Skocz do zawartości

    Zamknięty #25 <<Koniś.>>


    Stunter<3
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 12
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Wywiad z Global Adminem Koniś.   Redaktor: Stunter<3   Udzielajacy wywiadu: Koniś.          Cześć Koniś.! Dziękuję ze znalazłeś czas dla nas, może powie

    Wywiad z Global Adminem Koniś.

     

    Redaktor: Stunter<3

     

    Udzielajacy wywiadu: Koniś. 

     

     

     

     

    Cześć Koniś.! Dziękuję ze znalazłeś czas dla nas, może powiesz nam coś o sobie?

     

     

    Cześć Stunter :D nazywam się Rafał, mam 18 lat prawie 19 :D mieszkam niedaleko warszawy. Aktualnie jestem uczniem III klasy liceum a co za tym idzie że niedługo matura. Na codzień pracuje w Ferrero i jestem operatorem maszyn. W wolnym czasie gram lub lubię sobie poleniuchować. Interesuje się sportem, od zawsze grałem w siatkówkę, piłkę nożną i koszykówkę. Teraz niestety nie ma na to czasu i wszystko mienelo jakoś i już nie ma się na to ochoty.   :) 

     

     

    Na codzień pracujesz w Ferrero, a do szkoły chodzisz w weekendy?

     

     

    Dokładnie tak jak mówisz. Jeśli by tak sięgnąć w przeszłość wszystko się zaczęło w kwietniu tamtego roku. Szkoła do której chodziłem była niezbyt dobra, niestety szkoła jak to szkoła wiecej cwaniaków niż normalnych ludzi. Nie lubie cwaniakowania i zawsze staram się omijać takich ludzi a jak już mam okazje to trzeba tępić :P wracaj do tematu bo się trochę rozpisałem to właśnie chciałem już bardzo pracować i dlatego wybrałem szkołę weekendową. Chciałem troche wyreczyć rodziców z ciągłego dawania mi pieniędzy więc postanowiłem na wszystko zarobić sobie sam :) 

     

     

    Cwaniactwo, kozactwo jest to najgorsze co moze byc.To bardzo szlachetnie ze postanowiles pomoc rodzicom w cenę codziennej nauki :) powiedziałeś ze lubisz sporty a szczególnie piłka nożna siatkówka i koszykówka, grasz w jakimś klubie sportowym? 

     

     

    Aktualnie nie gram w żadnym ale kiedyś grałem w Sadowniku taki wiejski klub siatkówki, że tak powiem.

     

     

    Długo w nim grałeś?

     

     

    Grałem w nim 3 lata, zacząłem chodzić na treningi w klasie 1 gimnazjum kiedy to szkolne wf nie wystarczały mi na codzień i zapytałem trenera czy mogę wpadać na treningi w klubie. Zgodził się bo nie powiem byłem dobry i do teraz kiedy mnie spotyka woła do mnie "Mur beton" :P 

     

     

    A miało to jakieś powiązanie z pseudonimem "Mur beton" ze tak to nazwę :P 

     

     

    Kiedy zapytałem się trenera co to oznacza to powiedział mi tak: "Jesteś jak mur bo nie przepuszczasz żadnej piłki a beton dlatego, że jesteś twardy, zawsze walczysz do końca i co najlepsze, że nigdy nie odpuszczasz" nie powiem troche mnie te słowa wzruszyły, że jest ktoś taki kto we mnie aż tak wierzy :) 

     

     

    Pewnie był z Ciebie dumny :) a jak się ta historia zaczęła? Gra w tym klubie? 

     

     

    Właśnie tak jak pisałem wyżej, że codzienne treningi nie były dla mnie wystarczalne, musiałem sięgnąć czegoś wyżej. Na początku bałem się trochę grać ze starszymi w klubie bo ja taki mały gnojek 16 lat a oni po 35 lat albo i więcej. Zawsze dawałem z siebie wszystko aby widzieli, że umiem grać i mogę w tym klubie uczestniczyć. Czasem bywały takie dni, że nic nie szło ale tak już bywa w sporcie. Po roku treningów trener postanowił mnie wsadzić do podstawowego składu. Przeważnie grałem na prawym bądź lewym skrzydle zdarzało się też, że na odbiorze. Pamiętam jak wygrałem swój pierwszy Gminny turniej, ciężko było ale się udało i własnie po paru meczach jeszcze trener zrobił ze mnie "nadzieje" tego klubu ^^

     

     

    Mały gnojek ale wyciskał z siebie siódme poty :P a teraz? Masz jakieś plany po skończeniu szkoły? Bo to juz nie daleko, jakieś dalsze plany z siatkówka? 

