Jump to content

  Locked Poradnik snajpera


  Brelok
   Share

  Recommended Posts

  Witam Mały opis jak stać się dobrym snajperem

  Broń snajperska

  Aby stać się dobrym snajperem potrzeba naprawdę sporo treningu, a więc jeśli na początku nie będzie wam wychodziło to uszy do góry i próbujcie dalej.

  Co kupujemy:

  Nie kupuj nigdy tylko broni snajperskiej; gdy brakuje nam pieniędzy to lepiej poczekać jeszcze jedną rundę i do zestawu kupić jakiś dobry pistolet. W miarę możliwości warto kupić kamizelkę lub hełm oraz granaty.

  Kamuflaż:

  Zawsze bierz pod uwagę rodzaj mapy, na której chcesz być snajperem; znajdź najlepsze pozycje snajperskie i tam się ulokuj (cień padający od ściany, skrzynki, krzaki).

  Staraj się, aby twój ubiór był dopasowany kolorystycznie do otoczenia. Będąc na swoim miejscu nie poruszaj się przed pierwszym strzałem, aby nie zwracać na siebie uwagi. Po oddaniu strzału warto zmienić pozycję; skuteczną metodą jest tez chowanie się na czas przeładowania broni.

  Jak strzelać:

  Nie powinieneś być w ruchu podczas oddawania strzału, ponieważ tak wystrzelony nabój w 99% nie trafi oddalonego przeciwnika. Gdy masz pewność że trafisz, strzelaj również przez skrzynie i wąskie ściany (jednak tak posłany pocisk zadaje o 50% mniej obrażeń). Jeśli przeciwnik znajduje się bardzo blisko ciebie, użyj pistoletu, lub gdy masz jeszcze szanse schować się po strzale, spróbuj trafić bez lunety, a pistolet wyciągnij dopiero po chwili.

  Kiedy wiesz, że wróg czai się w pobliżu, lecz nie jesteś w stanie zabić go snajperką użyj granatu lub wycofaj się, tak aby uzyskać większe pole widzenia i wtedy go tam atakuj !

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!