Jump to content
Sign in to follow this  
pendzlito - 40 fragow czelendz

ping na hostingu cskatowice part 2 repost

7 posts in this topic

Recommended Posts

siema elo jestem pendzlito na serwerze retake normal jestem znany jako pendzel hackier raz na pare map.

Zrobcie jakis restart serwerow lub naprawcie to bo od wczoraj mam na waszych serwerach 90+ pingu, tylko na waszych :)
internecik mam sztosik i na innych serwerach/w innych grach mam 20-50 pingu wiec to napewno nie moja wina

repostuje bo nie wyjasnilo sie nic w poprzednim poscie a mam nowiucienkie informacje.

Ping mam TYLKO na cskatowice, i dzieje sie to w godzinach popoludniowych ( różnie ale rano nie ma problemu wszystko picus glancus )

tutaj screenik z wszystkimi serwerami cskatowice i jedyny na ktorym nie mam pingu to retake only pistols

Only pistol z katowic ma pingi jak inne serwery konkurencyjne a jest postawiony na tym samym hostingu co wszystkie pozostałe ;)

Dziwne, że jestes jedyna osobą, która tak ma.  Ja gram na kazdym  serwerze cs go i  na kazdym  mam  taki  sam ping :P  

By  Fatal1ty ,

Mnie nie dziwi, że osoba nie mieszkająca poza granicami Polski ma takie pingi :D

By  Ogen Dogen ,

Jak nie ? Pisał wcześniej, że siedzi w UK

Niedziela wieczór, najbardziej ruchliwy okres w sieci w tygodniu. Jeżeli mieszkasz w UK, to nic ci nie poradzimy na to. @zaksiu

f2e8b535d4.png

jak nigdy takiego czegos nie miales a teraz masz to wina lezy po twojej stronie przeskanuj kompa antywirusem/malverem czy nie masz jakies wirusa i potestuj swój internet, wina musi lezec po Twojej stronie.

1.Zadzwoń do doradcy.

2.Podyskutuj,dlaczego masz taki internet,nie inny. 

3.Zrób to co ci mówi. 

4.Sprawa wyjaśniona. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice