Jump to content
IV Edycja Konkursów Świątecznych Read more... ×
Sign in to follow this  
r0gatty

Roszady na scenie europejskiej [E-SPORT]

3 posts in this topic

Recommended Posts

Jak to po Majorze następują zmiany w drużynach. Teraz jest tak samo.

-Na'Vi

Z tej organizacji już odeszli seized i Guardian... seized ponoć za tą dwójkę graczy grać będą Ange1 oraz Electronic. Zmiana na plus nie wiem...

Guardian na swoim twitterze powiedział że odkąd w zespole nie ma Zeusa nie potrafi się odnaleść a Edward stwierdził że nie chciał Odejścia Zeusa.

1499533473.0075.jpeg

-Fnatic

W zespole ma zostać Flusha, JW, Krimz, nie wiadomo co będzie z dennisem.

Olofmeister prawdo podobnie ma dojść do Faze Clan za allu... dla mnie zmiana na plus.

1500331399.8696.jpeg

-Mousesports

Po osiągach które zdobywają nie wiem czemu miały by tam nastąpić zmiany... być może jest to spowodowane że nie wyszli z grupy ani na ESL Cologne ani na Majorze.

do drużny mogą dołączyć

Mixwell/ChrisJ

Sunny/denis

Styko/Lowel

1500383258.4859.jpeg

Faze Clan

Po tym jak nie udało się zawodnikom wyjść nawet z grupy na Majorze zmiany są nieuniknione.

I właśnie tu może być najciekawiej. Jak pisałem wyżej dojść do drużny mogą

-Olofmeister

-Guardian

Moim zdaniem tej drużynie przyda się lepszy aimer oraz sniper

1500291209.5994.jpeg

Penta Sport 

Po tym jak skład zaczynał od zera i jak wyglądają w tym momencie zmiana ewidentnie na minus.

Z drużny ma odjeść Krystal oraz sunNy i na temat tej drużyny nic więcej nei wiadomo.

1500371671.0301.jpeg

Na szczęście w naszym Virtus.pro nie dochodzi do żadnych zmian. Natomiast w Izako Boars dochodzi do malutkiej zmiany gdzie ze składu odchodzi Stomp, nie wiadomo czemu ale podobno są to sprawy prywatne. Najprawdopodobniej są to największe zmiany w drużynach które nastąpiły do tej pory i najciekawsze. 

(Spodziewam się że tak duże zdjęcia mogą wyglądać mało estetycznie ale nie wiem jak zmniejszyć ich rozmiar)

• + rep 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice