Jump to content
Sign in to follow this  
cajmert

7.10 - 8.10

6 posts in this topic

Recommended Posts

Kolejne nasze spotkanie z 7 października na 8 ;)

Zapomniałem napisać o tym na forum, a później już było za późno.

Dziękuję wszystkim za przybycie, frekwencja standardowa ostatnio  czyli ponad 15 osób :D

Szczególne podziękowania dla @Ina♡, @Złota Kobieta, @pHORY, że z drugiego końca Polski wpadliście do Nas :)

Standardowo na spotkaniu byłem ja, @Ogen Dogen, @Fatal1ty, @Mefistos, @Stunter<3, @Sw33toLcIa, @Czekoladka., @Sandraa ^^, @OrangeHaze, @Osa i inni xD

Atmosfera świetna, prócz tego że parę osób mi spać nie dawało w nocy...

Fotki wybrałem jakieś, także zarzucam poniżej, jeśli ktoś ma jeszcze jakieś to wrzucać misie ;)

Do kolejnego, planowo może jakieś w Warszawie na piwko wyskoczyć ;)

PS. Jakość zdjęć woła o pomstę do nieba xD ale wolę wydać hajs na alko niż na fona xDD

PS2. Jakby kogoś zastanawiało to, dlaczego moich zdjęć jest tak mało.. bo kurwa nie chciałem xD jest jedno ale nie wstawię xDDD

https://imgur.com/a/V56si

• Lubie to 4
  • Dzięki 2

Kurcze, szkoda, że nie mogłem być Xd

Ale może kiedyś uda mi się wpaść na takie typowe spotkanie csk, może nawet z małą ekipką :D 

a co to za burdy i awantury ? Do pokoi ! :D ! haha :P 

A tak poważnie dobrze wiecie,że warto jechać dla was cały dzień aby spędzić z wami parę godzin i wracać ! Jak zawsze było zajebiście  :) ten czas z wami tak szybko ucieka :( mam nadzieję,że do następnego szybko zleci i znowu zobaczę wasze mordki :* teeeej, Dejwid kto komu spać nie dawał ? :D kto gadał do drzwi od kibla zamiast do mnie ? :P 

Taka moja mała rodzinka,Moje słoneczka !
<3 

Edited by Ina♡
literówka
  • Lubie to 1

Dziękuję wam za super spędzony weekend :D i za nie przespana noc przez to ze ktoś gadał do 7 rano (albo i dłużej) i pozdrawiam tą osobę (nie myśl że mam Ci to za złe, bo tak nie jest :D ) było zaje****ie :D

Edited by Stunter<3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice