Skocz do zawartości

    Zamknięty #23 <<P@tRyK#LWG#[*]>>


    Stunter<3
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 9
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    Wywiad z P@tRyK#LWG#[*] Redaktor: Stunter<3 Udzielajacy wywiadu : P@tRyK#LWG#[*]       Czesc P@tRyK#LWG#[*]. Dziekuje ze zgodziles sie na wywiad. Na poczatek powiedz c

    A ja nadal czekam na mój wywiad, haha  Przyjemnie się czytało

    Fajny wywiad, ale gdzie zjadleś polskie znaki? ^^

    Wywiad z P@tRyK#LWG#[*]

    Redaktor: Stunter<3

    Udzielajacy wywiadu : P@tRyK#LWG#[*]

     

     

     

    Czesc P@tRyK#LWG#[*]. Dziekuje ze zgodziles sie na wywiad. Na poczatek powiedz cos o sobie.

     

     

     

    Witaj,nazywam się Patryk mam 20 lat,mieszkam w małej mieścinie jaką jest Rawicz.Na co dzień pracuję jako mechanik,aczkolwiek to nie jest praca,którą chciałbym robić przez dłuższy okres swojego życia.Interesuję się również sportem,gram amatorsko w siatkówkę,moim największym zainteresowaniem jest transport.Od małego jarałem się gdy widziałem jakąś ciężarówkę,można powiedzieć nawet,że jest to moja pasja i w niedalekiej przyszłości planuję właśnie zostać kierowcom,gdy już nim będę osiągnę to co zawsze chciałem.Był nawet kiedyś pomysł,żeby się zaciągnąć do wojska ale szybko mi to przeszło :D 

     

     

     


    Praca kierowcy ciezarowki to trudny zawod, jestes przygotowany na tak odlegle drogi z dala od znajomych i rodziny?

     

     

     

     

    Jestem takim typem człowieka,który przyzwyczaja się do samotności i nie jest mi to absolutnie straszne.Przygotowany byłem ostatnimi laty w każdym okresie wolnym od szkoły przez mojego tatę,który również jeździ.Praca jak każda inna ma swoje złe ale też dobre strony.

     

     

     

     

    To widze ze to rodzinne, nie daleko pada jablko od jabloni, mam nadzieje ze Ci sie powiedzie, trzeba wciaz podazac za marzeniami. Powiedziales ze pracujesz teraz jako mechanik co Cie zachecilo do pracy w tym kierunku? mialo to jakis swoj poczatek?

     

     

     

     

    Praca mechanika,hmmm lubię majsterkować,wybierając zawód kierowałem się tym,że właśnie Mechanika pojazdowa może mi się przydać w wykonywaniu pracy kierowcy,ponieważ zdarza się,że naprawiamy też jakąś ciężarówkę.Wiadomo czasem na trasie w razie awarii,gdy nie jest ona aż tak poważna zawsze mogę spróbować sam coś poszperać,a doświadczenie nabyte teraz może później mi pomoże.Tak tak to rodzinne,w mojej rodzinie 6 kierowców,więc mamy to we krwi :P 

     

     

     

     

    Z doswiadczeniem mozna bardzo wiele zdzialac, a zwiedziles juz moze jakies zakatki polski ewentualnie europy z swoim Tata?

     

     

     

     

    Polskę zjechaliśmy prawie całą,wiadomo,że nie w każdej miejscowości byłem ale przejazdem i ogólnie mówiąc trochę już tych kilometrów na koło wpadło.W Europie to z tatą byłem tylko w Niemczech i Hollandi.Większość tras było w kraju,ponieważ po Europie jeździ stosunkowo krótko,bo od 4 lat,a ja teraz nie mam już czasu na takie wypady.Pod tym względem pełnoletność i dorosłe życie mnie wkurza,
    bo ciężko o jakiś urlop...

     

     

     

     

    Szczerze mowiac to zazdroszcze Ci :)  zawsze chcialem wyjechac do Holandii :) moze kiedys zabiore sie z wami? :D 

     

     

     

     

    Z nami to trochę ryzykownie ale ze mną będziesz mógł się przejechać,ktoś powie,że w tej pracy nie ma za dużo widoków,bo tylko te autostrady i autostrady.W Niemczech tak akurat jest przynajmniej w częściach Północnych,a w Hollandi jednak jest inny klimat i niektóre miejsca mają swój urok i czasem są ładne widoczki.Zawszę też można sobie jointa na parkingu walnąć,to jest życie nikt się nigdzie nie spieszy,bo po co :D

     

     

     

     

    Jointy to podstawa na takich wyjazdach do Holandii co? :D

     

     

     

     

    Często spotykane owszem :D 

     

     

     

     

    A masz jakas swoja druga polowke? :D 

     

     

     

     

    Niestety nie,kilka fajnych koleżanek jest ale to tylko koleżanki ;) 

     

     

     

     

    Pierw kolezanki pozniej moze cos wiecej sie z tego rozwinie :) 

     

     

     

     

    Szczerzę,nie spieszy mi się z tym,jak coś będzie to na pewno cię o tym poinformuję xD

     

     

     

     

    i Zaprosisz mnie na wesele? :D

     

     

     

     

    No nie wiem,pomyślę nad tym.

