Skocz do zawartości

    Zamknięty Kanały PRYWATNE cd.


    No One
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Jak wiecie z poprzedniego tematu wystąpił pewien "zgrzyt" z jednym z Adminów TS. @Zaksiu miał się tym zająć i upomnieć Adminów. Nie chciałem wtedy podawać ani nicku Admina, ani też pisać skargi, bo wg

    Jak wiecie z poprzedniego tematu wystąpił pewien "zgrzyt" z jednym z Adminów TS. @Zaksiu miał się tym zająć i upomnieć Adminów. Nie chciałem wtedy podawać ani nicku Admina, ani też pisać skargi, bo wg mnie była ona zbędna.

    Natomiast, siedząc dzisiaj na TS otrzymałem można by powiedzieć "ciekawą" wiadomość. Zapraszam do lektury ;)

     

    591552409da2d24ddff734c062b3cdbc.png

     

    Tak, to właśnie ten Admin TS wspomniany był przeze mnie w poprzednim temacie.

    Teraz ma jakieś sapy i się pruje. Pierw nie wiedziałem czy to olać, czy coś z tym zrobić, ale postanowiłem to pociągnąć. Duma nie pozwoliłaby mi na pozostawienie tej sprawy.

    O co chodzi? Może mi ktoś to wyjaśnić? Może sam Admin?

    Poniżej odniosę się do otrzymanych wiadomości.

     

     

    "Upewnij się, że masz rację, bo takie bezpodstawne oskarżenia ludzi na nic Ci się zdadzą."

    Nie mam racji? Mam 2 świadków, którzy byli wtedy ze mną na kanale, są to osoby dorosłe, więc ich wiarygodność tym samym jest wyższa niż jakby to ująć... atencyjnej adminki z TS. Dołożyć do tego logi z TS'a i chyba tutaj sprawa by się zakończyła, ale...

    Żeby Admin TS odpierdalał coś takiego? Jeszcze mi kurwa wkręcasz kit, że bezpodstawne oskarżenia? Sory, dla mnie jesteś pi**ą (tak, musiałem użyć właśnie tego słowa, bo nie potrafię tego inaczej nazwać), skoro nie potrafisz przyznać się do swojej winy i jeszcze masz czelność kłamać mi na priv. Patologia, serio. Tego się nie spodziewałem. Myślisz, że jak masz cycki to wszystko Ci wolno? Otóż, nie. Chyba się przeliczyłaś pisząc do mnie na priv z takim stekiem bzdur i nie wiedziałaś zapewne co mogę z tym zrobić.

    Śmiało mogę zawołać osoby, które przebywały ze mną na kanale, jeśli chciałby ktoś pociągnąć ten wątek.

    Hah, naprawdę jest to przegięcie. Zrozumiałbym, gdybyś napisała do mnie coś w stylu "sory za tamto, powinnam uprzedzić lub powiedzieć chociaż po co weszłam na kanał... bla bla bla", ale nie, piszesz mi na priv o czymś niezgodnym z prawdą. To jest serio chore. Gdybym nie miał racji to nie pisałbym aktualnie tematu, w którym chcę wyjaśnić sprawę, bo chyba sobie za dużo pozwoliłaś, że tak to ujmę.

     

    "...oskarżenia ludzi na nic Ci się zdadzą, ani nikomu nie zaszkodzisz."

    Ty myślisz co piszesz czy tak średnio? Gdybym chciał KOGOKOLWIEK ujebać to podałbym twój nick, napisałbym skargę w sytuacji, która jest opisana w poprzednim temacie. Byłem na tyle miły, że tego nie zrobiłem a ty wyjeżdżasz z czymś takim. Chyba sobie kpisz w tym momencie. Parodia.

     

    "...masz wieczny problem ze wszystkim i wszystkimi."

    Hahaha... Mam problem, bo piszę prawdę, piszę to co myślę i nie owijam w bawełnę tylko walę prosto z mostu? Większość osób tutaj leci na rangę i to nie jest jakaś nowa informacja, bo tak jest na każdej sieci, kto będzie wyżej ten będzie "lepszy". A ja jebie na rangi, miałem ich na tyle w życiu, że rzygać mi się chce gdy na nie patrzę. Mógłbym złożyć podanie na opiekuna retake i domyślam się, że otrzymałbym rangę, ale po co? Dla mnie jest to zbędne, nie bawię się w to. Miałem swoje serwery, sieci, byłem na innych h@ itd. itd. Patrzę na to wszystko z góry i wyciągam wnioski i o każdym mam jakąś opinię. O tobie właśnie piszę i nie będę tu kłamał, tak jak ty postąpiłaś wysyłając mi te dwie "urocze" wiadomości na priv pisząc, że nie mam racji.

     

    "...może warto zastanowić się nad sobą? I w sobie poszukać problemu, a nie w kimś."

    Kolejny atencyjny tekst z twojej strony. Dobrze, że nie zjadłem całego obiadu, bo chyba bym pękł.

    Czy to ja szukałem problemu? Napisałem temat na Admina X, nie podając jego nicku, ponieważ zirytowała mnie sytuacja, która miała wtedy miejsce. Chciałem wtedy zwrócić uwagę, że takie wpierdalanie się na kanał nie jest ok.

    Gdybym chciał znaleźć w kimś - jak to ujęłaś - problem, to wyciągnąłbym wszystkie brudy, które mam na poszczególne osoby, o których nie masz prawdopodobnie pojęcia. Mogę jedynie opisać Cię poprzez jeden gif:

    giphy.gif

    A co do mojej osoby, akurat gówno Cię to obchodzi, bo się nie znamy. Nie znasz mnie ani mojego zachowania. Hm, ale proszę: Tak, jestem chujem i jestem tego świadom :) #pozdrawiamhejterow

     

     

    Podsumowując, odpuściłbym już to, gdyby powyższy Admin napisał coś w stylu zwykłego "sory" lub KOMPLETNIE NIC NIE PISAŁ. Byłoby naprawdę ok. Nie musi mnie nikt przepraszać za takie gówno.

    No, ale osoba ta postanowiła wykonać inny ruch, który mnie poniekąd zagiął, bo nie spodziewałem się takiej wiadomości. Nawet nie potrafiłaś się przyznać w poprzednim temacie na forum publicznym. A teraz coś takiego... Porażka z twojej strony. Z nas dwoje to ty powinnaś zastanowić się nad sobą, bo naprawdę jest z tobą źle.

    Mam nadzieję, że ktoś tutaj mnie zrozumie, że duma nie pozwala mi na zostawienie tego.

     

    @zaksiu co z tym dalej zrobisz to już twój problem. Ja chciałem pokazać wyłącznie jakich macie niektórych GÓWNO-ADMINÓW, bo to dla mnie naprawdę kabaret. Myślałem, że zajmiesz się sprawą i będzie ok, no, ale wyszło jak wyszło.

     

     

    Pozdrawiam

    465052_print-trimmed-1.png?resize=max_si

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • zaksiu zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!