Skocz do zawartości

    Zamknięty #24 <<KZSA>>


    Stunter<3
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 15
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Wywiad z Global Adminem KZSA    Redaktor: Stunter<3   Udzielajacy wywiadu: KZSA     Czesc KZSA!. Dziekuje ze zgodziles sie na wywiad. Na poczatek chcialbym abys c

    Chcesz zostać stomatologiem? Ja to zawsze chciałem zostać ginekologiem

    Jeszcze raz wielkie dzięki plusik

    Wywiad z Global Adminem KZSA 

     

    Redaktor: Stunter<3

     

    Udzielajacy wywiadu: KZSA

     

     

    Czesc KZSA!. Dziekuje ze zgodziles sie na wywiad. Na poczatek chcialbym abys cos powiedzial cos o sobie.

     

    Witaj, nazywam się Adrian aktualnie mam 17 lat, w lipcu skonczę 18. Pochodzę z miejscowości Inowrocław w województwie Kujawsko-Pomorskim, uczę się w liceum ogólnokształcącym właśnie w Inowrocławiu, jestem w szkolnej drużynie piłki ręcznej i piłki nożnej.

     

    Miło mi Cię poznać :) napisałeś ze jesteś w drużynie piłki ręcznej i nożnej, jak Ci się udaje pogodzić te dwa różne sporty w tygodniu? 

     

    Kiedyś treningi z piłki ręcznej odbywały się kilka razy w tygodniu teraz ma to miejsce tylko w piątki, natomiast treningi z piłki nożnej mam w poniedziałki

     

    A to widzę ze większego z tym problemu nie masz :) a co dłużej juz trenujesz? 

     

    Trenowałem 4 lata jiu jitsu tak dodając :D Oczywiście piłkę nożną bo to zawsze od tzw dzieciaka się kopało na boiskach czy placach zabaw :D Z piłką ręczną styczność mam dopiero od 1 liceum, ale podoba mi się również bardzo mocno :) 

     

    To widzę ze bardzo wysportowany chłop jesteś :D laski pewnie się uganiają za Tobą :) 

     

    Jestem typem "faceta" który woli stałe związki :D 

     

    I to jeszcze porządny :D a co Cię zachęciło do gry w piłkę ręczna ? jakiś miało to swój początek? :) 

     

    Początek miało to swój taki, że po pierwszym wfie w nowej szkole podszedł do mnie Profesor i zapytał czy nie chciałbym zagrać u niego w drużynie bo mam predyspozycję i od tamtej pory zacząłem właśnie uczęszczać na treningi :D 


    Profesor gwiazdy na jasnym niebie zobaczy :D 

     

    Jeśli mój plan na dalsze życie się nie powiedzie to na pewno będę brnął w kierunku piłki ręcznej :) 


    Właśnie o to miałem pytać i juz mi wyjawiles sekret :) to teraz inaczej, teraz chodzisz do liceum, i co później? Wybierasz się na jakiś specjalny kierunek, masz ochotę się dokształcać w dalszej monotonii szkoły?  :P 

     

    Wybieram się na medycynę, a dokładniej na stomatologię :D 

     

    No to wysoko celujesz :)  jak mnie ząb będzie boleć to może Tobie zaufam i pozwolę Ci grzebać w mojej paszczy :D 

     

    Zapraszam serdecznie :D W Poznaniu najprawdopodobniej będę studiował XD 

     

    To jak zaczniesz to daj znać :D  juz wiemy czym się interesujesz, co trenujesz, gdzie chodzisz do szkoły i co dalej masz zamiar robić, a co z wolnym czasem? 

     

    W wolnym czasie chodziłem na siłownię, ale od jakichś 3-4 miesięcy brak mi weny i czasu :( Oprócz tego spotykam się ze znajomymi wiesz jakieś piwko, domóweczki :D Głównie wieczorami gram w kantera, chyba że nigdzie danego dnia nie wychodzę i mam jeszcze taką swoją jedną słodką tajemnicę której nikt z sieci nie zna   :) 

     

    Piwko domoweczki a gdzie nauka! :P a może nam zdradzisz tę słodką tajemnice? :) 

     

    Na naukę gdzieś tam zawsze się troszkę czasu znajdzie :D Co do tajemnicy to kiedyś może gdzieś o niej napiszę :) 

     

    Trzymam Cię za słowo :) przynajmniej ja się chce o niej dowiedzieć :D 


    Chcielibyśmy jeszcze wiedzieć co tak naprawdę Ciebie ciągnie tak do tej piłki ręcznej o której mowa była wcześniej, może jesteś w stanie zachęcić kogoś do gry w tę piłkę?

     

    Jest to sport bardzo energiczny, fizyczny, drużynowy więc tak na prawdę to dla każdego kto chciałby nawet pobiegać i się "wyżyć" na kimś to jest to dobry przykład na zajęcie czasu i nie siedzenie przed komputerem, a nóz się spodoba i zostanie się na dłużej :) Ja też podszedłem do tego sceptycznie na początku, ale z każdym treningiem angażuję się coraz bardziej i w piątkowe dni myślę tylko o treningu, o niczym więcej :D 

     

    To kiedyś się zgadamy Twoja drużyna vs administracja cs'a :D a jeżeli ktoś dał by Ci do wyboru piłka ręczna czy piłka nożna to co byś wybrał? 

     


    Biorąc pod uwagę iż miałem skręconą kostkę 3 razy i to tą samą to ciężej mi się gra w piłkę nożna niż kiedyś i to nie jest już to samo, że cieszysz się na każdy nawet głupi mecz we wakacje. Z piłką ręczną mam coś takiego, żę cieszę się nawet na trening więc to chyba ją bym wybrał :) 

     

    Miłość się wybiera jedną na całe życie :) a co z czasem wolnym? Gdzie najczęściej go spędzasz? 

     

    Większość na dworze, a reszta oczywiście na serwerach CsKatowice :D 

     

    Na dworze to pewnie głównie piwko :D  a pali się papieroski? :>  

     

    Piwko tylko w weekendy :D Posiadam e-papierosa i "bawię" się już w tych tematach ze 2 lata, a normalne też czasem zapalę :D 

     

    Nie no taki sportowiec i pali? :D 
    Nie ładnie! :D 


    Tak jakoś wyszło haha :D 

     

    Dobra dobra :D winny się tłumaczy :D  
    Jak juz powoli się zbliżamy w stronę csa, to chciałbym się zapytać jak się Twoja przygoda zaczęła :) 

     

    Hmmm, miałem 7 lat - pierwsza klasa podstawówki, jest zima, okropnie mroźno tak wiesz z -8 stopni. Podchodzi do mnie kolega, śnieg nam skrzypi pod nogami i mówi tak: Adrian, słuchaj znalazłem taką fajną grę strzelankę i weź chodź zagraj. Tak mniej więcej to wyglądało :D Od tamtej pory miałem bodajże 3 przerwy takie porządne przykładowo po pół roku. 

     

    No to widzę gra was rozgrzala w ten mroźny dzień :D jeżeli można spytać czym były spowodowane te przerwy? :) 

     

    Brakiem chęci głównie, poza tym strasznie się irytowałem jak mnie zabijali gdy byłem młodszy i potrafiłem z 2-3 dni nie grać :D 

     

    ahh te nerwy :D przeciez "to tylko gra" to po co sie tak denerwowac? :D  

     

    Jak jest się małym to nie umie się panować nad nerwami gdy przykładowo ktoś jest od Ciebie po prostu lepszy w daną grę 

     

    No niby tak, ja bylem zawsze spokojny :3  zaczynales od cs 1.6 a w miedzy czasie jakies ine gry?

     

    Troszkę później zacząłem grywać w metina przy którym również spędziłem kilka ładnych godzin :)  A potem to cs:source, cs'a go również nie mogło zabraknąć, ale od października zacząłem grać na nowo w 1.6 :) 

     

    Z tego co legenda glosi kazdy wraca do swej pierwszej najpiekniejszej :) a jak to sie stalo ze sie pojawiles na cskatowice? :) 

     

    Szczerze to był ogromny przypadek bo wszedłem po prostu w serwery i wszedłem tam gdzie było najwięcej osób :D Ale spodobało mi się od razu i zostałem na dłużej jak widać :) 

     

    zostales na dluzej i wspinales sie coraz wyzej :) jest cos co Cie trzyma na tej serwerowni? Cos za co chcialbys wreczyc tej serwerowni zloty medal :D 

     

    Atmosfera, ludzie do których się już przywiązałem no i chcę pomagać Dawidowi i Marcinowi bo wykonali i nadal wykonują fenomenalną robotę dla tej sieci

     


    Oni wykonuja naprawde fenomenalna robote z tym sie musze zgodzic, a co najbardziej cenisz w ich pracy?

     

    Systematyczność, że się nie poddali bo wiadomo początki są ciężkie i pozytywną atmosferę którą wprowadzają czy to na forum czy to na serwery :) 

     

    Wlozyli w to wiele ciezkiej pracy i to zalety a wady? :) 

     

    Poświęcają sporą część życia prywatnego na to, żeby to wszystko funkcjonowało więc ogromny szacunek dla nich za to i jak najbardziej jest to ogromna zaleta :) 

     

    Jestem pewny ze bardzo wiele osob ma do nich za to wielki szacunek :) 
    teraz takie klasyczne pytania bede Ci zadawac

     

    Czy jest cos co bys chcial zmienic na tej serwerowni?

     

    Myślę, że nie. Wszystko jest dobrze tak jak jest :) 

     

    A jest jakis admin ktorego zachowanie Ci sie nie podoba? nie musisz pisac nicku :) 

     

    Jest, ale to tylko jeden :D 

     

    Glebiej nie wnikamy zeby nikogo nie urazic :D  

     

    Myślę, że by się nie uraził ale jest jedna osoba której nie lubię :)  


    to teraz zmiana, czy jest admi ktorego bardzo zachwalasz? :) 

     

    OLE, siedzi nonstop na serwerze, a prócz tego jeszcze demka rozpisuje, swój chłop :D 

     

    Musial sobie zapracowac zebys mogl go chwalic :) 

     

    teraz krotkie pytania :) 
    Ulubiona gra?

     

    Counter oczywiście :D 

     

    a na drugim planie jakas gierka jest czy nie? :P 

     

    Swojego czasu grałem sporo w ligę legend i w Diablo III więc pewnie któraś z tych :) 

     

    Rodzenstwo masz? :) 

     

    Mam siostę, 8 lat starszą :D 

     

    uuu ladna? :D 

     

    Ciężko ocenić rodzenstwo haha :D 

     

    to przyjade i ocenie :P 
    Ulubiona muzyka? :) 

     

    Zapraszam serdecznie :D  pop/rap :)   

     

    Ulubiony kolor?

     

    Powinienem powiedzieć, że pomaranczowy :D ale niebieski :) 

     

    no niech bedzie :D jak bys mial wybrac jakim zwierzakiem bys chcial byc jakie to by bylo? :)

     

     Lwem bo to król zwierząt :D 

     

    Wiadomka :D 
    Chcialbys kogos pozdrowic? :) 

     

    Całą ekipę CSK oczywiście
    Niestety ja muszę już iść bo mi autobus ucieknie Dziękuję bardzo za wywiad i miłego wieczoru każdemu życzę !

     

    Ja również pozwolę sobie dołączyć do pozdrowień i dziękuję za udzielenie wywiadu życzę miłego wieczoru ! :) 

     

     

     

     

     

     

     

     

    Zapraszamy do poprzedniego wywiadu! :) 

     Zgloszenia do wywiadow! :) 

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • P@tRyK zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!