Hej! Przeglądasz nasze forum jako gość. Zaloguj się lub Zarejestruj konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
Jump to content
  • Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...

Laptop

Koxu.
     Share

Recommended Posts

• Cała zawartość 8
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Za 2500zł nie licz na fajerwerki lepiej by było zwykłego PC złożyć ale skoro laptop to laptop twój wybór. W tym budżecie szukaj i5 7200u z GF940MX bo wątpię że znajdziesz do tej kwoty jakiegoś procka

Siema. Polecacie jakiś laptop do 2500 zł na którym bez problemu pójdzie gra typu cs:go, gta v itp? Za każdą propozycje dam + :) 

Ps: Zależy mi na tym by był to laptop, ponieważ jest przenośny :P 

Za 2500zł nie licz na fajerwerki lepiej by było zwykłego PC złożyć ale skoro laptop to laptop twój wybór. W tym budżecie szukaj i5 7200u z GF940MX bo wątpię że znajdziesz do tej kwoty jakiegoś procka z HQ na końcu ;)

nie inwestuj w lapka poniżej 4000zł patrząc na tańsze sprzęty dość szybko odpadną ewentualnie kup lapka skupiając się na procku minimum i5 4 rdzenie, karcie graf 1050 olej kości ram można zawsze dokupić, a pozatym tak jak piszą powyżej jak nie masz hajsu nie ładuj się w laptopy.

Lenovo y700 teraz chyba tanio chodzi możesz sprawdzić.

O 12.07.2017 o 10:52, manhuntoo napisał:

nie inwestuj w lapka poniżej 4000zł patrząc na tańsze sprzęty dość szybko odpadną ewentualnie kup lapka skupiając się na procku minimum i5 4 rdzenie, karcie graf 1050 olej kości ram można zawsze dokupić, a pozatym tak jak piszą powyżej jak nie masz hajsu nie ładuj się w laptopy.

Lenovo y700 teraz chyba tanio chodzi możesz sprawdzić.

Zgadzam się z tym że poniżej 4k nie ma co inwestować w lapka i najlepiej szukać teraz procka i5/i7 z HQ na końcu i grafiką GTX1050m ale kolego procki w lapkach mają tylko 2 rdzenie i 4 wątki XD Dopiero zapowiedziana seria od Intela czyli Coffee-Lake w lapkach będą 4 rdzenie ;) niestety musiałem się uczepić tego bo to lekkie wprowadzanie w błąd. A lapka zawsze można rozłożyć na raty przecież w pierwszym lepszy MediaMarkt czy Saturn ;v i spokojnie sobie spłacać ;p .

moje przeoczenie :) źle sformułowałem ale 100% racja PS Laptop za 5,5 kupisz już na i7 1050ti 16gb 1tb standard ale czasem wyłapiesz też ssd jakies 128 dodatkowo.

Poprawka 4 rdzenie na i7 w laptopie już dostaniesz ^^ 7700HQ bodajże ma 4 rdzenie przecież

Guest
    This topic is now closed to further replies.
     Share

• Create New...