Jump to content
Sign in to follow this  
cajmert

Ogólne zasady

1 post in this topic

Recommended Posts

CSKatowice.com

 

Ogólne zasady panujące w tym dziale

 

 

§1 Dział ten jest podporządkowany regulaminowi forum, co oznacza że wszystkie zawarte tam zasady panują również tutaj.

§2 Opiekunami tego działu są: @cajmert & @Fatal1ty.

§3 Zabrania się zakładania nowych tematów. Tylko i wyłącznie opiekunowie działu + główna administracja może zakładać tematy.

§4 Jeśli posiadacie informacje na temat darmowych gier, a nie ma ich w temacie dnia, to śmiało możecie napisać posta z taką informacją w danym temacie.

§5 Zakaz wstawiania stron, które mają na celu oszukanie potencjalnego gracza. (Wstawiamy tylko i wyłącznie sprawdzone strony). - złamanie tego przepisu skutkuje w najgorszym wypadku banem permanentnym. 

 

 

 

Dodatkowe informacje:

Celem tego działu jak i zakładanych tematów w nim jest dostarczanie informacji na temat gier, które można otrzymać za darmo na platformę steam.

Codziennie będą zakładane tematy wraz z informacjami dotyczącymi darmówek. Z góry informuję, że jest duże prawdopodobieństwo, że jakieś gry będą się powtarzać.

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

*Zakaz kopiowania*

*CSKatowice.com*

*Administracja zastrzega sobie prawo do edycji powyższego regulaminu*

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×