Jump to content
Sign in to follow this  

Kanały PRYWATNE

5 posts in this topic

Recommended Posts

Kanały prywatne... otóż nie mogę ich tak nazwać, gdyż w ciągu ostatnich 24h na moim kanale znajdowały się osoby, które "formalnie" nie powinny mieć do niego dostępu, które nie pytając się mnie - właściciela kanału - wchodzą sobie ot tak.

Wiem, że jedna z tych osób jest Adminem TS a druga, hm... nie kojarzę nicku.

a6a169bd36d67b53d093df7cb408c636.png

Proszę o ogarnięcie i nauczenie Adminów kultury (nie wszystkich), którzy raczej powinni o tym uprzedzić a nie "wpierdalać" się na kanał bez jakiejkolwiek informacji ustnej/pisemnej.

Jeśli się mylę to proszę o usunięcie kanału, bo nie potrzebuję kanału prywatnego, jeśli ktoś może na niego wchodzić w każdej chwili.

Dzięki za uwagę, pozdrawiam.

Edited by TBk

Hasło pewnie masz,a więc byle jaki użytkownik nie wejdzie na ten kanał,co do zachowania admina to już wypowie się @zaksiu

46 minut temu, P@tRyK#LWG#[*] napisał:

Hasło pewnie masz,a więc byle jaki użytkownik nie wejdzie na ten kanał,co do zachowania admina to już wypowie się @zaksiu

Widocznie nie był to "zwykły" user - mowa o tym ze screena ;) Tylko musiał mieć rangę +. Hasło mam założone od początku kanału niezmienne.

Co do Admina - siedzę z 2 kumplami z RL na kanale, gramy sobie, gadamy (nie rozmawiamy, bo jesteśmy ze śląska, gdyby ktoś się czepiał ^.^). Nagle wchodzi Admin, bez słowa, bez kur... przywitania, jak typowa cebula, że tak to nazwę. No i siedzi, siedzi. Po chwili kumpel się pyta "kto to jest?", ja mówię, że nie znam, nie kojarzę. Pomyślałem, sram to, za chwilę napiszę do Fatala albo Zaksia - "zabawię się w Copperfielda" i zniknę Admina z kanału. Po czym odzywa się i mówi, że "jest tu (niewyraźnie, coś tam, coś tam) rangi". To były jedyne słowa skierowane do mnie a w sumie do nas przez cały pobyt Admina na moim kanale. No ok, spoko, fajnie, że coś ogarnia. Tyle, że ZAJEBIŚCIE byłoby, gdyby taka informacja poszła wcześniej i żeby taki Admin miał chociaż odrobinę kultury wyciągniętej z domu. A takie "wtargnięcie" na kanał mogę porównać do wejścia osoby trzeciej do mojego domu bez pozwolenia. Nie będę pisał skargi na danego Admina, ale dla mnie to żałosne, że Admini (nie mam na myśli wszystkich, więc się nie prujcie od razu) nie mają za grosz kultury. Wyobrażacie sobie? Siedzicie sobie przed PC, nieznajomy wchodzi do waszego pokoju, siada obok was i się na was patrzy. Po chwili mówi, że przyszedł tylko posiedzieć i się popatrzeć. Hah, leżę.

Sory, że tak ostro, ale to jest moje zdanie a jak wiemy żyjemy w czasach wolnego słowa. Nie podam nicku Admina - sam Admin wie, że o niego chodzi i powinien odpowiedzieć w tym temacie.

Edited by TBk

42 minut temu, TBk napisał:

Widocznie nie był to "zwykły" user - mowa o tym ze screena ;) Tylko musiał mieć rangę +. Hasło mam założone od początku kanału niezmienne.

Co do Admina - siedzę z 2 kumplami z RL na kanale, gramy sobie, gadamy (nie rozmawiamy, bo jesteśmy ze śląska, gdyby ktoś się czepiał ^.^). Nagle wchodzi Admin, bez słowa, bez kur... przywitania, jak typowa cebula, że tak to nazwę. No i siedzi, siedzi. Po chwili kumpel się pyta "kto to jest?", ja mówię, że nie znam, nie kojarzę. Pomyślałem, sram to, za chwilę napiszę do Fatala albo Zaksia - "zabawię się w Copperfielda" i zniknę Admina z kanału. Po czym odzywa się i mówi, że "jest tu (niewyraźnie, coś tam, coś tam) rangi". To były jedyne słowa skierowane do mnie a w sumie do nas przez cały pobyt Admina na moim kanale. No ok, spoko, fajnie, że coś ogarnia. Tyle, że ZAJEBIŚCIE byłoby, gdyby taka informacja poszła wcześniej i żeby taki Admin miał chociaż odrobinę kultury wyciągniętej z domu. A takie "wtargnięcie" na kanał mogę porównać do wejścia osoby trzeciej do mojego domu bez pozwolenia. Nie będę pisał skargi na danego Admina, ale dla mnie to żałosne, że Admini (nie mam na myśli wszystkich, więc się nie prujcie od razu) nie mają za grosz kultury. Wyobrażacie sobie? Siedzicie sobie przed PC, nieznajomy wchodzi do waszego pokoju, siada obok was i się na was patrzy. Po chwili mówi, że przyszedł tylko posiedzieć i się popatrzeć. Hah, leżę.

Sory, że tak ostro, ale to jest moje zdanie a jak wiemy żyjemy w czasach wolnego słowa. Nie podam nicku Admina - sam Admin wie, że o niego chodzi i powinien odpowiedzieć w tym temacie.

Wszystko rozumiem i podzielam Twoje zdanie ;)

Tez mnie wkurza jak ktoś mi wbija na mój kanał bez zaproszenia :P ale ,że jestem H@ to akceptuje to bo w końcu jestem tutaj dla całej społeczności i zawsze w miare możliwości staram się pomagać.

Mam nadzieje ,że zaksiu wyjaśni tą sprawę jesli nie to ja to wyjaśnie :)

• + rep 1

Co do adminów to upomnę, lecz osoby z rangą V.I.P również mają funkcje skakania po kanałach, jeśli widzisz takie osoby zgłaszaj to mi na pw to tacy delikwenci stracą vip'a.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
  • Create New...