     

     

    Planuje zdać maturę xD i zaraz po maturze pójść do wojska, jakoś czerwiec, lipiec. A z siatkówką jak na razie plany się skończyły bo w klubie już nie gram dwa lata i czasu na to nie ma :P 

     

     

    Coraz więcej osób do wojska :) widzę niby ciężko jest się dostać ale każdego biorą, będzie z Ciebie chłop jak z niego wyjdziesz :P 

     

     

     

    Dam rade! Będę się starał ile tylko mam sił. Chce kiedyś bronić swojego kraju i pomagać ludziom w potrzebie. A co do dziewczyn mam jedna i niech zostanie ona już na zawsze ^^ Czuję, że dam rade i będę mógł służyć państwu :) 

     

     

    Miłość na całe życie :) Życzymy Ci szczęścia :) i wiele dzieci :D w czasie wojny będziemy iść ramię w ramię ku wrogowi :) a jak skończysz juz wojsko? Albo coś się nie powiedzie? Masz jakiś zastępczy plan?    

     

     

    Zanim skończę wojsko to jeszcze trochę minie jak na razie bardziej skupiam się na tym co jest teraz i co będzie za parę dni, miesięcy. Wolałbym żeby mi się powiodło bo tak naprawdę moim marzeniem zawsze było zostać ochroniarzem BOR(Biuro Ochrony Rządu). Będę się starał w wojsku zostać zawodowym żołnierzem a później pójść właśnie na borowca :) a w przypadku gdyby mi nie poszło to zbytnio planu nie mam :) 

     

     

    Ale wiesz ze wiąże się to z wielkim ryzykiem? Rzadko będziesz się mógł widywać z rodziną, jesteś na to gotowy?

     

     

    Wiem, wiem na wszystko się przygotowałem ale bez ryzyka nie ma zabawy. Lecz najbardziej boję się o rodzinę, że mało będę w domu lub może mnie zabraknąć a to będzie najgorszy cios. ;/

     

     

    Zawsze możesz prosić o przepustkę ale za często ich nie dają, osobiście Ci życzę wszystkiego co najlepsze w wojsku i poza :) a czemu akurat BOR? 

     

     

    Od małego wpajał mi brat, że widzi we mnie kogoś wielkiego kiedyś. że będę mógł zrobić coś wielkiego i z honorem. Zawsze lubiłem się bawić z przyjaciółmi w jakieś strzelanki bronie z patyków, granaty z kamieni. Za każdym razem kiedy oglądałem telewizje i właśnie był prezydent to sobie paczałem na tych panów w czarnych garniturkach i mówiłem sobie "chciałbym być takim jak on" wiem, że BOR równa się z odwagą i ryzykiem które trzeba przetrwać :) 

     

     

    Ryzykiem, odwaga ale także spokojem, powiem Ci ze masz brata na medal :) mało który mówi tak swojemu rodzeństwu tylko dążyć do celu! ja mam złe wspomnienia z granatem z kamienia teraz przejdźmy do teraźniejszego czasu, masz dziewczynę, prace, szkołę, i jeszcze serwer, jak to wszystko dajesz rade pogodzić? :) 

     

     

    Właśnie aktualnie mam przestój więc akuarat mam czas na szkołę, dziewczynę i na serwer. Gdyby nie przestój na nic nie byłoby czasu. :D 

     

     

    A co do dziewczyny długo już jesteście razem? :)

     

     

    Jesteśmy razem od 30.12.2016 roku ^^ oby jak najdłużej! :)  

     

     

     

    To widzę świeży związek się upiekł ^^ a można wiedzieć jak się poznaliscie?

     

     

    Chcemy znać cala historie od samego początku ^^

     

     

    Poznaliśmy się na katowicach kiedy tu przyszedłem z Klaudusią miałem zawsze dobre kontakty i zawsze sie dogadywaliśmy mieliśmy dobre relacje. Kiedy ja lub ona wbijaliśmy na serwer to między nami było miłe przywitanie buziaczki serduszka i takie sprawy. Jakiś czas później nie rozmawialiśmy ze sobą aż w końcu napisałem w Święta Bożego Narodzenia. Zaczęliśmy jakoś tak bardziej się do siebie zbliżać. Dlatego 25 uważamy z Klaudią jako prezent na gwiazdkę bo dało nam to siebie i dzięki temu, że napisałem i złożyłem jej życzenia to wszystko jest. :) 

     

     

    W najbliżej przyszłości planujemy się spotkać i przytulić ją tak mocno jak nikt dotąd! :) 

     

     

    Słodko ^^ a będzie ślub? :P 

     

     

    Jak wszystko się będzie układało to jasne że tak :D 

     

     

    A jest ktoś kogo byś chciał wybrać jako osobę szczególną jako świadka?

