Jump to content
Sign in to follow this  
cajmert

Łatwe 110 zł do zgarnięcia! [+18]

11 posts in this topic

Recommended Posts

W bardzo łatwy sposób można zgarnąć 110 zł od mBanku za założenie darmowego eKonta m i wykonanie kilku płatności kartą.

Zainteresowanych prosiłbym o to, aby zakładając konto podali login polecającego: cajmert96 

Każdy kto założy konto i spełni wymogi otrzyma 110 zł + ekstra ode mnie 20 zł za założenie z mojego polecenia.

Jeśli interesuje Cię taka oferta to czytaj dalej, a jeśli nie - WYJDŹ.

mBank chce nagradzać osoby w wieku 18-24 lata premią w wysokości aż 110 zł w zamian za:

• założenie darmowego eKonta m
  • 2 logowania do aplikacji mobilne
  • wykonanie kilku dowolnych płatności kartą

Promocja jest nieziemsko prosta, więc każdy zdoła wykonać te zadania.

W miesiącu październik zalogować się 1-2 razy do aplikacji mobilnej (na telefonie), wykonać 8 transakcji na dowolną kwotę w sklepie kartą.

Spełniając owe warunki otrzymacie w listopadzie 55 zł, i w tym listopadzie musicie wykonać ponownie te same czynności i w grudniu otrzymujecie dodatkowo 55 zł kolejne. Polecając konto innym możecie zgarnąć 100 zł od polecenia. Dana osoba musi wykonać 5 transakcji kartą, co jest banalne bo jeśli chce zgarnąć też 110 zł to musi wykonać te same kroki co wy ;)

Przeczytałem regulamin kilka razy, przeanalizowałem całą ofertę i nie ma żadnych opłat. Wszystko czarno na białym, po zgarnięciu kwoty udajecie się do banku i zamykacie bezproblemowo konto jeśli chcecie.

Cała oferta jest również tutaj opisana KLIK

Przypominam, iż jeśli chcecie zgarnąć dodatkowe 20 zł ode mnie to musicie założyć konto z mojego polecenia ;) 

Pytanko mam, gdzie haczyk :D ?

Idę o zakład, że przy podpisaniu umowy zobowiązujesz się, że nie możesz zamknąć konta w przeciagu x czasu aby nie trzeba było zwracać pieniędzy z promocji.

Kiedyś miałem cos takiego w GET IN BANK i musiałem mieć tam konto co najmniej 2 lata aby nie bylo trzeba oddawać kasy XD

1 godzinę temu, Fatal1ty napisał:

Pytanko mam, gdzie haczyk :D ?

Idę o zakład, że przy podpisaniu umowy zobowiązujesz się, że nie możesz zamknąć konta w przeciagu x czasu aby nie trzeba było zwracać pieniędzy z promocji.

Kiedyś miałem cos takiego w GET IN BANK i musiałem mieć tam konto co najmniej 2 lata aby nie bylo trzeba oddawać kasy XD

Sprzedajesz swoje dane osobowe, jak przy większości takich promocji.

By  Fatal1ty ,

To wiem, ale dodatkowo czy nie zobowiązuje się na trzymaine tego konta przez jakiś tam okres - co wiąże się z opłatami jeśli bym tam nie operował :D ?

By  Ogen Dogen ,

Trzeba czytać umowę ;)

Chodzi o sprzedaż danych osobowych, konto mogę zamknąć w każdej chwili ;) umowę czytałem, regulamin czytałem. Gdybym nie był pewny to bym nie zamieszczał tematu na forum. 

Wydaje mi się, gdyż często tak jest na przeróżnych akcjach promocyjnych, zakłada się konto lecz okres wypowiedzenia nie może być krótszy nizeli (przeważnie 3 miesiące do 6 miesiecy). To w sumie nie robi różnicy, ponieważ konto jest darmowe więc nie ponosi się opłat i można przeżyć te kilka miesięcy 

Okres wypowiedzenia to 30 dni. Pytałem.

Ja swoje odebrałem ostatnio, także śmiga. Zachęcam do zakładania konta i informowania mnie, PREMIA z mojej strony wzrasta do 40 zł ;) pozdrawiam.

mbank.PNG

By  Pogrom ,

Zakładałem konto z 3 tygodnie temu i nie było możliwości podania osoby polecającej

Dziś otrzymałem kolejne 55 zł ;)

Jeśli ktoś chciałby założyć, to proszę popytać o ofertę i w razie zakładania konta podać identyfikator - cajmert96

Kolejna wpłata,

Mbank od marca ponownie uruchomił program Polecam mBANK :)

Łatwe pieniążki do zgarnięcia.

Pełny regulamin - https://www.mbank.pl/pdf/polecambank/regulamin-programu-polecambank-do-31-08-2018.pdf

Mój login do polecenia: cajmert96

Za założenie konta z mojego polecenia odpalam 40 zł :P 

Pozdrawiam, 

Janusz Biznesu

mbank3.PNG

A potem wkur*** się z typiarami, aby zamknąć konto :D A powiedzmy szczerze - mBank nie jest jakiś OP.

By  cajmert ,

Mój znajomy się nie wkurwiał. Poszedł, zamknął konto i już ma spokój ^^ bo nie potrzebował konta. Mi akurat konto drugie było potrzebne, a przy okazji skorzystałem :P i 400 zł do siebie zgarnąłem.

Powiem krotko.... ,, za darmo umarło" :)