Jump to content

  Locked Major w Krakowie!


  zaksiu
   Share

  Recommended Posts

  1489598969.2666.jpeg?resize=640,360

   

  To nie żart! Następne mistrzostwa CS:GO odbędą się 21-23 lipca w Krakowie. Valve zleciło produkcję majora PGL – firmie, która pierwszy raz poprowadzi turniej tej rangi.

   

  Tyle informacji w jednej wiadomości – przede wszystkim, kolejny major CS:GO odbędzie się w Polsce! Tauron Arena w Krakowie 21-23 lipca tego roku będzie gościć u siebie najlepsze drużyny Counter-Strike’a, w tym legendy ostatniego majora takie jak Virtus.pro czy Astralis. Jednocześnie oznacza to, że ESL One Cologne 2017 nie będzie turniejem rangi major.

   

  Kraków Major będzie także pierwszym majorem, który zorganizuje PGL – firma, które w przeszłości zajmowała się m.in. organizacją europejskich minorów, zachwalana również za wysoki poziom produkcji. Dla Valve pracowała m.in. przy organizacji Manila Major w Docie 2. Organizatorzy już zapowiedzieli, że cała transmisja będzie dostępna w 1080p/60fps.

   

  Będzie to także trzeci major w Polsce – wcześniej byliśmy świadkami dwóch w Katowicach. W Krakowie już były przeprowadzane rozgrywki esportowe na światowym poziomie, m.in. finały jednego z sezonów LCS w League of Legends.

   

  Kwalifikacje do turnieju odbędą się na przełomie czerwca i lipca. Faza grupowa została zapowiedziana na 16-19 lipca, a 21-23 lipca będziemy świadkami play-offów.

   

  źródło: izaktv.pl

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!