Skocz do zawartości

    Zamknięty #26 << Marcinek.'.>>


    Sw33toLcIa
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 8
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    WYWIAD MARCINEK.'. Redaktor: Sw33toLcIa Udzielajacy wywiadu: Marcinek.'.   Cześć Marcinek.'. Dziękuję, że zgodziłeś się na wywiad. Na początek powiedz coś o sobie.  

    WYWIAD MARCINEK.'.

    b2.png

    Redaktor: Sw33toLcIa

    Udzielajacy wywiadu: Marcinek.'.

     

    Cześć Marcinek.'. Dziękuję, że zgodziłeś się na wywiad. Na początek powiedz coś o sobie.

     

    Witam, mam na imię Marcin, mam 17 lat. Interesuję się motocyklami oraz piłką nożną

     

    Grasz czy oglądasz?

     

    Gram i to już od małego :)

     

    W jakiej drużynie?

     

    Była to na początku drużyna "ANTONIO Jarocin"- zacząłem tam grać już w wieku ok. 6/7 lat, na pozycji stopera. Po 7 latach zespół się rozleciał i byłem zmuszony przejść do drużyny w mojej wsi "WKS Witaszyce", lecz tym razem jako bramkarz ;) 

     

    Jakieś sukcesy są?

     

    W poprzedniej drużynie "ANTONIO" zostałem powołany na zgrupowanie najlepszych piłkarzy w wlkp., a drugim sukcesem był chyba awans na półfinał coca-cola cup

     

    Wiążesz z piłką Swoją przyszłość?

     

    W pewnej chwili miałem takie marzenia, lecz nie poinformowałem Was o tym, iż doznałem niedawno kontuzji w okolicy barku i byłem zmuszony zrezygnować z mojej wymarzonej kariery :/ Ale to nie zmienia fakty, że nie będę wychodził sobie nieraz na boisko pokopać :)

     

    A jak nie piłka, to co?

     

    No wiesz jestem dosyć wysoki, więc myślę, że siatkówka byłaby odpowiednim rozwiązaniem

     

    Oooo siatkówkę to uwielbiam, sama jestem kurdupe,l więc za bardzo nie pogram, ale byłam na mistrzostwach :D Jak co to masz już jednż fankę :D Masz 17 lat, w jakiej szkole się uczysz?

     

    Chodzę do technikum o profilu: "Mechanik pojazdów samochodowych" ;)

     

    W Technikum, to za dużo się nie nauczysz :D Potem jakieś studia?

     

    Tak, myślę nad studiami, gdyż nie jestem pewny w 100% czy chiałbym pracować w tym zawodzie, no ale według mnie każdy facet powinien znać przynajmniej podstawy mechaniki ;)

     

    Przynajmniej będzie mi miał kto auta naprawiać :D Zmieńmy temat. Jak tam Twoje życie uczuciowe?

     

    O tym nie ma co za dużo opowiadać, gdyż jak na dzień dzisiejszy mam dosyć związków, a po drugie mam jeszcze czas ;p

     

    17 lat i dośc związków? Opowiedz coś :D

     

    Tzn. był to jeden krótkotrwały związek xD, ale niepotrzebny. Pewna osoba wolała pieniądze, więc co tu dużo gadać ;)

     

    W sumie młody jesteś. Jeszcze wszystko przed Tobą :)Jak zaczeła się Twoja przygoda z csem?

     

    Moja przygoda z csem powiadasz? Hmmm... Oczywiscie zacząłem od cs 1.6 grająć na różnych serwerach. Nie miałem swoich ulubionych, lecz pewnego dnia trafiłem na Rebelię, gdzie poznałem Ciebie i paru innych użytkowników :> Były to wspaniałe czasy, które można wspominać przez długi okres. Potem przenieśliście Swój serwer na csk i tam mnie zaprosiła Czekoladka, którą pozdrawiam :D Jakoś tak wyszło, że zostałem, ponieważ atmosfera jest miła i mam nadzieję, że tak juz będzie do końca ;)

     

    Jest coś co chciałbyś zmienić na sieci?

     

    Myślę, że wszystko jest w jak najlepszym porządku ;) Jedynie co bym zmienił to kolor mojej rangi xD

     

    Na jaki kolor?

     

    Każdy, prócz szarego i czarnego :P

     

    Czemu?

     

    Nie wiem, po prostu nie lubię ciemnych kolorów, ale to jest tylko moja propozycja ;p

     

    Wymieniam Ci nick, a ty piszesz co o danej osobie sądzisz. Czekoladka

     

    Czekoladkę znam już ją od ponad roku. Również spotkałem ją na Rebelii. Jest to bardzo miła, pomocna i zawsze uśmiechnięta dziewczyna. Sporo mnie nauczyła i w sumie dzięki niej znajduję się tutaj na CSKATOWICE :) 

     

    Pyskata

     

    Hmm... Bardzo wesoła osoba :D Dobrze się z nią dogaduję, oraz lubię jej pomagać :P

     

    THE WODNIK?

     

    Jest to szalony facet. Zawsze pozytywnie nastawiony do życia :P Potrafi rozbawić każdą osobę. Nawet po % Jest jeszcze bardziej szalony :D . Dobra mordka :)

     

    To teraz seria szybkich pytań. Wino czy piwo?

     

    Piwo

     

    Ulubiony kolor?

     

    Myślę, że niebieski ;)

     

    Najlepszy piłkarz?

     

    Jeżeli chodzi o światowego piłkarza jest to Neymar, a z polskich piłkarzy Lewandowski :D

     

    Ulubiony film?

     

    "Jazda na krawędzi" Kocham motocykle ♥

     

    Najbardziej nie lubisz?

     

    Kłamstwa

     

    Na koniec. Jest coś co chciałbyś przekazać Naszym czytelnikom?

     

    Myślę, że warto brać udział w takich wywiadach, ponieważ jest dużo rzeczy, o których można się dowiedzieć i mogą czasami przydać się w naszym życiu. "Nie bać się pisać prawdy", to jest podstawa. A moim marzeniem jest spotkanie się z Wami w życiu realnym :) Mam nadzięję, że spodobał Wam się nasz wywiad. Tobie Olu również dziękuję, że znalazłaś dla mnie czas i mogłem pochwalić się innym moimi zainteresowaniami itp.

     

    Również Ci dzikuje za poświecenie mi czasu :)

     

    b2.png

     

    Poprzedni wywiad: http://cskatowice.com/topic/20860-25/

    Zgłoszenia do wywiadów: http://cskatowice.com/topic/15155-zgłoszenia-do-wywiadów/
     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • P@tRyK zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!