Jump to content
Sign in to follow this  
BAxY

[cs:go] proszę o zdegradowanie admina ( o ile mozna go tak nazwać ) Sahhy

9 posts in this topic

Recommended Posts

Twój nick: BAxY
Nick admina/gracza: Sahhy 
Steam_id admina/gracza:
Serwer: arena 1/1
Mapa:
Data i godzina: 10/08/2017 godzina 11:35 - 11:46
Opisz sytuację/zdarzenie: Witam, może juz nie jestem adminem na tym servie ale staram sie za kazdym razem przestrzegać regulaminu.
 Niestety ten pseudo admin ktory ma nick Sahhy i nic nie robi na servie tylko wycisza ludzi a jak wchodzi opiekun to spier... z serva.
 Ten niedowartościowany małolat robi co tylko chce banuje jezeli ktos mu wkoncu zwroci uwage ale mniejsza z tym co do tematu.
 ok 11.35 gosc mnie wyciszyl na 30 min tylko dlatego ze zapytalem dlaczego wczoraj spier... z serva jak wszedł Oz ( opiekun ).
 Nie bede opisywał wczorajszej sytuacji. 
Po chwili zrobił glosowanie czy zmienić mape i zmienił nie robiąc rtv a z tego co Ozi mowił aby zmienić mape nie bierze admin tego w swoje rece tylko jest od tego rtv,
co na demku bedzie widać jak zmienia sam, ok 3 os. zwróciło mu uwage ze tak sie nie robi.
 Ozi zabrałes mi admina za to ze kickowalem ludzi za raszowanie. On tez to robi nagminnie co może potwierdzic to mnóstwo osob. 
Oczywiscie moge zrobić konfrotacje z tymi osobami i tym pseudo adminem który nic nie wie. 
Dowody (Screenshoty/demko HLTV lub GOTV): mozna, pobrać i obejrzeć
  • Haha 1

Dostałeś mute'a dlatego że non-stop prowokujesz do awantury. Paru adminów może potwierdzić ,że zawsze gdy wbijasz na serwer się czepiasz. Cytując dzisiejszą sytuację :

" -Sahyy czemu spierdoliłeś z serwera jak Oz wbił? 

-Nie spierdoliłem tylko musiałem iść.

-Spierdoliłeś i nie pierdol."

Nie jednokrotnie prowokujesz do spin na serwerze,więc dlatego zmutowałem cię ,aby znowu cały serwer się nie buntował i abyś nie robił demokracji (jak tak to można nazwać).

Co do zmiany mapy,zmieniłem mapę bo jest zbugowana (występują spadki FPS'ów poprzez drzewa). Jest to mapa am_forest o ile się nie mylę. Ostatnio gracze mnie prosili,abym zmienił mapę,więc nie widzę sensu abyś miał do tego sugestię. Oczywiście zrobiłem głosowanie czy chcą ,abym zmienił mapę (na losową ,inną). Więc mapa została zmieniona. Ciągle nie rozumiem czemu masz do innych problem, że niby nie wypełniają swoich obowiązków :P. Staram się robić wszystko jak należy,ale jak każdy nie jestem maszyną i nie potrafię robić kilku spraw naraz. Co do ciebie.. ..ty i @Avye robicie ciągle awantury z niczego na serwerze. Wczoraj o ile pamiętasz sytuacja taka miała miejsce,gdzie zwyzywałeś mnie w raz z twoimi kompanami,gdzie oczywiście wszyscy dostali wymierzoną karę. Natomiast opiekun nie miał do mnie zastrzeżeń do tego co zrobiłem. Jeśli masz/cie jakieś do mojej osoby zastrzeżenia,niech wyższe szeregi sprawdzą demko gdzie taka sytuacja miała miejsce. To wszystko co miałem do powiedzenia,dziękuję za wysłuchanie. 

Cały server sie buntuje bo nie moze zdzierżyć tego ze jesteś adminem który nic nie robi. Ale spoko zrobię to troszke inaczej :) bede sledził Twoje wyczyny na servie pod fajk kontem, i udowodnie 

,ze nic nie robisz TOTALNIE NIC!! banujesz/kickujesz/mutujesz za free. mode zamknij temat proszę, wróce jak bede miał wiecej demek i ss-ow. 

Ps. Taki pseudo nie powinien posiadać admina i reprezentować server. Admin powinien prezentować skillem, mysleniem i dobrym podejscie do kazdej sytuacji. a Ty ? ani skila ani myslenia i podejscia tez nie masz bo kazdy ma na Ciebie wyje.... tyle.

Nie toleruje tych fałszywych oskarżeń, proszę aby mi to udowodniono. Za fałszywe oskarżenia jest odpowiedzialność karna kolego ;). Najwidoczniej jeśli ty straciłeś admina nie posiadałeś tego co wymieniłeś powyżej. 

@BAxY

Poprzyj te skargi dowodami. GO TV idzie 24/7 więc znaleźć demko to nie problem :)

Ja sobie zaraz oglądnę demko z godziny którą podałeś :)

@Oszukista

Wiem, nie przygotowałem się ale chcę żebyście wiedzieli, że coś jest na rzeczy. Tak jak napisałem wyżej, przygotuje się i będę śledził tego klauna jak postępuje i udowodnię że daje za free bany/mute/kicki/vote - zmienia sam mapy.

Proszę o zamknięcie tematu a ja wrócę z dowodami.

Pozdrawiam,
BAxY

@BAxY

Masz strasznie ofensywne nastawienie, tak samo jak i Maciek. Głupie odzywki w stronę admina. Mapa była słusznie zmieniona. U mnie gdzie mam ~500FPS to na tej mapie miałem spadki do 70FPS.

Jeżeli szukacie zaczepki to nie tutaj.

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Powód: Skarga zostaje odrzucona.

Temat został zamknięty przez moderatora lub administratora, jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj post.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Z Pozdrowieniami,

Ekipa CSKatowice.com

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice