Skocz do zawartości

    Zamknięty Mazury spontan LEŻAK JAK CHUJ


    THE WODNIK1g
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 5
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Wale offtopika podziele sie kolejną pojebaną sytuacją kiedyś ogen mi napisal, że szczerze to uważaj z takimi wypadami nafurany ale zaczne od poczatku     Spakowalem sie z Pawłem Jacunsk

    Ty się już prochów nie tykaj

    Wale offtopika podziele sie kolejną pojebaną sytuacją kiedyś ogen mi napisal, że szczerze to uważaj z takimi wypadami nafurany ale zaczne od poczatku

     

     

    Spakowalem sie z Pawłem Jacunskim ( tak mowie to oficjalnie bo to kurwiel ktoremu zostala wyprowadzka z brd bo wie co odjebal do rzeczy Panowie i Panie xd (

     

     

    Znow kurwa dareczek wysiedziec nie mógl nafuralismy noski i ruszylismy na mazury koleżki autem typo 30 pare lat znam go jakis czas ale jest z mazur ;p no i kurwa byl drugi ziomeczek nie ? polecielismy wszystko pieknie trasa melanz oni pili ja prowadzilem no i spontant prawie udany. Ty wiecie co ten kurwiel odjebal ? dostal za duzo chyba prochu jebany i jak zajechalismy do KRUKLANEK to siedzial 3h do 4 nad ranem u brata w domu nie otwierajac drzwi i jak wpadlismy na pomysl ze spierdalamy tą furą do wwa i jebac pajaca bo odpierdala nacpany z braciszkiem to kurwa wyczuł jebany wyszedl zabral kluczyki i mowi ze mamy wypierdalac coś tam a jego braciszek cos sie też pultał z koleżką. No i teraz zong bo hajsu moze z 200 zl wiec na bilet bedzie do wwa ale kurwa 14 km do giżycka o 4 nad ranem jak sie dostac ? Wiecie kurwa co ? 12 km szedlem jebanym lasem zajelo nam to ponad 3h komarów ile mnie pogryzło to nie widizeliscie w cale zycie na oczy na dodatek przez tą kurwe najebalem sie gorzałą jak juz doszlismy do gizycka i co ? darka nie wpuscili do busa wiec kolezka sie wkurwil mowi no mordo nie krzycz nie mow glosno itp hahaha drugi bus za 3h wiec wkurwieni poszlismy w gizycku zobaczyc lodki ;) fajnie tylko ze jak tam dorwalismy litra na sloncu to jak wracalem co sie stalo ? przez kraty przechodząc rozcielem se palucha i żebra -.- nawet o tym nie wiedzialem a kolezka najebany poszlismy na tego busa a typo mowi ze nie wpuszcza mnie bo ja caly krwawie patrze a ja mam wszystko podarte noga we krwi reka wogole koniecn ie ? mowie oho kurwa i w tym momencie parówy wjezdzają na bombach ziomek zaczal spierdalac z moją kosą ktorą mialem taką do rzucania w drzewa xdd a ja zostalem sam z ta wita krwawiaca i co tu kurwa robic  po 10 min robilo mi sie juz slabo na tym przystanku ludzie sie interesowali wziela mnie policja slabo pamietam ale odmowilem pomocy w szpitalu w gizycku i raptem BEZ TELEFONU BEZ HAJSU BEZ NICZEGO ZOSTALEM PRZEZ TAMTĄ KURWE SAM W DUPE JEBANE ROZKLEILEM SIE JAK DZIECIAK MIALEM OCHOTE GO DOJEBAC SKURWYSYNA i 1 osoba na 30 osob dala mi zadzwonic jakas starsza pani poinformowalem mame i Moja kobiete ktore oboje sie rozplakaly i kazaly wracac bez biletu pociagiem. tak tez zrobilem jakas malolatka zaprowadzila mnie na pociagi i KURWA Z TEGO JEBANEGO GIZYCKA Z ROZJEBANYM PALUCHEM musialem pierw sie dostac do JEBANEGO OLSZTYNA I DOPIERO Z TEGO OLSZTYNA DRUGIM KURWA INTER CITY DO WWA !!! zajelo mi to 8h dostalem 1400 mandatu zszyłem palca w szpitalu u siebie w wwa dojechalem jakos ;) ty wiecie co ta kurwa powiedziala wczoraj jak był kopany na klatce ale nie przezemnie bo mam ten szew jebany nie ma jak piąchy zrobic ale mniejsza bo sie troche najebalem , wiecie co ten kurwiarz powiedzial ???? ze on wezmie flaszke i zeby wszystko bylo dobrze malo tego pajac jebany koleżce naszemu jak go spotkal tlumaczyl ze on chce sie pogodzic i odda za mandat. Wczoraj jak go na klatce kurwe kopali to chlopakow prawie parówy zawinely tak szybko ich wezwał obity. Mowie do niego pajacu jebany stary chuju bez zasad za lzy matki mojego palucha nie lubie nic mieć szytego i kurwa za lzy kobity ty mi chcesz dac 1300 zl i flaszke ? jebany hahaa dalej pisac nie warto dostal to na co zasluzyl ;) masakra co ? Ogen miales racje xd @Ogen Dogen rok temu jakso ;p uiwazaj wodnik na takie akcje :( POZDRO ! interpunkcja i ortografia poziom cytrynówka i pare piwek xd

     

     

    zdj palucha xd po 8h nie szyją rany :( ale poprosilem lekarzyka oby chociaz na raz to zrobił.

     

    Na zgieciu sie paćka jebaneee

     

     

    http://www.fotosik.pl/zdjecie/3a289da4ffd4e720

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • P@tRyK zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!