Jump to content
Mefistos

[Sprzedam] Konto STEAM wartość rynkowa 104$.

10 posts in this topic

Recommended Posts

Witajcie!

 

Nazwa Produktu: Konto STEAM
Opis: Witam na sprzedaż posiadam bardzo dobre konto steam. Posiada ono 35 poziom. 25 stron komentarzy (w tym od mało/dosyć znanych streamerów/gamerów). Służba wynosi 2.5 roku. Więc jest to świeże konto. Gry na tą chwilę 37 sztuki (Proszę wejść i zbadać jakie są). Konto sprzedaję przez VAC w CS;GO (I proszę tu nic nie sugerować miałem okazję i wymieniłem się za takie konto z VAC dając od siebie konto bez VAC'a). A jego właścicielem jestem już od bodajże 2 dnia VAC'a w CS'ie. Jedynym minusem jest to, iż były właściciel konta miał sporo godzin oraz transakcji w CS;GO więc zaproszenia do grona znajomych napływają z dnia na dzień. Ale jak komuś to nie przeszkadza to będzie miał #Fejm.
Dowody (screeny/zdjęcia): http://steamcommunity.com/id/Mefisonn/  || SS: http://screenshot.sh/m9f01uZQzK2tQ
Cena (przybliżona): 160-170zł
Forma płatności: Przelew bądź można się dogadać w inny sposób gdyż chcę rozbudowywać moje inne konto w postaci gier.
Kontakt: Skype: bikermafia 

BanID: http://banid.pl/kto?to=0:1:99206312

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiesz co są gry, które o wiele bardziej interesują ludzi np.: h1z1, ATS, ETS2 itp :) Nie każdy gra w CS;GO (ja na przykład z takich osób się wywodzę, które w CS;GO nie grają).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konto z vakiem strasznie psuje opinie o samym graczu, bo jeżeli dostałeś vaca na cs:go za czitowanie to, czemu „miałbyś” nie czitować na innych gierkach sam „pomyśl” xD ludzie się obawiają takich trefnych kont.

Wybacz, ale nie polecam tego konta steam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, AK-47 KAT napisał:

 

Wybacz, ale nie polecam tego konta steam.

 

20 godzin temu, Mefistos napisał:

Konto sprzedaję przez VAC w CS;GO (I proszę tu nic nie sugerować miałem okazję i wymieniłem się za takie konto z VAC dając od siebie konto bez VAC'a).

 

Oraz popieram to co napisałeś. Również nie polecam takiego konta, tylko już je mam. Dlatego też chce się go pozbyć, aby móc rozwinąć swoje drugie konto bez VAC'owo. A już nie mały grosz w nie wsadziłem.

 

6 godzin temu, JestemChory! napisał:

Jestem za Zdaniem kolegi wyżej AK-47 KAT vaca się nie dostaje za darmo

 

Zadam Ci pytanie i mi na nie odpowiedz. Masz konto z cs:go i cs 1.6 (grasz na nim tylko w cs 1.6). Widząc to twój znajomy pisze do Ciebie, że za to konto da Ci swoje o wartości rynkowej 104$ jedynym mankamentem jest VAC. Co robisz w takiej sytuacji? ... Moja pierwsza myśl była zdobyć to konto. Dlatego też niczego nie żałuje.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdy ma inne poglądy :) Ale rozumiem Cię :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupić konto na własną rękę od nieznajomej osoby to naprawdę trzeba być ..... Fajnie zareklamowałeś ale tutaj raczej nie będzie takiego co kupi ^^ Najlepiej wystaw sobie Panie na Allegro a jest troszkę bezpieczniej i może znajdzie się jakiś Dzban co kupi :D 

 

  • + rep 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę o zamknięcie / Brak zainteresowania

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×