Skocz do zawartości

    Zamknięty Wakacje wedłgu użytkowników forum


    Ksiezniczka.
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Witam wszystkich bardzo serdecznie! Każdy z nas dobrze wie, jak ważna jest społeczność budująca sieć. Każda poszczególna jednostka buduję tą wspólnotę. Mam nadzieję, że dzięki temu artykułow

    Witam wszystkich bardzo serdecznie!

    Każdy z nas dobrze wie, jak ważna jest społeczność budująca sieć. Każda poszczególna jednostka buduję tą wspólnotę.

    Mam nadzieję, że dzięki temu artykułowi (oraz innym, które mam nadzieję pokażą się w przyszłości) poznamy się bliżej!

    Dlatego też postanowiłam zrobić artykuł zawierający wypowiedzi użytkowników na zadany temat.

    Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszam do przeczytania!

     

    Z okazji tego, że niedawno zaczął się sezon dla niektórych wakacyjny dla innych urlopowy, skorzystałam z okazji i zadałam trzy pytania wybranym osobą. Pytania i odpowiedzi brzmiały następująco:

     

    1. Jakie masz plany na tegoroczne wakacje/urlop

     

    @Michał z Tarnowa Lipiec raczej spędzę przy komputerze :D W sierpniu poszukam jakiejś pracy :D  I oczywiście wypady ze znajomymi!

     

    @Aesthetics Właśnie dzisiaj wędruje swój pierwszy raz do pracy (staż szkolny) do firmy informatycznej w Bydgoszczy [informacja z dnia 03.07.2017r]. Więc cały lipiec mam zajęty. W sierpniu już czas wykorzystam dla siebie, standardowo jak co roku pojadę do taty. :)

     

    @cajmert Do 9 lipca będę męczył się z uczelnią - sesja i te sprawy. Następnie planuję iść do pracy na jakieś 1,5 miesiąca. Pod koniec sierpnia planuję gdzieś pojechać na weekend, a we wrześniu poprawki na studiach.

     

    @Czekoladka. Na razie nie mam planów, tak szczerze to właśnie zmieniłam pracę i nie mam ani jednego dnia urlopu. xD

     

    @Fatal1ty Tegoroczne wakacje są dla mnie chyba najważniejszym okresem wakacyjnym w życiu. Ukończenie szkoły, wejście w normalne życie. Pomimo urodzin jakie obchodzę na początku Lipca i imprez z tym związanych nie planuję w sumie nic szczególnego (mowa o Lipcu). Wiadomo, że na pewno wyjadę w góry i po odpoczywam co nieco. :D  Natomiast od sierpnia podejmuję na stałe pracę .. Także niestety są to chyba moje ostatnie luźne wakacje :(

     

    @Pestka;* Typowe wakacje, wyjeżdżam robić patent na żeglarza.

     

    @HeLoN Większych planów nie mam. Już raz byłem nad morzem na kilka dni. We wrześniu może Egipt, ale to jeszcze nic pewnego :)

     

    2. Twoje najlepsze wspomnienia wakacyjne?

     

    @Michał z Tarnowa Wyjazd do Chorwacji - Najpiękniejsze plaże jakie widziałem, najlepsze jedzenie jakie kiedykolwiek jadłem.


    @Aesthetics Wypad z chłopakami na ostrą imprezę. Początek 20:00 koniec 5:00 w szpitalu :D (nie pytaj xD).

     

    @cajmert 31 lipca 2013 roku poznałem Sandrę, z którą się związałem później. Spędziliśmy sporo godzin na rozmowach itp. Później zaczęliśmy spotykać się regularnie, a rok później spróbowaliśmy. Aktualnie już nie jesteśmy razem, ale mamy kontakt ;) tak czy siak najlepsze wakacje [2013 i 2014]

     

    @Czekoladka. Może to nie były jeszcze wakacje, ale krótko przed nimi (w sumie osoby które pracują mają wakacje wtedy kiedy wezmą urlop). Wyjazd do Szwecji do wujka, raj na ziemi, wypoczęłam jak nigdy. Śniadania na tarasie, praktycznie nad brzegiem jeziora, pływanie motorówka :P dużo bym mogła wymieniać. :) 

     

    @Fatal1ty Hmm jest tego naprawdę dużo... ale mogę opowiedzieć coś, co mnie kiedyś pozytywnie zaskoczyło. :D

    Pewnego razu gdy przyjechałem nad Bałtyk, (ok. 660km drogi) byłem zmuszony czekać, aż zacznie się doba hotelowa... z racji, iż miałem wtedy około 2 godzin wolnego czasu, postanowiłem iść sobie na plażę. Pogoda była dosyć niezła, więc postanowiłem sobie popływać.

    Jednak zanim zdążyłem się dobrze zanurzyć, zauważyłem pływające PLNy XD na samym początku myślałem,że fałszywe... no bo kto mądry by brał z sobą do wody banknoty :D Po wysuszeniu okazało się, że jednak są prawdziwe a ja sam zarobiłem na parę dobrych zimnych piwek XD :D

     

    @Pestka;* Upiłem się z kolegami. Obudziłem się w innym mieście na przystanku z złamanym palcem u nogi.

     

    @HeLoN Najlepsze wspomnienia wakacyjne mam za czasów kiedy miałem 16-21/22 lata. Wtedy ze starą paczką znajomych zawsze się jeździło na kilkudniowe wypady, kilka razy w jedne wakacje. Jest co wspominać. Jakbym miał tutaj opisywać, to by znaków zabrakło :)

     

    3. Jakie są wakacje Twoich marzeń?

     

    @Michał z Tarnowa Wyjazd na Hawaje i hiszpańskie piwko :D 

     

    @Aesthetics Moimi wymarzonymi wakacje nie są jakieś plaże, góry. Jestem dość specyficzny i zamiast mieć spokój w wakacje to ja chciałbym pojechać gdzieś do Ameryki - NY, California, Los Angeles, San Francisco... Wakacje, wakacjami, ale chciałbym tak ogólnie zamieszkać. :)

     

    @cajmert Zwiedzić świat - w szczególności Madryt, Watykan, Paryż i Malediwy. 

     

    @Czekoladka. Nie mam chyba takich :P albo nad tym nigdy nie myślałam. 

     

    @Fatal1ty Moim wakacyjnym marzeniem na pewno jest wyjazd do USA.

    Czemu tam ? Hmm... chociażby z tego względu, że urodziłem się w dniu Niepodległości Stanów Zjednoczonych (4 Lipca). Z tej okazji mają tam całkiem niezłą fetę, do której z chęcią bym się przyłączył :D

     

    @Pestka;* Wbić globala na serwerze CS:S.

     

    @HeLoN Wakacje marzeń? Hm... nie wiem, nie zastanawiałem się nad tym nigdy.

     

    Jak możemy zobaczyć wiele z nich jest bardzo zapracowana :D Mam nadzieję, że jednak znajdzie się chwila na odpoczynek w trakcie wakacji, oraz że wakacje marzeń się kiedyś spełnią! Wszystkim czytającym życzę wspaniałych i niezapomnianych wakacji. :) Zapraszam również was do dzielenia się swoimi planami/wspomnieniami/marzeniami pod tym postem! :)

     

     

    Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego artykuły!

    Jeśli ktoś zechciałby wziąć udział, w przyszłym artykule prosiłabym o wiadomość prywatną!

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!