Hej! Przeglądasz nasze forum jako gość. Zaloguj się lub Zarejestruj konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
Jump to content
 • Search In
  • More options...
  Find results that contain...
  Find results in...

  Ta historia daje do myślenia ;)


  P@tRyK
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 2
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  Jeśli to prawda, co w tym video zostało zawarte to powiem tylko tyle:   Szanuję ogromnie takich ludzi, którzy pomimo, że nie mają wiele to dają z siebie tyle ile mogą. Potrafią wyrzec się cz

  Jeśli to prawda, co w tym video zostało zawarte to powiem tylko tyle:

   

  Szanuję ogromnie takich ludzi, którzy pomimo, że nie mają wiele to dają z siebie tyle ile mogą. Potrafią wyrzec się czegoś dla dobra drugiej bliskiej osoby. Cenię bardzo mocno taki typ ludzi. W dzisiejszych czasach dla typowego nastolatka najważniejsza jest aprobacja ze strony rówieśników, problemem jest stary model telefonu lub garderoba składająca się ze starej kolekcji. Bardzo mało młodych ludzi nie wie, że w życiu nie jest ważne to co posiadamy (rzeczy materialne), lecz to kogo mamy. Każdy niech teraz zastanowi się nad tym, z jakimi problemami borykamy się codziennie. Ktoś ubolewa nad tym, że nie ma telefonu nowego, że ktoś nas nie lubi... to nie są problemy.. to są drobnostki dla mnie. Macie gdzie spać, co jeść, w co się ubrać... inni ludzie tego nie mają. Muszą codziennie walczyć i starać się o to, aby utrzymać rodzinę, aby rezygnować z czegoś błahego można by powiedzieć na rzecz czegoś bardziej wartościowego - dla rodziny. Taka mała rozkmina z mojej strony. Doceńcie to co macie, ale nie zapomnijcie też spełniać swoje marzenia. 

   

   

  • I like this! (+1) 1
  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...