterroryści mogą używać Colta M4A1, a rosyjski AK-47 przeznaczony jest wyłącznie dla terrorystów. System premiowania pieniężnego za poprawnie wykonane misje pozwala kupować nową broń oraz rozbudować istniejący arsenał gracza. Do wykonania mamy dużą ilość różnorodnych misji, za każdym razem z innymi celami do osiągnięcia np. uwolnienie zakładnika, zniszczenie kluczowego budynku wroga, zdetonowanie bomby itp.

  W Polsce Counter-Strike dołączony został do złotej edycji nazwanej Half-Life: Generacja.

  Last update: 26 Maj 2013

  Licence: Free

  OS Support: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 (more)..

  Jest to wersja niesamowicie wzbogacona, posiada niesamowitą optykę, unikatowe funkcje, przejrzystość, została wykonana w sposób najefektowniejszy, co sprawia, że konfiguracja gry jest dostosowana do potrzeb każdego gracza.

  >>Pobierz / Download

  Link to comment
  Share on other sites

  • 3 months later...
  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!