Skocz do zawartości

    Zamknięty Problem z komputerem


    SZEJa
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 3
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Cześć, zauważyłem, że spora grupka z administracji zna sie na tych klockach. Mam problem ze swoim komputerem. Pewnego razu podczas długiego grania postanowiłem już to zakończyć i wyłączyć komputer. Gdy wyłączyłem gre komputer wyłączył się sam. Próbowałem go włączyć ponownie lecz na próżno. Tzn komputer włącza sie ale nie przesyła obrazu do monitora ani nie ma takkego charakterystycznego pipnięcia na początku. Karta graficzna sprawna, sprawdziłem na drugiej i nic, ram tak samo. Pomyślałem o procesorze bo podkręcałem go ostatnio ale czytając różne rzeczy w internecie obawiam się, że to może być płyta główna. Jak myślicie, co to może być? A i jak wyciągne ramy z płyty to też nic nie pipczy.  

     

    Płyta: Gigabyte GA-945PL-DS3

    Procek: Intel pentium d945

    Ram 2x2gb ddr2

    karta: nvidia gt430 

    zasilacz: Powerman 350W 

     

    Jeżeli to płyta padła to polecacie jakąś w rozsądnych pieniądzach? Nie chce za dużo inwestować w ten komputer bo szykuje się zmiana za pare miesięcy. 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • P@tRyK zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!