Jump to content
Sign in to follow this  
zaksiu

Major w Krakowie!

1 post in this topic

Recommended Posts

1489598969.2666.jpeg?resize=640,360

 

To nie żart! Następne mistrzostwa CS:GO odbędą się 21-23 lipca w Krakowie. Valve zleciło produkcję majora PGL – firmie, która pierwszy raz poprowadzi turniej tej rangi.

 

Tyle informacji w jednej wiadomości – przede wszystkim, kolejny major CS:GO odbędzie się w Polsce! Tauron Arena w Krakowie 21-23 lipca tego roku będzie gościć u siebie najlepsze drużyny Counter-Strike’a, w tym legendy ostatniego majora takie jak Virtus.pro czy Astralis. Jednocześnie oznacza to, że ESL One Cologne 2017 nie będzie turniejem rangi major.

 

Kraków Major będzie także pierwszym majorem, który zorganizuje PGL – firma, które w przeszłości zajmowała się m.in. organizacją europejskich minorów, zachwalana również za wysoki poziom produkcji. Dla Valve pracowała m.in. przy organizacji Manila Major w Docie 2. Organizatorzy już zapowiedzieli, że cała transmisja będzie dostępna w 1080p/60fps.

 

Będzie to także trzeci major w Polsce – wcześniej byliśmy świadkami dwóch w Katowicach. W Krakowie już były przeprowadzane rozgrywki esportowe na światowym poziomie, m.in. finały jednego z sezonów LCS w League of Legends.

 

Kwalifikacje do turnieju odbędą się na przełomie czerwca i lipca. Faza grupowa została zapowiedziana na 16-19 lipca, a 21-23 lipca będziemy świadkami play-offów.

 

źródło: izaktv.pl

  • + rep 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

O Nas

CSKatowice.com powstało dnia 28 lipca 2012 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się siecią serwerów Counter-Strike. Nasza młoda i uzdolniona kadra Administratorów pozwala nam się szybko rozwijać!

Społeczność

Reklama

cskatowice
×