Jump to content

1 post in this topic

Recommended Posts

Witam. Może niektórzy jeszcze mnie pamiętają z dd2 i zainteresuje ich moja krótka prezentacja ;-)

Mam nadzieję, że to odpowiednie miejsce na ten post, bo wiem że "pomyliłem forum", ale zależy mi na jak największej ilości ocen, komentarzy i oczywiście aktywnych użytkowników.

 

Square Thief

Chciałbym zaprezentować pierwszą stworzoną przeze mnie grę w Unity3D, gdzie wcielamy się w kwadratowego złodzieja - stąd nazwa gry. Naszym celem jest dostanie się do pełnego pieniędzy sejfu i ucieczka z miejsca zbrodni. Na naszej drodze napotkamy wiele przeciwności jak lasery, innego złodzieja oraz oczywiście masę strażników.

Oprócz pieniędzy możemy ukraść również diamenty, które mogą (ale nie muszą) pojawić się w wybranym miejscu na obecnym poziomie.

W kryjówce możemy pomnożyć swoje uczciwie zarobione pieniądze, które przydadzą się nam do zakupu nowego wyglądu.

Gra zawiera (póki co) 30 zróżnicowanych poziomów, które będą oczywiście dorabiane w miarę upływu czasu.

Początkowo będziemy mieć styczność tylko ze strażnikami; kolejno będą dochodzić lasery wyłączane między innymi za pomocą kodu dostępu, który będziemy musieli znaleźć lub wyłączane poprzez nacisk skrzynki na włącznik. Pojawi się również wcześniej wspomniany przeze mnie złodziej, który ma ten sam cel co my, jednakże to my musimy być lepsi!

Gra jest w języku angielskim, jednak jest bardzo intuicyjna i nie trzeba znać ani jednego słowa po angielsku żeby ją przejść.

Pozdrawiam starych wyjadaczy z dd2 :D i liczę na krytykę.

 

Link do gry: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.DomBiznesu.ThiefSquare

  • + rep 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×