     

     

    Nie mam pojęcia musiałbym to obgadać z Klaudią ale do ślubu jeszcze daleko. Na razie trzeba mieć prace i dom aby zapewnić żonie dach na głową i bezpieczeństwo. ^^ :P 

     

     

    To jest najważniejsze ^^ ale myślę że jak już do tego dojdzie to zaprosisz nas? :) 

     

     

    Macie miejsce gwarantowane całe CSK :D 

     

     

    No mamy taką nadzieję! :D 

     

     

    A macie jakieś plany na najbliższy czas?

     

     

    Planujemy się spotkać na Klaudii urodzinach i zobaczyć się pierwszy raz a tak to nie mamy większych planów na razie.

     

     

    a kiedy ma? ;) 

     

     

    13 marca ma :D 

     

     

    To pozwolimy wam w tym roku na trochę prywatności w te urodziny ale e następne chce być na jakiejś domowce! :D 

     

     

    Oczywiście z całą ekipa z csk :) teraz może trochę wirtualnego Twojego świata poznamy? Ulubione gry, co lubisz robić na komputerze? :)  

     

     

    Moją ulubioną grą jest cs 1.6 już od 7 lat w nią gram i jak na razie nie mam zamiaru przestać. Zawsze są w niej jakieś emocje, możesz zgrywać się z innymi, tworzyć plan rozgrywki i jej koniec. Odkąd nauczyłem się robić serwery podoba mi się to i staram się wgłębiać w to, uczyć nowych rzeczy. Na kompie przeważnie słucham muzyki, przeglądam fb, pisze i gram.

     

     

    A co Cię do tej gry przyciągło? Jaki to miało swój początek?

     

     

    Początek mojej kariery w cs xD zaczął się przez brata. Kiedy to on przyniósł cs-a zgranego na płycie z kawiarenki. Powiedziałem mu żeby mi pokazał co to za gra, jak ją zainstalował nie mogłem się od niej oderwać, te boty cudowne i to wszystko mnie tak wciągnęło, że w końcu mama mi pozwalała grać tylko godzinne dziennie. :( 

     

     

    Przez dwa lata grałem na botach a później postanowiłem zagrać na serwerze online. Grałem jak totalne zero ale z czasem stawałem się lepszy i lepszy. :) 

     

     

    Aż w końcu dostałeś sie na csk :) skąd się dowiedziałeś o tej serwerowni? 

     

     

    Dowiedziałem się o csk od Oli. Mówiła, że jest tam adminem i moderatorem więc postanowiłem pójść za Oleńką i tak się tu znalazłem. ^^

     

     

    Zaczynałes grę od rangi gracza, jak później się dostałeś na opiekuna? Jakie miałeś rangi pokolei?

     

     

    Zaczynałem od admina na DD2 tam miałem admina najpierw, później Ola i Kasia stworzyły swój serwer i właśnie tu miałem kolejnego admina. A opiekunem stałem się dlatego, że zrobiłem swój serwer i również dlatego, że H@ pozwolili mi go postawić. ^^

     

     

    A jaki serwer? ^^ może na niego wstapie ^^

     

     

    Zombie Mod CSO dziś go otworze jakoś wieczorkiem. Wreszcie zrobiłem serwer na którym zawsze lubiłem grać. ^^

     

     

    O to tam mam admina :D to ten stary 4fun co był? :D 

     

     

    Dokładnie tak :D 

     

     

    to moze teraz seria szybkich pytan tak na koniec? :) 

     

     

    Proszę bardzo

     

     

    Ulubiony kolor?

     

    Niebieski 

     

     

     

    Zwierzątko?

     

     

    Pies

     

     

    Jest coś za co mógłbyś pochwalić csk?

     

     

    Za klimat tu panujący fajnie i przyjemnie. Ogarnięci ludzie i administracja również zgranie jakie tu panuje! :) 

     

     

    Chciałbyś kogoś pozdrowić? ;) 

     

     

    Wszystkich graczy csk, jesteście cudowni! :) 

     

     

    Ja również dołączam się do pozdrowień I dziękuję Ci ze znalazłeś chwile i chęci do wywiadu :) Tym akcentem kończymy! :) 

     

     

     

     

    Zapraszam do poprzedniego wywiadu z KZSA globalnym adminem! :) 

     

    a takze do zglaszania sie aby udzielic wywiadu! :) 

     

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • P@tRyK zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!