Jump to content

  Locked opis map


  Brelok
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 5
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Najpopularniejsze posty

  1. Mapy de_ : Celem terrorystów jest położenie bomby na jednym z bs-ów. Zazwyczaj na mapie są 2 bs-y, jednak zdarzają się mapy o 1 BS-e. CT ma za zadanie nie dopuścić do położenia przez terrorystów pa

  1. Mapy de_ : Celem terrorystów jest położenie bomby na jednym z bs-ów. Zazwyczaj na mapie są 2 bs-y, jednak zdarzają się mapy o 1 BS-e. CT ma za zadanie nie dopuścić do położenia przez terrorystów paki, a jeżeli już im się to uda, CT ma za zadanie rozbrojenie bomby. Mapy de_ są zazwyczaj dość duże, i rozbudowane.

  2. Mapy as_ : W drużynie C jest 1 "VIP" wyposażony tylko w USP oraz kamizelkę. Drużyna CT ma za zadanie bezpieczne doprowadzenie VIP-a do bezpiecznego miejsca (zazwyczaj jakiś środek transportu np. helikopter), gdy już doprowadzą go do tego miejsca, wygrywają rundę. Terroryści zaś mają za zadanie nie dopuszczenie do ucieczki VIP-a. Mapy zazwyczaj bardzo skomplikowane, ale całkiem ciekawe,chociaż niestety są dosyć rzadko grane.

  3. Mapy cs_ : Tu stykamy się z zakładnikami, a nie "paką". Zadaniem drużyny CT jest odbicie zakładników, przetrzymywanych przez terrorystów. Terroryści zaś, jak idzie się domyślić, nie mogą dopuścić do odbicia zakładników, używając dostępnych środków. Co ciekawe, gdy terrorysta zabije zakładnika, traci cenne $, jednak w przypadku CT jest tak samo. Mapy podobne budową do de_.

  4. Mapy aim_ : Są to małe mapy, zazwyczaj polegające na kilku porozrzucanych skrzynkach dla utrudnienia. Są bardzo małe, ale zazwyczaj miłe dla oka. Ich celem głównie jest poprawienie skilla, jak i dobra zabawa. Cel - zabić przeciwnika !

  5. Mapy awp_ : Mapy, moim zdaniem dosyć podobne do map typu aim_, tyle że jedyną bronią jest AWP (zazwyczaj). Służą podobnie jak aim_ do podwyższenia umiejętności, tyle że strzelania z AWP.

  6. Mapy kz_ : Mapy, na których uczymy się skakać! Można na nich poćwiczyć longjumpa, wspinanie się, jak i nauczyć się wielu ciekawych "tricków". Można pochwalić się swoimi umiejętnościami, jak i podpatrzyć coś u innych graczy. Mapy całkiem dopieszczone w szczegółach.

  7. Mapy fy_, fm_ : Cel - zabić przeciwnika dostępnymi środkami (a jest ich nie mało). Mapy dosyć proste w budowie, zazwyczaj niewielkich rozmiarów. Broń zazwyczaj porozrzucana jest na respach, w centralnych punktach często są granaty czy kamizelki. Mapy, na których można się odstresować, wyżyć. Dobrze dopracowane, jednak nie najbardziej rozbudowane.

  8. Mapy surf_ : Celem mapy jest "dojechanie do końca toru", nie dając się przy tym zabić przeciwnikowi. Gdy wypadniemy z trasy, automatycznie giniemy. Mapy rozbudowane, jednak pod względem graficznym nie są rewelacyjne. Twórcy bardziej skupiają się na oryginalności swojego toru, jego trudności.

  9. Mapy dm_ : Mapy niewielkie, zazwyczaj repy są porozrzucane po mapie bez większego ładu. Na mapach kupowanie jest zazwyczaj zablokowane, często te mapy nakierowane są na konkretną broń (M4 czy AK). Mapy ogólnie wyglądają dosyć dobrze, gra się na nich całkiem miło. Mamy na serwerowni nawet CoD Mod dm :]

  10. Mapy gg_ : Małe mapy, na których prowadzona jest bardzo szybka rozgrywka. Dopieszczone graficznie, naprawdę cieszą oko. Respy zazwyczaj porozrzucane po mapie, jednak niekiedy w przeciwległych częściach.

  11. Mapy zm_ : czyli zombie mod. Celem jest "przetrwanie". Na początku rundy jeden gracz staje się zombie, a reszta musi uniknąć zarażenia "wirusem". Jeżeli do końca rundy przeżyją gracze z CT, to wygrywają rundę. Jeżeli Wszyscy gracze zostaną zarażeni, wygrywa TT. Mapy dopracowane i naprawdę duże, często przerobione mapy de_ czy cs_.

  Źródło: nie pamiętam miałem na kompie

  Link to comment
  Share on other sites

  • 2 weeks later...
  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!