Jump to content
Nova

Nova na Moda?

10 posts in this topic

Recommended Posts

Imię:Daniel

Ile dziennie możesz poświęcić czasu na forum :w czasie szkoły wchodzę co jakiś czas i przeglądam forum ale po szkole mogę być podłączony ok 2-6h

Co chciałbyś zmienić :Co chciałbym zmienić? Aktualnie forum jest w dobrej kondycji więc w obecnej chwili nie chciałbym wprowadzać żadnych zmian.A tak pozatym utrzymywać porządek na Sieci.

W czym chciałbyś pomóc : Chciałbym pomagać w moderowaniu forum i ogólnym ulepszaniu kondycji sieci :)

Dlaczego akurat ty : Rekrutacja jest ON więc czemu miałbym nie spróbować swoich sił w Sieci w której spędziłem ponad rok swojego życia? Poznałem wiele wspaniałych ludzi,przeszedłem parę sporów ale dalej pozostałem z wami i chce pomagać w tej społeczności jaką tutaj tworzymy.

Jaki masz staż na Sieci CSKatowice.com Konto od sierpnia 2016 ale grałem jakoś od maja 2016 :)

Jakie wymagania spełniasz: 

• Przynajmniej 100 postów na forum (-)  Jako wytłumaczenie mogę powiedzieć tylko tyle że nie wypowiadam się w postach które mnie nie interesują lub mnie nie dotyczą.
  • Wiek 17+ (+)
  • Posiadanie admina na co najmniej jednym serwerze CS 1.6 lub CSGO (TS3 nie wliczamy) (+)
  • Dobry kontakt z społecznością CSK - Uważam że tak,wiadomo że nie wszyscy będziemy się lubili i kochali ponieważ każdy ma odmienne charaktery i nie każdemu to odpowiada.
  • Brak ostrzeżeń "warnów" na forum (+)
  • Przynajmniej 2 miesiące stażu w sieci. (++++)
  • Aktywność zarówno na forum jak i serwerze (+)
  • Umiejętność moderacji forum (+)
  • Umiejętność obsługi AMXBans (+/-)
  • Umiejętność pracy w grupie (+) o ile każdy ma do każdego szaczunek :)
  • Poprawna polszczyzna (+/-) Jesteśmy tylko ludźmi nie jesteśmy w 100% idealni. Aczkolwiek staram się nie popełniać błedów
  • + rep 1

Niby te posty nie są spełnione, a tłumaczenie moje może być takie, że wystarczy brać udział w ogólnych dyskusjach, aby wbić je spokojnie.

Byłbym za okresem próbnym, obsługa AMXBansa to wystarczy chwilę, aby wytłumaczyć co i jak.

@Fatal1ty

@Nova - temat dotyczący głosowania na serwery - nalicza posty, a bezsensowne to nie jest bo pomaga w promowaniu serwerów CSGO oraz serwerów 1.6

EDIT.

Jako, że ktoś może odebrać to, że jednym chcę zmniejszyć wymogi, a od drugich wymagam tego, co jest napisane..

Jestem na ten moment na NIE, ponieważ wymóg z postami nie jest spełniony.

• + rep 1
By  Nova ,

Wiesz jeżeli nie ma się nic do dodania w takich dyskusjach to chyba nie jest dobrym pomysłem pisać na siłe :)

Jestem na NIE

To z postami nie jest tłumaczeniem ;) Wystarczy się "witać" i od czasu do czasu coś gdzieś indziej napisać i szybko posty lecą :P 

Kojarzę Cię, ale coś tak miernie... dodatkowo masz tylko 3h na forum... 

No nic, moje zdanie już znacie :D

Na tak, godziny i posty zawsze można nadrobić

Musisz być bardziej rozpoznawalny na forum i spełniać przynajmniej te wymagania co są podane.

Naklepanie tych 100 postów to powinno wymusić przynajmniej w jakimś stopniu.

Na nie. Wymagania trzeba spełniać, do tego słabo ciebie kojarzę ;)

Dopiero co pisałeś podanie na opiekuna ts3 xD Na nie.

• Smutny 1
By  Nova ,

A co ma opiekun ts3 do moderatora?? Ps:Czekam na event

Na nie,nie kojarzę Cię.

Moim zdaniem za mało się udzielasz na forum.

Nie spełniasz w sumie jednego z głównych wymogów - postów.

Dodatkowo popatrz jak wyglądają Twoje ostatnio założone tematy:

2d885b5c17b0072967830af7416f67ca.png

Jeśli Ci zależy to popracuj, i złóż podanie za jakiś czas.

Póki co to niestety jest za mało - pamiętaj również o tym, że masz na głowie serwer cs:go

Powodzenia :)

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Podanie zostało odrzucone.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice