Skocz do zawartości

    Zamknięty Poznaj zainteresowania użytkowników!


    Ksiezniczka.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 12
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witam wszystkich bardzo serdecznie! Postanowiłam przygotować kolejny artykuł, który mam nadzieję przybliży wam choć trochę naszych użytkowników! Czy kiedyś zastanawiałaś/zastanawiałeś się czy k

    Witam wszystkich bardzo serdecznie!
    Postanowiłam przygotować kolejny artykuł, który mam nadzieję przybliży wam choć trochę naszych użytkowników!

    Czy kiedyś zastanawiałaś/zastanawiałeś się czy ktoś z użytkowników naszego forum posiada takie same lub podobne hobby do Twojego?

    W takim razie nie możesz ominąć tego artykułu!

    Jak w poprzednim artykule - zadałam kilka pytań, kilku wybranym osobą.

    Zapraszam do czytania!

     

     

    Myślę, że jednym z najważniejszych aspektów jest pasja jaką człowiek posiada. Dlatego też poświęciłam artykuł temu tematowi.
    Pytania i odpowiedzi brzmiały następująco:

     

    1. Jakie posiadasz zainteresowania?

     

    @SpeeDu` Moim największym zainteresowaniem jest motoryzacja. Mogę powiedzieć, że to moja pasja, ale również uwielbiam słucham dobrego rapu.

     

    @SZEF0WA. Moimi zainteresowaniami jest siatkówka oraz rysowanie, malowanie etc.

     

    @cajmert Odnawialne źródła energii (ogólnie chodzi o branże energetyczną), psychologia, sport, Wszystko co jest związane z siłownią (dietetyka, trening, suplementacja).

     

    @Fatal1ty Interesuje się grafiką komputerową a także piłka ręczną.

     

    @Młoda :D Podróże, gotowanie, śpiew, zielarstwo, kosmetyka, żużel.

     

    @Sw33toLcIa Moim największym zainteresowaniem jest gotowanie. Uwielbiam stać w kuchni (idealna żona). Interesuje się również żużlem. Dla tych co nie wiedza na czym to polega, to jest sobie kilku gości, którzy ścigają się w kółko na motorach

     

    @Michał z Tarnowa Oczywiście bardzo lubię grać w gry. Poza tym interesuję się sportem, oraz podróżowaniem.

     

    2. Opisz swoje zainteresowanie.

     

    @SpeeDu` Moje zainteresowanie zaczęło się hmm... Chyba od pierwszego samochodu, który kupili mi rodzice po mojej 18stce - był to golf 4 :D. Pierwsze miesiące golfem jeździła serią (kompletnie nic nie robiłem). Trwało to, dopóki razem z kolegą nie pojechałem na zlot samochodów tuningowanych. Wtedy w głowie pojawiały jakieś jakieś plany - a może coś zrobię ze swoją golfikiem. Pierwsze co zrobiłem to kupiłem felgi - wszystko ok, ale mi wciąż było mało. Następnie wpadło zawieszenie airride i kilka innych rzeczy. Miałem wtedy 19 lat, więc pracę już miałem, pieniądze jakieś tam były, więc siedziałem w garażu i ciągle coś robiłem. Oczywiście mimo to, że miałem już ukończone 19 lat oraz pracę to rodzice byli przeciwni temu co robię (jak to rodzice).

     

    @SZEF0WA. Z siatkówką zaczęło się od dziecka, od klas podstawowych. Jest to moją największą pasją, ponieważ zaczęły się zawody, sparingi i po prostu wygrywanie jakiegokolwiek meczu Siatkowego. Od razu ten sport przypadł mi do gustu [pewnie jak każdej dziewczynie]. Natomiast jeśli chodzi o malowanie itd. również zaczęło się od dzieciaka, gdy na zajęciach artystycznych robiło się różne rysunki i nie raz dostawałam szóstki.

     

    @cajmert Pierwsze zainteresowanie jest związane z moim kierunkiem, który studiuję. Interesuję się wszystkim po trochu. Jeśli chodzi o Psychologię, zagłębiam się w nią już od jakiegoś roku. Sporo czytam na temat zachowań ludzi, na temat uzależnień (przede wszystkim od alkoholu). Staram się również zagłębiać w to, jak działa psychika i jak oddziałuje na zachowania człowieka w otoczeniu, w kontaktach personalnych. Jeśli chodzi o sport to wiadomo - Piłka Nożna i Real Madryt. Jeśli chodzi o siłownię - ostatnio zacząłem ostro trenować, pogłębiam wiedzę, na temat rodzai treningów, różnych diet no i oczywiście suplementacji.

     

    @Fatal1ty Z grafiką powiedzmy, że moja historia zaczęła się w momencie gdy za "dzieciaka" zacząłem się bawić w klany, gamingi i tym podobne.

    Z racji, że nie miałem zbyt dużo kasy pod ręką, to sam zacząłem zagłębiać się w tajnikach Photoshopa ;P W ciągu paru lat brałem udział w różnych kursach itp. Między innymi dzięki temu, teraz posiadam jakieś tam umiejętności. Chociaż uważam, że nie jestem specjalistą - w końcu nie kształciłem się w tym kierunku. Chociaż kto wie, może po zaliczeniu maturki wybiorę się dalej i będę kształcił swój warsztat. Piłka ręczna - zaczęło się w sumie niewinnie. Gdy byłem jeszcze mały i chodziłem do podstawówki bardzo spodobała mi się ta dyscyplina. Potem jakoś już samo poszło... Zacząłem śledzić mecze, czytać prasę, a potem wylądowałem na swoich pierwszych treningach i zacząłem grać klubowo na pozycji (głównie - środkowy rozgrywający) chociaż zdarzało się jako lewe skrzydło.  Przestałem grać z powodu kontuzji parę lat temu... Jakoś do tego czasu nie zebrałem się aby grać dalej. Myślę, że nawet gdybym na dzień dzisiejszy chciał wrócić do gry, to nie dałbym rady. Zbyt duża przerwa + musiałbym już grać w seniorce, a nie młodzieżówce - to jest duża różnica =)

     

    @Młoda :D Jako mała dziewczynka (miałam wtedy 6 lat) dołączyłam do zespołu wokalno-tanecznego. Oczywiście jak to rodzice stwierdzili, że będzie to tylko na chwile. Jednak bardzo lubiłam uczęszczać na te zajęcia. Pamiętam jak bardzo wstydziłam się wychodzić na scenę i występować przed ludźmi, ale z perspektywy czasu mogę tylko stwierdzić, że bardzo się cieszę, że się przełamałam i pomogło mi to w życiu, już nawet teraz dorosłym zwalczyć (chociaż z w jakimś stopniu xD) nieśmiałość i wstydliwość. Co do tańca to nie wychodziło mi to za dobrze, ale nadrabiałam śpiewem. Jako zespół dużo podróżowałyśmy po Polsce jak i po innych krajach (raczej to były wyjazdy na wakacje lub jakieś konkursy), także stąd też zainteresowanie podróżami, które zostało do dziś.  Zrezygnowałam ze śpiewania w wieku 17lat, ale z podróży nigdy w życiu (chyba że zdrowie już nie pozwoli).

     

    @Sw33toLcIa Moja przygoda z gotowaniem zaczęła się w sumie niedawno, trochę zmusiła mnie do tego sytuacja. Wyprowadziłam się od rodziców i żeby nie żyć na zupkach chińskich, musiałam nauczyć się gotować. Nigdy bym nie myślała, że tak mi się to spodoba. Tym bardziej, że kiedyś obieranie kartofli to była najgorsza kara dla mnie. Uwielbiam przeglądać różne gazety, strony w necie czy profile kulinarne na Facebooku. Szukam wtedy inspiracji, żeby zrobić coś oryginalnego. Jednak najbardziej lubię kuchnie tradycyjną. Nic nie przebije rolady, klusek i modrej kapusty. Tak w ogóle, to moim największym marzeniem jest otworzenie własnej restauracji z domowymi obiadami.

    Co do żużla, to ciężko nie interesować się czymś, co jest tak bardzo popularne w moim mieście. Na każdym meczu jest prawie 12 tysięcy osób. Do tego większość moich znajomych to fanatycy. W sumie ciężko opisać, co w tym jest takiego fajnego, najlepiej pójść i się samemu przekonać. Na każdym meczu da się poznać dużo fantastycznych osób i do tego te emocje. Kocham to <3

     

    @Michał z Tarnowa Zaczęło się to gdy miałem 10 lat. Pojechaliśmy z rodzicami do  Chorwacji, co bardzo miło wspominam. Później doszły jakieś wycieczki  szkolne po Polsce. Od 4 lat jeżdżę na wycieczki zagraniczne. Byłem już w większości krajów europejskich, mam zamiar być we wszystkich. Bardzo lubię poznawać kulturę i zwyczaje innych narodowości.

     

    3. Czy posiadasz może jakąś przygodę/historię związaną z Twoim hobby?

     

    @SpeeDu` Myślę, że przygodą był pierwszy wyjazd na zlot, który odbył się na Górze Kamieńsk. Było dla mnie wielkie przeżycie, poznać wszystkich tych ludzi, których łączy pasja! Na zlocie odbyło się kilka konkursów, więc zgłosiłem się do kilku. O dziwo w jednym na najładniejszą felgą zająłem [jak dla mnie] wysokie 3 miejsce. Na najniższy samochód było to wysokie drugie miejsce! Aktualnie golf sprzedany. Teraz jest bmw e87 i coś się robi, ale to może kiedy opowiem.

