Jump to content
Sign in to follow this  
polpo

Choke na serverach

16 posts in this topic

Recommended Posts

Hejka, od 3 dni mam problem z chokiem na naszych serverach. Jest on stały 80-90%. Zrobiłem wszystko co mogłem.

Jak miałem problem już 3 dni temu to chyba od tamtego czasu wyłączałem kompa :D, restart rutera robię raz dziennie, zobaczymy co będzie po przeskanowaniu :)

Skanowanie nic nie wykryło, ani nie pomogło, problem występuje na każdym serwerze cskatowice.

Na innych serwerach nie z naszej sieci masz też taki problem?

Nie, na dmach normalnie mam 40pingu i 0 choke 0 var, a tutaj 50ping i 80-90 choka.

A pytales innych czy maja podobny problem u nas?

Kilka osób miało, ale samo się ogarnęło po kilku dniach u mnie dalej problem występuje.

Zadzwoń do dostawcy czy nie ma jakiegoś problemu na Twojej sieci bo najprawdopodobniej tkwi w Twoim internecie

też miałem kiedyś ten problem to była wina dostawcy internetu od jakiegoś czasu mam nowy net i bez problemów

Dostawce zmieniałem 3 dni po problemie, akurat podłączali mi światłowody i dalej to samo, dzisiaj wjechał format i dalej...

na kazdym retake masz ten problem czy tylko na 1? (mamy ich 4)

No to jest w takim razie problem z Twoim łączem bo inni gracze by też mieli ten problem, a ja np. nie mam tego problemu ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice