Skocz do zawartości

    Zamknięty #24 <<Niciak>>


    Stunter<3
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 9
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Wywiad z  Niciak        Redaktor: Stunter<3   Udzielajacy wywiadu: Niciak         Czesc Niciak!. Dziekuje ze zgodziles sie na wywiad. Na pocza

    Nie wiem jak po reformie oświaty, ale w tym systemie technikum najlepiej wypada No chyba że chcesz tylko się przetoczyć przez szkołę to wtedy liceum.

    Wywiad z  Niciak 

     

     

     

    Redaktor: Stunter<3

     

    Udzielajacy wywiadu: Niciak

     

     

     

     

    Czesc Niciak!. Dziekuje ze zgodziles sie na wywiad. Na poczatek powiedz cos o sobie. 

     

     

     

     

    Witam, mam na imię Dominik, lecz wolę jak mówią mi po nazwisku - czyli Niciak. Chodzę do 3 klasy gimnazjum. Moją rozrywką i pasją jest granie w gry. Lubie także grać w siatkówkę

     

     

     

     

    A jakos bardziej moglbys okreslic o jakie gry chodzi? Jest bardzo szeroki wybor gier, jaki typ Ciebie najbardziej pasjonuje?

     

     

     

     

    Uwielbiam strategie. Gry, jak kultowa "Twierdza Krzyżowiec" czy "Plemiona" są mi bliskie. Ostatnio zainteresowałem się grą karcianą "HearthStone". Według mnie, ta gra nie polega tylko na szczęściu ale na dobrych strategiach właśnie. Całe dnie ostatnio w nią gram, no oczywiście poza tym jak nie nie gram w Counter-Stike'a - grę dzięki której poznałem wiele wspaniałych ludzi.

     

     

     

     

    Widze ze bardzo szeroki wzglad na takie gry. Opowiesz nam cos o tej grze "HeartStone"? moze zachecimy naszych czytelnikow takze do gier karcianych tak samo jak do Cs'a :P 

     

     

     

     

    HearthStone jest grą inspirowaną uniwersum Wow'a. Wiele nazw bohaterów jak i kart, pochodzi właśnie z Warcrafta. HearhStone polega w dużej mierze na umiejętności rzucania odpowiednich kreatur jak i zaklęć na stół, tym samym go kontrolując. Szczęście też nam się przyda, gdyż kart w talii mamy 30 ale nie wiemy jakie karty nam dojdą podczas gry, przez co cały czas trwa obmyślanie strategii.

     

     

     

     

    No to mamy pewnie nie zlego stratego na serwerze :D Teraz moze powrocimy do tematu Sportu ktorym jest siatkowka. Lubisz w nia grac, a planujesz cos z tym sportem dalej? Mam na mysli kluby sportowe itp. :) 

     

     

     

     

    Lubie grać w siatkówkę, ale nic dalej z nią nie planuję. Traktuje to jako rozrywkę, odskocznie od lekcji i notorycznie zadawanych prac domowych :) . Nie jestem raczej typem, dla którego sport jest priorytetem, ale czasem z kolegami można zagrać kilka setów dla zabicia czasu.

     

     

     

     

    Ale najwazniejsze jest zeby sport uprawiac :) A jakies inne sporty? z tego co widze wiekszosc osob kreci pilka nozna.

     

     

     

     

    Nie wiem czy powinienem to pisać, ale nie lubię, i nie interesuje się piłką nożną już od dziecka :) . Może dlatego, że nie mogę biegać na dalekie dystanse i dość szybko się męczę, dlatego gdy mam biegać na 1000 metrów zawsze wypieram się zwolnieniem :) . Natomiast jeśli chodzi o oglądanie meczy...hmm... jak gra ktoś ważny, i mecz będzie warty zapamiętania, to jak najbardziej, ale tak zawsze pojawiały się inne rozrywki typu jakiś film czy zagranie w coś na komputerze :) .   

     

     

     

     

    1000 metrów to nie mały dystans :) przynajmniej nie jestem sam który nie lubi piłki nożnej :P inne rozrywki typu filmy, jakie na przykład? Jakiś ulubiony masz? Który bardzo dobrze wspominasz?   

     

     

     

     

    Zawsze gdy słyszę pytanie o gatunek filmu, to odpowiadam Fantastyka. Co nasuwa tytuły jak "Harry Potter" czy "Hobbit" oraz "Władca Pierścieni". Nienawidzę horrorów - oczywiście takich które są robione za 5 zł - typu jakieś stare pseudo-horrory o zmutowanych wężach czy innych pająkach. Lubie horrory w których jest fabuła, jak np. uwielbiana seria Resident Evil, która opowiada ciekawą historię, bez zbędnych głupich potworów ( poza poczciwymi zombii ), których niestety w późniejszych odcinkach serii jest coraz więcej.

     

     

    Nie zapomnijmy o The Walking Dead. Film, który też ma łatkę horroru, ale nie straszy tylko w ciekawy i intrygujący sposób pokazuje losy bohaterów. 

     

     

     

     

     

    Napisałeś ze podoba Ci się bardzo seria Resident Evil jako film, a czy miałeś może styczność z grą Resident'a?

     

     

     

     

    Miałem, może kiedyś. Ze względu na słaby sprzęt nie interesuje się za bardzo rynkiem nowych gier. Raczej próbuje znaleźć gry dobre, nie mające jednak zbyt dużych wymagań - jak np. siódma część Resident'a. Zbieram sobie kasę na ostatnią część jak dotąd serii "The Walking Dead". Nie mam się jednak co śpieszyć, gdyż nie powstało jeszcze spolszczenie do niej, a gra w 90% polega na dialogach.

     

     

    tzn.

     

     

    <resident jako gra mająca duże wymaganie> :P 

     

     

    to można wykreślić

     

     

    :)

     

     

     

    A czemu the walking dead? Co Cię ciągnie do tej gry? Jest coś dzięki czemu mógłbyś polecić ?

     

     

     

     

    Mnie ciągnie do tej gry przede wszystkim możliwość wyborów, które oddziałują na późniejszą rozgrywką przez co czujesz się jak byś to ty był bohaterem. Nie wiem czy to prawda, ale wybory z pierwszej części w jakimś stopniu oddziałują co będzie sie działo w drugiej - ja przynajmniej je zauważyłem. Nie sądzę jednak żeby mogło ciągnąć się to dalej, gdyż w drugiej części dokonujemy poważnego wyboru, który miał by duże znaczenie dla 3 części przez co twórcy musieli by tak naprawdę stworzyć 2 osobne gry w jednym tytule - a tak się chyba nie stało. Nie wiem, bo jak mówiłem jeszcze w nią nie grałem :) 

     

     

     

     

    To jak w nia zagrasz to z checia przeprowadze z Toba wywiad na temat tej gry :) Mysle ze juz bardzo wiele sie dowiedzielismy na temat tej gry :) moze teraz przejdziemy bardziej w temat zycia osobistego jezeli sie zgadzasz :)

     

     

     

     

    Proszę bardzo, ale nie spodziewaj się sensacji, bo moje życie jest nad wyraz nudne :) 

     

     

     

     

    Oj na pewno cos ciekawego sie znajdzie Napisales na poczatku ze chodzisz do 3 klasy gimnazjum, zbliza sie koniec roku szkolnego i co dalej?

     

     

     

     

    Dalej będzie szkoła zawodowa :) . Czekam jakimi ofertami wykształcenia mnie "zasypie". Po tej szkole - zależy jak będzie szło, pójdę gdzieś dalej, lub po prostu do pracy . Po za tym to nic pewnego. Jak nie będzie nic ciekawego to po prostu pójdę do ogólniaka. 

     

     

    Nie pytaj mnie kim chciałbym być, bo sam nie wiem. Jak życie się potoczy tak pójdę :)

     

     

     

    Z szkoly zawodowej duzo wiedzy mozna praktycznejzdobyc ale co z matura? :) nie lepiej by bylo isc do technikum?  

     

     

     

     

    Chyba teraz można nawet po szkole zawodowej można pisać maturę. To nie są te dawne zawodówki, ale coś innego - przynajmniej tak gdzieś słyszałem. Co do technikum to NIE. Nienawidzę techniki już w gimnazjum - rezystory, kondensatory - jak słyszę te słowa to od razu się wzdrygam, a w technikum będzie to na poziomie rozszerzonym. W liceum, czy też w szkole zawodowej też to będzie, ale mam nadzieje że nie w takim stopniu.

     

     

     

     

    Co do poziomu rozszerzenia to się z Tobą zgodzę ze w technikach jest o wiele trudniej, ale może Ci się to przydać w przyszłości

     

     

     

    Ale osobiście też nie polecam technikum :D a co z życiem prywatnym? Co robisz w czasie wolnym? Siatkówka to mi się wydaje ze bardziej w dni cieplejsze a w te chłodniejsze wieczory np? 

     

     

     

     

    Wracamy do punktu wyjścia - czyli granie w gry. Oto co robię przez ten cały zimowy czas :) 

     

     

     

     

    To już dowiedzieliśmy się o grach the walking dead i Resident Evil, a co powiesz o cs? Pisałeś ze bardzo wielu ludzi tu poznałeś, a jak się Twoja przygoda rozpoczęła? :) 

     

     

     

     

    Ja rozpocząłem przygodę z CS od CS:GO mniej więcej 2 lata temu, co wnioskuje po moich osiągnięciach na Steam :) . Mam w tej grze ponad 800 godzin. Grając w tą grę, trafiłem właśnie na CSK. Po zaledwie kilkunastu godzinach spędzonych na serwerze postarałem się o administratora na jednym z serwerów, dokładnie Only DD2. Potem w miarę upływu czasu stałem się opiekunem tego że serwera. Jednak wraz z aktualizacjami, nie mogłem "godnie" grać, gdyż mój sprzęt nie spełniał wymagań, więc zainteresowałem się CS 1.6.  :) 

     

     

     

     

    Zostałeś adminem na dd2 a później opiekunem serwera, dużo masz obowiązków na tym stanowisku?

     

     

     

     

    Tyle co każdy opiekun, ale obowiązki opiekuna z CS:GO, a opiekuna z cs 1.6 są diametralnie różne. W woli ścisłości mam admina na każdym serwerze CS:GO i Cs 1.6, i tyle co człowiek banuje w 1.6 ludzi, to nikt nie wie poza adminami :) W porównaniu do CS:GO, gry którą musisz kupić, darmowy Cs 1.6 jest wylęgarnią haxów. Tam jak masz haxy, dostajesz bana na serwer, wychodzisz i wchodzisz na nowy serwer, a w CS:GO musisz się liczyć z VAC banem przez co praca adminów/ opiekunów z CS:GO jest o wiele łatwiejsza ...

     

     

    ...gdyż nie ma aż ta wielu cziterów

     

     

     

     

    A ja myślałem że to jeden kij czy admin na cs 1.6 a go i tyle samo pracy, teraz dopiero pokazałeś mi różnice, a jak się czujesz z tym ze jesteś opiekunem? Jakie były Twoje emocje na początku a teraz w związku z tym stanowiskiem?

     

     

     

     

    Wcześniej strasznie się tym jarałem, myślałem że nie każdy może być adminem, ale po miesiącach spędzonych na forum czy też w grze, odnoszę wrażenie że - jeśli chodzi o facetów - musisz mieć mutacje, czas na grę i być ogarniętym + płacić co miesiąc hajs i jesteś adminem . Mówię to oczywiście w telegraficznym skrócie. Teraz jak nie wejdę na serwer przez miesiąc to nikt nawet nie zauważy - oczywiście poza czujnym okiem moderatorów :) . Wcześniej myślałem że zbrodnią będzie nie zagrać choć raz dziennie w CS:GO czy też 1.6 :) Uświadomiłem sobie jednak, że jesteśmy tylko ludźmi i że nie będę siedział na serwerze jeśli nie chcę mi się w tym dniu na nim grać oraz że istnieją też inne gry niż Counter-Strike  

     

     

     

     

    A jest coś co byś zmienił w rekrutacji na adminów?

     

     

     

     

     

    Nie, tak było, jest i będzie. To jest w końcu TYLKO gra, a nie stanowisko kierownicze w firmie :) i dobre chęci tutaj w zupełności wystarczą. 

     

     

     

     

     

    Dobre chęci jedna strona, ale jak ktoś się nie wywiązuje z swoich obowiązków i działa na nie korzyść sieci to drugie :) juz powoli będziemy kończyć nasz wywiad chciałbym Ci zadać kilka szybkich pytań na pełne uzupełnienie wywiadu :) 

     

     

     

     

    Proszę bardzo

     

     

     

     

     

    Ulubiony kolor?

     

     

     

     

    Zielony

     

     

     

     

     

    Rodzeństwo?

     

     

     

     

    Młodsza siostra

     

     

     

     

    Pies czy kot? :) 

     

     

     

     

     

    Pies

     

     

     

     

    I za co cenisz najbardziej cskatowice? :) 

     

     

     

     

     

     Za atmosferę i za ludzi. Bez zgranej ekipy nawet najlepszy serwer by padł :) 

     

     

     

     

     

    Chciałbyś kogoś pozdrowić? :) 

     

     

     

     

     

    Całą ekipę CSK oraz graczy, bez których nie było by tej sieci serwerów

     

     

     

     

     

    Dołączam się również do pozdrowień i dziękuję Ci za udzielenie wywiadu :) życzę Ci miłego wieczoru i do zobaczenia na forum oraz grze :) 

     

     

     

     

     

     

    Do usłyszenia ! :D  

     

     

     

     

     

     

     

    zapraszam do komentowania ! :)

     

     

    Zapraszamy takze do poprzedniego wywiadu :) : http://cskatowice.com/topic/20474-23/

     

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!