Skocz do zawartości

    Zamknięty Presezon 8 - Jakie zmiany szykuje dla nas gra


    Saddy
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Początek października i jak co roku zbliża się kolejny sezon, zawsze wiązało się to z ogromnymi zmianami. Co czeka nas w tym roku?
    Zaczynając od dużych zmian, kończąc na małych postaram się to opisać w wielkim skrócie.
    Cały system run oraz masterek zostaje zastąpiony nowym, całkowicie darmowym w przeciwieństwie do aktualnych run. 
    Większość jak nie wszystkie runki są nam już znane, a poniżej zostawiam link ze wszystkimi szczegółami i możliwością stworzenia własnej strony na runy już teraz.
    http://na.leagueoflegends.com/en/featured/preseason-update#builder
    Dodatkowo zostaje udostępnione edytowanie stron na runy w trakcie wyboru bohaterów. 
    Jadąc dalej, limit poziomów przywoływacza w grze zostaje zniesiony, podobnie jak drop ip po meczu, ale o tym trochę później.
    Riot, podążając śladami innych gier ( Nie mam tu na myśli kradzieży pomysłów, ilość gier z takim rozwiązaniem jest ciężka do zliczenia ) pozbył się maksymalnego poziomu, którym był 30.
    Od początku presezonu, będziecie mogli awansować powyżej 30 poziomu, a każdy kolejny będzie nagradzany skrzynką zawierającą odłamki bohaterów. Poziomy typu 50, 75, 100 będą za to nagradzane rzadkimi nagrodami, między innymi emotkami, o których też wypowiem się potem.
    Jak już przy tym jesteśmy, to właśnie dlatego nie będzie już możliwości zbierania waluty potrzebnej do kupienia postaci w postaci dropu po każdej grze.
    IP, czy po polsku PZ (Punkty Zasług) zostają zastąpione przez znaną nam z hextech craftingu niebieską esencję, wszystkie ceny pozostaną takie same, tylko że w nowej walucie.
    Image result for lol blue essence shop
    Ma to być ułatwienie dla nowych graczy, oraz próba zapobiegnięcia gromadzeniu się niepotrzebnej ilości waluty na koncie, gdy mamy już wszystkie postacie ( Esencja dalej posłuży nam do poziomów maestrii )
    Jeżeli mamy już z głowy temat niebieskiej esencji, myślę, że mogę poruszyć temat zwrotu punktów dla graczy, którzy musieli męczyć się, zbierając na runki i strony na nie.
    Riot pomyślał o tych wszystkich graczach i oto widzimy dokładną ilość zwrotu. ( Za runy kupione od Maja, aż do początku września dostajemy pełny zwrot )
    SNQPRp0.png

    Jako ostatnią, według mnie również całkiem fajną rzecz mamy system emotek. Są to w większości śmieszne ikonki i obrazki, pojawiające się nad naszą postacią tak samo jak maestria.
    Oczywiście, żeby nie było za łatwo, będą one kosztować rp, więc trzeba znowu inwestować pieniądze w gre.. Do czego już się powoli przyzwyczajam. Nie będę rozpisywał wszystkich szczegółów, większość jest rozpisana na stronie Oce, gdzie owe emotki już działają na serwerach live.
    http://oce.leagueoflegends.com/en/page/emotes-are-live

    Ale mamy jeszcze trzy ciekawe emotki, które całe szczęście są dla wszystkich "darmowe".
    zGPGCy8.png
    Emotki weteranów LoLa, albowiem tak się one nazywają, zostaną przydzielone wszystkim graczom, którzy spędzili odpowiedni czas w grze.
    Od lewej strony:

    - Defender of the League - 500 godzin w grze
    - Champion of the League - 1500 godzin w grze
    - Conquerer of the League - 2500 godzin spędzonych w grze
    Nie mam pewności czy dostaje się tylko jedną, czy nawet wszystkie trzy ( Mam wielką nadzieje, że wszystkie, bo podoba mi się każda i chce je mieeeeć )

    Jest jeszcze kilka mniejszych zmian w itemach, oraz kilka nowych itemków. Informacje o nich nie są jeszcze jednak pewne i mogą się zmieniać, dlatego nic o nich nie napomnę.
    Osobiście bardzo podoba mi się w jakim kierunku zmierza gra, i nie wydaje mi się, aby przy obecnym wkładzie twórców, gra była blisko upadkowi w przeciągu następnych lat.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!