Skocz do zawartości

    Zamknięty Square Thief


    ADHD
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    Witam. Może niektórzy jeszcze mnie pamiętają z dd2 i zainteresuje ich moja krótka prezentacja ;-)

    Mam nadzieję, że to odpowiednie miejsce na ten post, bo wiem że "pomyliłem forum", ale zależy mi na jak największej ilości ocen, komentarzy i oczywiście aktywnych użytkowników.

     

    Square Thief

    Chciałbym zaprezentować pierwszą stworzoną przeze mnie grę w Unity3D, gdzie wcielamy się w kwadratowego złodzieja - stąd nazwa gry. Naszym celem jest dostanie się do pełnego pieniędzy sejfu i ucieczka z miejsca zbrodni. Na naszej drodze napotkamy wiele przeciwności jak lasery, innego złodzieja oraz oczywiście masę strażników.

    Oprócz pieniędzy możemy ukraść również diamenty, które mogą (ale nie muszą) pojawić się w wybranym miejscu na obecnym poziomie.

    W kryjówce możemy pomnożyć swoje uczciwie zarobione pieniądze, które przydadzą się nam do zakupu nowego wyglądu.

    Gra zawiera (póki co) 30 zróżnicowanych poziomów, które będą oczywiście dorabiane w miarę upływu czasu.

    Początkowo będziemy mieć styczność tylko ze strażnikami; kolejno będą dochodzić lasery wyłączane między innymi za pomocą kodu dostępu, który będziemy musieli znaleźć lub wyłączane poprzez nacisk skrzynki na włącznik. Pojawi się również wcześniej wspomniany przeze mnie złodziej, który ma ten sam cel co my, jednakże to my musimy być lepsi!

    Gra jest w języku angielskim, jednak jest bardzo intuicyjna i nie trzeba znać ani jednego słowa po angielsku żeby ją przejść.

    Pozdrawiam starych wyjadaczy z dd2 :D i liczę na krytykę.

     

    Link do gry: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.DomBiznesu.ThiefSquare

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • P@tRyK zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!