Skocz do zawartości

    Zamknięty #27 << Mefistos >>


    Sw33toLcIa
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 13
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    WYWIAD MEFISTOS   Redaktor: Sw33toLcIa Udzielajacy wywiadu: Mefistos   Cześć Mefistos. Dziękuję, że zgodziłeś się na wywiad. Na początek powiedz coś o Sobie.  

    Czekałam na ten wywiad od zeszłego tygodnia i smutam, że taki krótki   Wybranka serca <3 hahaha 

    Wzruszyłem się dobra robota +!!:)

     

    WYWIAD MEFISTOS

    b2.png

     

    Redaktor: Sw33toLcIa

    Udzielajacy wywiadu: Mefistos

     

    Cześć Mefistos. Dziękuję, że zgodziłeś się na wywiad. Na początek powiedz coś o Sobie.

     

    Cześć :) No cóż. Jestem Szymon i mam 19 lat. Mieszkam niedaleko Katowic. Na co dzień pracuję, lecz na nowo zaczynam swoją naukę już od września. Interesuję się Downhillem oraz Enduro :)

     

    Czym się interesujesz?

     

    Napisałem zdanie wyżej :D

     

    Na czym to polega?

     

    Hmm... Downhill dla tych co nie wiedzą, jest to nic innego jak ekstremalny zjazd na rowerach do tego stworzonych. Jazda po stromych ścieżkach, skoki itd. A Enduro jest pokonywanie różnorakich tras na crossie. Nowe exploratacje terenów itp.

     

    Skąd takie zainteresowania?

     

    Od zawsze ciągneło mnie do sportów ekstremalnych i poznawania nowych miejsc, dlatego też zacząłem to robić :) Teraz niestety już zakończyłem swoją przygodę z Downhillem na rzecz Enduro, jednakże nadal siedzę w tych tematach. Staram się pomagać na różnego rodzaju forach i wspierać w wyborze odpowiedniego sprzetu :) Ale prócz takich sportów interesuję się również pływaniem, które uprawiam od 6tego roku życia (również skończyłem gimnazjum o tym profilu), jednakże nic takiego dobrego w życiu nie udało mi się w tym osiągnąć, więc poszedłem jak każdy na siłownię i również tam staram się osiągać swoje zamierzone cele:D

     

    Napisałeś, że zaczynasz naukę. Jaki profil?

     

    Od września idę do szkoły policealnej o profilu Technik Informatyk... Zapytasz pewnie czemu nie studia, tylko szkoła policealna? Otóż dlatego, że jestem tego zdania, aby najpierw nauczyć się czegoś więcej na temat dziedziny, którą się interesuję i później móc iść gdzieś dalej. Chciałbym po osiągnięciu kwalifikacji już zacząc robić coś w tym kierunku, a później od razu myśleć o studiach i swojej przyszłości z nimi związnych :)

     

    Ogółem z własnego doświadczenia wiem, że w Technikum Informatycznym za dużo się nie nauczysz. Mimo wszystko podziwiam Cię :D Siłownia, a ostanio z Nami piłeś, to chyba nie jest dobre połączenie.

     

    To nie technikum tylko szkoła policealna o takim profilu. W szkole policealnej ucze się już dla siebie, nie ma tam ocen i kartkówek :D :)  Co do siłowni i picia... To Wy namawialiście mnie do tego, dlatego spytałem się swojego trenera i mogłem z Wami tam zaszaleć bez zobowiązań :D Ale już teraz odkąd wróciłem łapa na misce i doszedł mi jeden dodatkowy trening przez Was.

     

    Zwalaj wszystko na Nas. Kiedy kolejne spotkanie? :D

     

    Hahaha, nie wiem czy mogę mówić publicznie, ale chyba w lipcu, jeżeli pewna osoba zorganizuje wszystko tak jak trzeba :) Oczywiście jeżeli będzie chciała to z naszą pomocą :) Ale to jeszcze nieoficjalne informacje, więc proszę się nie napalać :P

     

    No mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja do spotkania się :) To teraz tak bardziej prywatnie. Masz jakieś rodzeństwo?

     

    Taak, młodszą siostrę :) Ma 16 lat i nie wiem czy poszukuje chłopaka... To dla tych, co by byli chętni :D hahah :D

     

    @cajmert lubi siostry innych, więc lepiej jej pilnuj :D Fajną masz siostrę?