     

    @SZEF0WA. Posiadam przygodę z Siatkówką, gdyż skręciłam sobie kostkę (niedawno), oraz powybijało się kilka palców. Bardzo z tego powodu cierpiałam i byłam na siebie zła, że nie mogę zagrać.

     

    @cajmert Przygód jest sporo. Jedna z nich to treningi w Ruchu Chorzów. Zdobycie mistrzostwa trampkarzy w swoim podokręgu, no i kadra śląska.

     

    @Fatal1ty Historii jest bardzo dużo. Chociażby wspomnienie z meczu ligowego gdy bramkarz przy rzucie z biodra dostał piłką w głowę i zjechał na miejscu XD

     

    @Młoda :D Każda podróż jest przygodą, a więc dużo ich było. Każda była inna i każdą miło wspominam. Piesza, rowerowa, autobusem, pociągiem, samolotem czy na stopa, dlatego też nie będę o nich opowiadać.

     

    @Sw33toLcIa  Jak byłam na meczu w tamtym sezonie, to znalazłam 20 zł, za które poszłam z koleżanką na piwo.

    Z gotowaniem też mam. To było jeszcze jak mieszkałam z rodzicami. Zrobiłam z siostra taki mini zlot administracji z dawnej sieci. Było 5 osób, gdzieś spać musieli, a najlepszym rozwiązaniem był mój dom. Skoro są goście to wypada jakiś obiad zrobić. Padło na zwykle kotlety z piersi z kurczaka. Smażę już, któregoś z kolei i nawet nie wiem jak to się stało, że cała patelnia zaczęła mi się palić. Chciałam to ugasić i polałam to trochę wodą. To nie był dobry pomysł, bo zaczęło się palić jeszcze bardziej. Gdyby nie moja mama pewnie spaliłabym cała kuchnie. Kotlety i tak smakowały!

     

    @Michał z Tarnowa Rok temu na wycieczce do Irlandii, zostaliśmy przyłapani razem z kolegami, podczas konsumowania pewnych napojów. Nauczyciel nic sobie z tego jednak nie zrobił, ponieważ on sam właśnie skończył pić :D 

     

    4. Czy jest coś czym zawsze chciałeś/chciałaś się interesować, a jest to nie możliwe?

     

    @Młoda :D Raczej nie ma takiej rzeczy.  Marzenia i zainteresowania są po to, aby je spełniać i pogłębiać. To tylko od nas samych zależy jak szeroko otworzymy sobie furtkę

     

    @Sw33toLcIa Jasne, że tak. Lubię się malować więc kiedyś wpadłam na pomysł, że porobię sobie kursy i będę malować innych. Jedak jak to u mnie, na planach się skończyło. Niestety brakuje mi czasu, żeby pójść na taki kurs, ale możliwe, że kiedyś coś z tym zrobię.

     

    @Michał z Tarnowa Zawsze chciałem zacząć przygodę z programowaniem. Problem w tym, że nie za bardzo lubię matematykę, która jest tam bardzo ważna.

     

    5. Może zdjęcie związane z hobby?

    @SpeeDu`  Zdjęcia ze zlotu, oczywiście bez twarzy bo jestem niefotogeniczny hahah :D Jakaś dziewczyna chciała zdj z golfem xDDDDD 

     

     

    kxjZ3A8.jpg

     

    jFCGSbu.jpg

     

    @SZEF0WA.

     

    mCfEU4M.jpg

     

    0IXpcMW.jpg

     

    @cajmert A mam, twarze zakryłem z wiadomych przyczyn. Turniej szachowy :) za małolata. 

     

    Oqaqe2E.jpg

     

    @Młoda :D  Wtedy zrobiliśmy 150km, daliśmy rade i byłam z siebie dumna. Dzień wcześniej zrobiłam 115km, wiec myślałam, że nie dam rady dojechać do celu.

    Drugie zdjęcie dla uświadomienia, jakimi drogami jechaliśmy, przez lasy, pola i góry xD

     

    60FRr4O.jpg

     

    I9Iopqd.jpg

     

    @Sw33toLcIa

     

     

    5JIIxWx.jpg

     

     

    0PDghpM.jpg

     

    WcVkzfV.jpg

     

    Chciałabym podziękować każdemu, kto przyczynił się do powstania artykułu! Gdyby nie wy, nie byłoby go tutaj!

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!