Jump to content

  Locked UPDATE CS:GO 4.05.17 – koniec wsparcia dla SweetFX


  zaksiu
   Share

  Recommended Posts

  Update CSGO

   

  Dzisiejsza aktualizacja to właściwie tylko poprawki techniczne i dla zwykłego grającego Janusza powinna być nieszkodliwa. Niestety, od razu zaczęły się pojawiać informacje, że gra nie uruchamia się z popularną wtyczką – SweetFX. Sama lista zmian jest wyjątkowo krótka.

   

  RÓŻNE

  • Uaktualniono launcher dla deweloperów;
  • W celu budowy tak zwanych „cubemap” (jest to sposób przechowywania informacji o odbiciach materiałów, istotny dla autorów map) gra musi zostać uruchomiona w trybie -insecure;
  • Usunięto kilka exploitów związanych z komendami konsolowymi;
  • W przypadku kiedy na serwerze jest potrzebne stare działanie tych komend, operatorzy mogą użyć komendy sv_allow_legacy_cmd_execution_from_client.

   

  Brak wsparcia gry dla SweetFX wydaje się spowodowany wczorajszą aktualizacją niepozwalającą na używanie niepodpisanych cyfrowo wtyczek. Najprawdopodobniej oznacza to całkowity koniec używania tej wtyczki. Na szczęści jest alternatywa w postaci programu vibranceGUI, zmienia on automatycznie natężenie kolorów przy włączeniu gry i jest kompatybilny z kartami AMD oraz NVIDII. W ten sposób nie osiągniemy takich kolorów jak przy sweetFX, ale zawsze jest to jakieś wyjście.

   

  źródło: izaktv.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!