Jump to content
  • Search In
    • More options...
    Find results that contain...
    Find results in...

Ilość serii? Ilość powtórzeń?

cajmert
     Share

Recommended Posts

• Cała zawartość 18
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpopularniejsze posty

Hue Hue Hue Hipertrofia - przyrost mięśni No więc tak, osoby ćwiczące na siłowni często zapominają o tym, że głównymi fundamentami Hipertrofii jest dieta, suplementacja, trening i .... siła. Większ

Właśnie masa nie jest najważniejsza. Liczy się to co ma się w głowie na nie w bicku

Hue Hue Hue

Hipertrofia - przyrost mięśni

No więc tak, osoby ćwiczące na siłowni często zapominają o tym, że głównymi fundamentami Hipertrofii jest dieta, suplementacja, trening i .... siła.

Większość młodych kulturystów ćwiczy 3 serwie po 10 powtórzeń. Ogólnie ten przyrost jest, ale od jakiegoś czasu testuję pewną metodę.

3*10= 30 powtórzeń tak?

Ale większość osób robi to z mniejszym obciążeniem...

Pompa jest, ale nie taka jaką chcemy.

Tak jak już wyżej napisałem, testuję pewną metodę.

Wykonuję 3 powtórzenia i 10 serii.

Zastanawiacie się pewnie czemu?

W tym momencie mogę wziąć dużo większy ciężar, bo czasem nawet i 2 razy tyle i wykonuję dane ćwiczenie. Pamiętajcie o technice!!! W ten sposób zyskujemy zarówno duże natężenie, jak i wysoką intensywność, co oznacza rozwój siły oraz hipertrofię.

Na chłopski rozum, zwiększając siłę będziemy mogli podnosić większe ciężary co za tym idzie będzie ogromny przepływ krwi, wysoka intensywność i przyrost masy mięśniowej! :)

Art. by cajmert

Ja ci dźwignę, a nawet 100 kg ;) bo tyle na Martwy Ciąg biorę, ale to wiesz..

Pozapierdalasz w polu będziesz miał więcej siły, a nie masy. Ludzie z miasta jak mają pracować w polu?

Dla ciebie to nic, to gówno, dla mnie to jest 'drugie życie', któremu co raz bardziej się poświęcam :)

W sumie nie trzeba zabardzo trzymać diety, tylko nie trzeba tyle wpier*alać. Ja chodze na siłownie 3 lata, ćwicze muay thai i wiem ze jak się ćwiczy to sie robi tylko rzeźbę. Masy nie zrobisz tak na polu, ale mozna sobie zrobić siłke w piwnicy lub w garażu :D

Nom :) co raz więcej osób ćwiczy i to się ceni, będzie można z kimś pogadać o tym i wymienić się doświadczeniami :D

Co do kilku rzeczy co napisałeś, diety nie trzeba trzymać, ale jeśli chcesz widzieć jakieś szybkie efekty i trwałe, to należy zaopatrzyć organizm w podstawowe składniki dziennie. Muszą być bliskie temu ile trzeba xD

55 % - węglowodany

30 % - białko

15 % - tłuszcze

taką zasadę wyznaję :P no i dużo kaloryczne ale i zdrowe jedzonko jeśli chodzi o masę :P

Co do ciebie drift

Masz rację nie mamy o czym dyskutować, ja piszę o siłowni ty o MMA, ty się umiesz i chcesz napierdalać mi to do szczęścia nie potrzebne.

Też mam kolegę co ćwiczy MMA i został mistrzem Polski, z Kalet jest.

I co do wcześniejszego postu o polu, wyrabiasz siłę, nie masę tam :)

Gdzie ja stwierdziłem, że masa jest najważniejsza?

Zacznijcie oddzielać poszczególne rzeczy od siebie. Ćwiczysz na początku na siłowni, trzeba masy nabrać.

A co do tego, że w głowie trzeba mieć coś to racja, ale mam coś inteligencji ;) z dupy mi nie dali świadectw z wyróżnieniem, z dupy olimpiad nie przechodziłem i z dupy też nie chodzę do jednego z najlepszych LO w moim powiecie xDD

Szkoła: I LO im. Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach

Oddział: Humanistyczny

Klasa: I D

Główne rozszerzone przedmioty: historia, j.polski, filozofia // języki: francuski, angielski

Matura pisana z:

Podstawa: j.polski, matematyka, j.angielski

Rozszerzenie: j. polski, j. francuski, historia, wos (chyba)

To wszystko co o mnie chciałbyś wiedzieć.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty

Powód: close

Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o zgłoszenie tego postu a temat

zostanie otwarty ponownie przez administracje.

Administracja,

CsKatowice.com

Guest
    This topic is now closed to further replies.
     Share

• Create New...