Skocz do zawartości

    Zamknięty Alkohol przyjacielem czy wrogiem?


    Kartky
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 9
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Podobno alkohol jest dla ludzi z głową, a jakie jest wasze zdanie na ten temat?   Alkohol, znaczeń jest wiele, wpływ ten sam. Wiele osób zarzuca innym, że nie powinny pić wódki, piwa, czy cz

    Alkohol jak i większość innych używek został stworzony przez ludzi dla ludzi.  Stwierdzenie, że alkohol jest dla ludzi "tępych" jest błędnym stwierdzeniem, gdyż spora część "inteligencji" miała p

    Bo wiadome że alko wrogiem nie jest i koniec  a jak ktoś pisze o wrogim nastawieniu do alko to ja to traktuje jako obraze.   OBRAZA = WARN

    Podobno alkohol jest dla ludzi z głową, a jakie jest wasze zdanie na ten temat?

     

    Alkohol, znaczeń jest wiele, wpływ ten sam. Wiele osób zarzuca innym, że nie powinny pić wódki, piwa, czy czegokolwiek z procentami, ze względu na wydarzenia związane z późniejszym wpływem. Czasami takie osoby wytykające nazwa się „matką”, wszystkich chciałby ogarniać, być panem, rozstawiać po kontach, bo ma taki kaprys. Mniejsza już z tym, czas przejść w temat wydarzeń i rodzaju człowieka po alkoholu. Jak na wstępie niby wpływ ten sam, ale znaczeń multum, mamy ludzi wesołych, drących ryja, śpiących, gadatliwych, otwartych, emocjonalnych i to, co jest zawsze najśmieszniejsze w opowiadaniach po wytrzeźwieniu, osoba z trybem podróżnika. Każdy ma inny odczyn, można wypisać jeszcze kilka, ale wolę skupić się na tych kilku, które głównie występują. Wszystkie można podzielić na negatywne i pozytywne, ale nawet ten z góry negatywny ma potem pozytyw.

     

    Człowiek wesoły, uśmiechnięty od ucha do ucha, niezamulających do pewnego stopnia upojenia, gdy cała fantazja mija.

     

    Drący ryja, co zrobisz, nic nie zrobisz, będzie się darł, aż nie zedrze gardła, ewentualnie nikt go nie uciszy siłą, zawsze pozostaje upić do nieprzytomności :v.

     

    Śpiących to raczej przedstawiać nie trzeba, szybkie wejście i szybkie wyjście, siema ja idę spać. Spać może wszędzie, ławka na ulicy, chodnik, podłoga pod łóżkiem, bo może zajebali Ci materac, krzesło, a nawet na ułożonym pociętym drzewie.

     

    Gadatliwy, niby fajnie, że ktoś zarzuca temat, jest pogadanka, ale jak Ci się taki gość odpali, to raz, że możesz mu wchodzić w słowo, a on i tak będzie pitolił swoje, dwa po pewnym czasie wszystkich będzie to denerwować i zazwyczaj wtedy stosuje się na osobę kilka wychowawczych przysłowiowych „liści”.

     

    Otwarty na wszystko i gotowy na wszystko, rozważa każdą propozycję i rzuca nowe, ale również gotowy na poznanie nowych ludzi, przeżycie przygody. Po części można przyłączyć tu tryb podróżnika.

     

    Emocje zawsze są, ale niektórym po kilku kieliszkach wchodzi dziwna faza, której do dziś nie rozumiem, zbiera im się na płacz, wyrzuty do wszystkich i całego świata, rzuca mięsem i słabymi tekstami w osoby, które zaszły mu za skórę, albo ma do nich żal za coś. Ciężko pić z takimi osobami. Nigdy nie wiesz, z jakiego powodu sobie popłacze, albo zacznie Cię hejtować.

     

    Najlepsze we wszystkim, podróżnik, panowie ja idę, ktoś ze mną? Ahoj przygodo, zero planu, idą czy jadę przed siebie, a rano budzą się i przypominają film i miejsca, w których byli i co zrobili, telefon rzecz przydatna, podróżnik lubi rejestrować przygodę filmem czy zdjęciem.

     

    Co ja mam na celu tymi opisami? A no właśnie, rozkminę prostego człowieka, każdy nawet osoba nazywana „inteligencją” może po alkoholu stać się głupkiem i mieć cechy z rozważań podanych wyżej, niektóre łączą się i mogą tworzyć różne mieszanki osobowości, które są ciekawe, ale momentami destrukcyjne lub okropne w przebywaniu z nimi. Nie ma co ukrywać, ale po alkoholu każdy człowiek robi głupoty, a nie każdy umie przyznać się do tego, że nie pamięta, co zrobił, albo nie umie się przyznać do tego, co zrobił i zaczyna zakrywać się niepamięcią. Prosty przykład ze mnie, zazwyczaj to ja dowiadywałem się na drugi dzień, co zrobiłem, bo najzwyczajniej w świecie, piłem szybko i zrywałem film, mało tego, czasami nawet budziłem się w swoim łóżku w domu. Dobre nie? Tylko potem szofer nazywany tatą czy mamą lubi Ci dopierdolić, jak wie, że nie pamiętasz powrotu.

     

    Teraz zacznę jechać na własnym przykładzie, wszystko tak naprawdę zależy od towarzystwa i tego, jak pijesz. W swoich przygodach miewałem różne stany, pierwsze wyskoki zawsze przytaczały się do wesołego człowieka, ale kończącego szybko imprezę i idącego spać. Zdarzało się i darcie ryja, dlatego w opisie są liście wychowawcze, bo kilka dostałem, jak już darłem ryja przez pół godziny i zbudziłem pół wioski. Można? Można. Gadatliwość też przeżyłem, nawet w tym samym czasie co darcie ryja, ta sama impreza, tylko że ryjka darłem gdzieś o trzeciej w nocy, a o 4 mnie zbierali, bo połamałem ławkę głową, jak próbowałem wstać, ale nogi mi uciekły :cry:. Podróżnika nie zaliczyłem osobiście, a przypadkiem przez znajomych, a chodźcie tam, a może pójdziemy tam, a to wrócimy się do sklepu i pójdziemy tam, maksymalnie 20 minut i ponowna zmiana miejsca, denerwujące i męczące. Po alkoholu można wszystko, wyciągać suszarki z balkonu obok ( to nie ja :v ), pójść na dwójkę, zasmrodzić całe mieszkanie po wentylator nie ciągnie i potem pół godziny podczas imprezy pryskać odświeżaczem, żeby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu. 

     

    Alkohol, alkoholem, ale na podsumowanie, jak żeś picza i mówisz, że nie pijesz, bo alkohol jest dla ludzi tępych, to idź się potnij. Tak szczerze, nikt nie wie, jak będzie zachowywał się po alkoholu w większych ilościach.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 3 tygodnie później...
    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!