Jump to content
Inka.

spotkanie u Małej :)

15 posts in this topic

Recommended Posts

Tak więc miałam okazje gościć u siebie parę osób z sieci,mimo, że strasznie się bałam, wszystko poszło jak najbardziej pomyślnie (taką mam nadzieję ) :D 

śmiechu było pełno, każdy dzień zaplanowany aby się nie nudzić ,mieszkanie wyglądało jak pole namiotowe ale daliśmy radę xD 

nie obyło się bez wpadek oczywiście,pierwszą zaliczył @cajmert który na środku miasta w Łebie stanął mi na buta zrywając mi przy tym całą podeszwę :D  taak właśnie tak,szłam pół miasta w jednym bucie swoim, drugim jego xD. Mieliśmy okazję gościć również @santos (t) był z nami krótko ale mam nadzieję że było warto :).

Alko było na porządku dziennym (Dawid stawiał za sieciowe) więc nie brakowało :D zaliczyliśmy również Łebe nocą,piękne widoki <3 

Chciałam bardzo podziękować @cajmert @pHORY @koronerlovetuusia<3 @santos (t) Bartkowi,Pawłowi za przyjazd i miło spędzony czas :) szkoda tylko że było nas tak mało :) 

Mam nadzieję że będę miała okazje was jeszcze kiedyś gościć ! i zapraszam na spotkania sieciowe,jest warto z nami być ;) 

Było zajebiście, parę fot bym wyrzucił z moim ryjem ale cóż :D 

Nawet Wam pogoda sprzyjala,po wylegiwalbym sie tez na takiej fajnej plazy:)

No  ale co z tym "utrzymasz się 2 minuty"? ;D

Dalej czekam na jakąś integracje gdzieś w Polsce, o ile termin mi na to pozwoli :D

Nie potrafię sobie wybaczyć, ze mnie tam z Wami nie bylo. Następnej okazji nie przepuszcze. Jesteście najlepsi <3

Inka.,

a my nie możemy wybaczyć sobie. że ciebie z nami nie było :(

Było świetnie, jak tylko dostane e-maila od Michała to wstawi więcej zdjęć , jak również filmiki z biegów " Bieg  Morskich  Komandosów " w którym to brali udział Michał , i Bartek . Miejsce nie było ważne, bieg był bardzo trudny, walka ze swoimi słabościami, ale wszystko się dobrze skończyło.

@Ksiezniczka. co do utrzymania się na drążku, przed rozpoczęciem tego challengu wszedłem w negocjacje i założyłem się, że wytrzymam pół minuty za 5 zł, także zwróciło mi się, bo wytrzymałem niecałą minutę, ale cholernie ciężko na tych łożyskach, w dodatku jeszcze rurka grubsza niż moje dłonie ;v

Inka.,

1:02 chyba wytrzymałeś a to i tak ładnie jak na ten hardcore xD

cajmert,

Dłużej niż inni xDD

Fajnie,fajnie ale nie ma nic więcej prócz tych 48 zdjęć ?:D

Michał kończy robić filmik, ma też zdjęcia ;) 

Godzinę temu, cajmert napisał:

Michał kończy robić filmik, ma też zdjęcia ;) 

chyba oszalales gosciu xdd dopiero dzisiaj przejrze materialy a zanim bedzie filmik to garba dostaniesz

P@tRyK,

Haha :D Myślałem że już go ma :D

8 godzin temu, pHORY napisał:

chyba oszalales gosciu xdd dopiero dzisiaj przejrze materialy a zanim bedzie filmik to garba dostaniesz

Masz już wszystkie materiały o de mnie , czekam na efekt :) 

Pozdrawiam

kilka klatek wycietych ode mnie ^^ <3

jak bede mial wiecej czasu to siade do filmiku i cos skleje ;p

zapomnialem o najwazniejszym :D

0e71e66a86d43.jpg

Edited by pHORY
Inka.,

moje chłopaki <3

Moje zdjęcie jako pierwsze musi byc? :/ 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...