Skocz do zawartości

    Zamknięty Obecne Virtus.PRO


    r0gatty
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    1505513205.5516.jpeg

    Jak wiemy obecna forma Virtus.Pro nie jest tą formą jaka była na początku roku.

     

    Co turniej TaZ pisze: Wrócimy silniejsi, już zbyt dużo tych obietnic chcemy ich zobaczyć jak wygrywają.

     

    Od marca forma virtus.pro przepadła, poza małym turniejem w Rosji nic nie udało im się wygrać, a najdalej gdzie doszli to do Półfinały na Majorze w Krakowie i Półfinału na Malygos.

     

    Czy to czas na zmiany? 

    Moim zdaniem jak najbardziej. I już nie mowa tu o zmianach roli, tylko o zmianach zawodników. To już czas chociaż na zmianę jednego zawodnika.

    Nawet małe zmiany  w drużynie, zmiany roli czyli zabrać prowadzenie snaxowi który sam powiedział że gorzej mu się gra odkąd prowadzi. 

    -Taz +Michu

    Czas wprowadzić trochę młodej krwi, Taz który ma już 31 lat będzie miał słabszy refleks niż S1mple, czy właśnie Michu

     

    23010327175147455307.png

     

    Zdanie ekspertów 

    Sam ojciec neo stwierdził : "Czas odstawić te sentymenty rodzinne, czas na zmiany"  "Uważam że teraz virtus.pro miało by problem zwyciężyć z 3 finalistów ESLMP"

    Thorin na temat Snaxa: "tak upada legenda"

     

    Thorin o Snaxie: smutny upadek legendy CS:GO

    ==============================

    Dla mnie na dzień dzisiejszy viruts.pro trochę się wypaliło, stracili dużą część fanów gdyż w Polsce prowadzi teraz Pride oraz Ago gaming które z czasem prawdo podobnie wyprzedzi virtus.pro

    Sprawia mi to przykrość co się dzieje z naszymi Niedźwiedziami :(

    A wy co o Virtus.pro sądzicie ? Ja w nich wierzę! 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Sort_U zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!