     

    Nie będe oceniał swojej siostry :D Ale myslę, że branie ma :D A Dawid to niech lepiej zostanie przy siostrze Ogena :D

     

    No to skoro już weszlismy na tematy rodzinne. Masz wybrankę serca? :D

     

    Tak jest nią Twoja siotra Olciu xD A tak na serio, to nikogo nie mam. Sama się znajdzie :D Wolny strzelec. Sama widziałaś na imprezie :D

     

    Co Ci się w moje siostrze podoba? Od niej lepiej sie z daleka trzymać xD

     

    Ty jakbyś nie miała narzeczonego, to brałbym się za Ciebie. Zajebiste jesteście z charakteru. Co by tu więcej powiedzieć xD ... Zmieńmy temat hahah

     

    Oj aż mnie zawstydziłeś ^^ Jak trafiłeś na CsKatowice?

     

    Powiem Ci, że przez Paintballa... Szukałem jakiegoś ciekawego, spodobał mi się klimat na naszym i zostałem :)  jestem z tego zadowolony bo fajne osoby poznałem :)

     

    A jak zaczęła się ogółem Twoja przygoda z csem?

     

    Nie pamiętam :D To były jeszcze czasy podstawówki. Jakoś tam mieszałem cs'a z metinem. I później w gimnazjum jak zakończylem przygode z metinem zostałem przy samym cs'ie do dnia dzisiejszego :)I dodatkowo informuję, że cs;go się nie tykam dla zasady :) Wolę tradycje :)

     

    Mądry :D Klasyka najlepsza :D Skoro jestesmy przy temacie csa, to skąd pomysł na Swój własny serwer?

     

    Powiem tak. Zawsze miałem chęć na założenie czegoś swojego, a jak dowiedziałem się, że można stworzyć na cs 1.6 Areny bez wachania skontaktowałem się z administracją CsKatowice i pomogli mi osiągnąć to co mam. Nie jest to jeszcze duży wyczyn, ale teraz muszę ja i opiekunowie pokazać, że stać nas na coś naprawdę dobrego związanego z naszymi arenami :)

     

    Jakieś konkretne plany na rozwój serwera?

     

    Wiesz co każdy chce osiągnąć jak najwięcej i, aby serwer był na najwyższych pozycjach. My na ten moment musimy poogarniać wszystkie sprawy zwiazane z silnikiem, aby wszystko dobrze funkcjonowało. Pododawać na bieżąco mapy, aby nie grało się nudno i później można mysleć nad rozwojem pod kwestią wiekszych reklam serwera :)

     

    Jak dla mnie serwer ma duzy potencjał, bardzo fajnie mi sie tam gra, nawe z awp cos zaczynam strzelać :D Pisze nick osoby, a ty odpisujesz co o niej sądzisz. @koronerlovetuusia<3

     

    Pawełek :D Człowiek impreza, nie jedna osoba dostałaby od niego w łeb :P Ale jest spoko człowiekiem, idzie z nim pogadać na każde tematy i pośmiać się z byle czego :D

     

    @Dzaastine

     

    Zajebista dziewczyna :D Szkoda, że ma tak do nas daleko bo pewnie by wpadła na nie jedno spotkanie :) To jest tak naprawdę pierwsza osoba z adminów, którą polubilem na samym początku :) I dobry kontakt z nią trzyma się do dnia dzisiejszego :)

     

    @SZEF0WA.

     

    Szefowa - Dziewczyna, która zniszczyła mi impreze z Fatalem xD Ale chłopak ją później naprawił siadając z nami i balując do 6 rano :D Ciągleee spamuje żebym zagrał z nią mixa i nie potrafi grać. Zawsze staty na minusie :D

     

    Zbliżamy sie powoli do końca. Seria szybkich pytań. Domówka czy dyskoteka?

     

    Jasne, że domóweczka :3

     

    Najlepsze miejsce na wakacje?

     

    W moim przypadku wyjazd w góry :D

     

    Wymarzone auto?

     

    Porsche carrera GT xD

     

    Blondynka czy brunetka?

     

    Zależy od charakteru :) Obie lubię :)

     

    Grappa zielona czy niebieska?

     

    Nie pije kolorowych napojów xD Woda niegazowana xD

     

    Na koniec. Jest coś co chciałbyś przekazać Naszym czytelnikom?

     

    Tak, kocham Olcię, Kasię i Justynkę :D

     

    Dziękuje za poświecenie mi czasu <3

     

    Ja również dziękuję i miejmy nadzieje, że to nie nasz ostatni wywiad i nie ostatnie spotkanie :)! Dzięki jeszcze raz :)

     

    b2.png

    Poprzedni wywiad: http://cskatowice.com/topic/22482-26/

    Zgłoszenia do wywiadów: http://cskatowice.com/topic/15155-zgłoszenia-do-wywiadów/

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!