Jump to content

1 post in this topic

Recommended Posts

Witam moja ranga to g4 ale gram jak mg2 a oto wymagania do teamu :
-Wiek conajmniej 15 lat
-Ranga conajmniej mg1
-Mikrofon
-No toxic
-Znajomość map (Mirage)
-Conajmniej 500 godzin w cs:go
-Dobry sprzęt (conjamniej 100 fps)
-konto na Faceiy

-------------------------OFERUJĘ--------------------------------------
Teamspeak 3
Logo
Treningi
Miłą atmosferę
Gry zabawowe 

------------------------------------------SZUKAM-----------------------------
Sniper – osoba, która do perfekcji opanowała strzelanie z AWP i Scouta, a przynajmniej jest w tym lepsza od swoich towarzyszy. Kupuje tę broń zawsze, kiedy drużynę na to stać. 


Entry-Fragger – zawodnik, który jest motorem całej drużyny, a jego zadaniem jest jak najszybsze zdobycie przewagi poprzez fragowanie oraz zajmowanie miejsc strategicznych na mapie. Po stronie terrorystów są to zawodnicy, którzy jako pierwsi biegną w natarciu, by „wyczyścić” kolegom bombsite przeciwnika. Po stronie antyterrorystów gracze entry-fragger stanowią pierwszą linię w odbijaniu przejętego terenu.

Support – osoba, która wspiera entry-fraggera, często towarzyszy mu w początkowych fazach rundy. Rzuca granaty, by odciąć dojście oraz spłoszyć przeciwnika. Idealny scenariusz zakłada, że oponent zmuszony do zmieniania swojej pozycji zostanie wtedy zabity przez partnera. Jeżeli e-f zginie, suport często przejmuje jego rolę.

Lurker – funkcja lurkera polega na wyłapywaniu zawodników drużyny przeciwnej, którzy zmieniają pozycję (rotują). Ważne jest, aby umieć skradać się na tyle niepostrzeżenie, by wejść na plecy przeciwnika. Lurker ma także za zadanie zwracanie uwagi na siebie. Ważne, by robił przy tym dużo szumu, wprowadzając w błąd rywala.


KONTAKT : http://steamcommunity.com/id/emilka100/ 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...