Skocz do zawartości

    Zamknięty [OPINIA] Odżywka Carbo


    cajmert
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 7
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Jako, że ostatnimi czasy stosowałem odżywkę typu Carbo postanowiłem podzielić się swoją opinią nt. tego suplementu.

    Z góry uprzedzam, iż nie jestem żadnym trenerem personalnym, dietetykiem, a tym bardziej znawcą supli.

    Cała treść tego tematu, jak i moja opinia jest subiektywna. Wszystko co tutaj zostanie napisane jest mojego autorstwa, dlatego też jeśli zauważyliście błąd, z czymś się pomyliłem to śmiało piszcie.

     

    Zaczynamy:

     

    Co to jest Carbo? 

    Cytuj

    Carbo to mieszanka węglowodanów szybko, średnio i wolno wchłanialnych. To gwarancja uzupełnienia wszystkich strat energetycznych powstałych w organizmie podczas długotrwałego i intensywnego wysiłku. To także możliwość przedłużenia aktywności fizycznej oraz wytrzymałości mięśniowej głównie w trakcie sportów, gdzie kluczową rolę odgrywają procesy tlenowe. Carbo można wykorzystać również jako stymulator wydzielania insuliny nasilającej transport innych substancji metabolicznych. Carbo to podstawowa odżywka, która powinna być włączona do suplementacji okołotreningowej w celach nasilenia działania innych suplementów, jak również wykorzystania możliwości okna anabolicznego.

    ~KLIK

     

     

    Jak już przeczytaliście wstęp przejdę do dalszej części tematu.

    Ostatnio połasiłem się na rabat i zakupiłem z firmy ActivLab CARBOMAX ENERGY POWER. Jak to zwykle bywa, co tanie to też do kitu, lecz jednak w tym przypadku było na odwrót. Zacząłem wprowadzać carbo do podstawowej mojej suplementacji w dni treningowe. Zazwyczaj piłem to w trakcie treningu. Zauważyłem dużo lepsze samopoczucie podczas treningu, więcej siły, dużo lepsza wytrzymałość. Wszystkie braki energetyczne spowodowane ciężkim treningiem nadrabiałem w bardzo szybki sposób dzięki temu suplementowi. Ogólnie Carbo utrzymuje prawidłowy poziom cukrów (glukozy) we krwi, co opóźnia w jakimś tam stopniu objawy zmęczenia.

     

    W tym miesiącu planuję jednak zakup odżywki tego typu ze sklepu KFD, gdyż tam całą aptekę wykupuję na okres MAJowy. Podzielę się również wtedy opinią nt. zażywanych przeze mnie supli.

    W skrócie jakie widzę plusy zażywania tej odżywki:

    • Dostarcza węglowodanów o zróżnicowanym indeksie glikemicznym

    • Dużo lepsza regeneracja całego organizmu

    • Lepsza wydolność podczas treningu

     

    Dzięki za przeczytanie moich skromnych wypocin i zachęcam do dyskusji na temat odżywek typu Carbo.

    Podzielcie się opiniami nt. tych produktów. Jakie firmy wybieracie, jak oceniacie poszczególny smak, rozpuszczalność, działanie.

    Pozdro Sportowe Świry :D 

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • 5 tygodni później...
    • P@tRyK zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!