Jump to content
Sign in to follow this  
TBk

The Glory: Siła E-Sportu

1 post in this topic

Recommended Posts

Polski film dokumentalny, który pokazuje świat zawodowych graczy. W dzisiejszym odcinku serii "Filmoteka gracza" mamy dla Was nie lada gratkę. Przedstawiamy polski film dokumentalny pt. "The Glory: Siła eSportu" stworzony przez Włodka Markowicza. Materiał to podróż po świecie zawodowych graczy. W niecałych 20 minutach dokumentalista w znakomity sposób ukazał reguły, którymi rządzi się świat współczesnych cyberatletów.

 

Markowicz pokazuje fenomen eSportu z perspektywy kilku osób i ich profesji. Na początku Carlos "Ocelote" Rodriguez, właściciel drużyny G2 Esports, opowie jak wygląda to od strony biznesowej. Kulisy tego światka przybliży też Joshua Cabrera z G2A.com. Nie zabraknie polskich głosów. O problemach na rynku i trudach, jakie muszą ponieść zawodnicy, opowie były gracz Wojtek "Aster" Komincz. Nie zabraknie również wizyty na IEM w Katowicach. To właśnie tam swój największy sukces odniosła polska ekipa Virtus Pro. O przygodzie z zawodowym graniem opowiedzą członkowie tej ekipy - Filip "Neo" Kubski i Janusz "Snax" Pogorzelski. Ostatnim rozmówcą będzie dobrze znany polskim fanom komentator Piotr "Izak" Skowyrski, który przybliży specyfikę swojej pracy.

 

 

Źródło: redbull.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×