     

     

     

     

    Moze teraz przejdziemy bardziej w temat Cs'a :)  Jak sie Twoja przygoda zaczela z ta wspaniala gra? :D 

     

     

     

     

    O kurczę pytasz o tak odległe czasy,że odpowiedź sprawi mi nie lada wyzwanie.Byłem u kolegi i miał Cs Non Steam zainstalowanego,zaczął grać na dust2 i powiem szczerze,że od razu mi się spodobała i oczywiście musiałem koniecznie zainstalować gierkę na moim prehistorycznym pc z nadzieją,że ruszy :D Jedyne co mi się nie spodobało to kiepskie ogarnięcie serwerów w takim sensie,że Ruski grały darły mordę na mikro,strasznie to w grze przeszkadzało,na jednym serwerze jeszcze admin coś z tym robił,a na innym już trzeba było wychodzić,bo nie dało się grać,chodź i tak uważam,że to były piękne czasy.Bardzo pozytywnie zawsze wspominam Cs'a.

     

     

     

     

    Odlegle czasy ale nadal bardzo dobrze rozpamietywane :D  a gdzie rusek sie nie drze to tam flachy nie ma :P a pamietasz mniej wiecej ile lat temu to bylo? Moze poznamy Twoj staz w cs'ie :P 

     

     

     

     

    W roku 2007,trochę czasu minęło,a wraz z nim ubyło troszkę zapału do gry... ;) 

     

     

     

     

    Troszkę ubyło a na cskatowicach się pokazałeś :) Co Cię sprowadziło i trzyma Cię na tej serwerowni? :) 

     

     

     

     

    Hah co mnie sprowadziło? Sprowadziły mnie SS z Paintball'a.Była forma to i zdjęcia pykali :D Dużo znajomych dzięki sieci mi przybyło,Administracja jest w porządku,czego chcieć więcej,tym bardziej,że sieć się rozwija i to jest najbardziej pozytywna cecha.

     

     

     

     

    To widze ze miales bardzo mile przywitanie :D  a jest cos co bys zmienil na sieci? :) 

     

     

     

     

    Starałbym się usuwać wszystkie błędy związane z nowym forum,ale to już administracja wyższa zapewniła,że z biegiem czasu forum dojdzie do stanu perfekcyjnego tak jak to było z poprzednim.Nie ma co więcej zmieniać,byle do przodu i z postępem! :) 

     

     

     

     

    Powiedziales o Administracji rozwijaniu sie sieci wielu znajomych ktorych zdobyles podczas grania na cskatowice to wszystko to pozytywne strony, wiec jakie sa negatywne?  :)

     

     

     

     

    Wydaje mi się,że w świecie wirtualnym nie ma cech negatywnych,ponieważ to ma sprawiać przyjemność,tak żeby można było miło spędzić wolny czas,wszystko dla zabawy i satysfakcji z tego czego się w wirtualnym świecie dokonało.Po za tym "to tylko gra,nie ma się czym przejmować" lepiej dbać o kontakt z drugą osobą w przyjaznych stosunkach.Nie mam wrogów w życiu prywatnym to i nie chciałbym mieć ich w necie

     

     

     

     

    Powiem Ci ze pieknie to opisales, przyjazn to jest to co powinno laczyc ludzi do siebie :) a co sadzisz o naszych wielkich Wlascicielach Cskatowice? :) 

     

     

     

    Marcin i Dawid to świetni właściciele,uzupełniają się nawzajem i starają się utrzymywać sieć na jak najwyższym poziomie z powodzeniem.CSK istnieje od 2012 roku,minęło już trochę,a sieć świetnie prosferuję czyli działają w dobrym kierunku,życzę im żeby sieć istniała jak najdłużej i żeby nigdy nie myśleli o rezygnacji,ponieważ kosztowało to ich sporo czasu,umiejętności nie wspominając o kasie,bo bez tego sieć nie istnieje.Wiedzą co robią i oby tak dalej ;) 

     

     

     

     

    Widze ze bardzo szanujesz ich za to co robia :) i szacunek im sie nalezy :) to teraz kilka szybszych pytan na koniec :) 
    P@tRyK#LWG#[*] skad ten nick?

     

     

     

    P@tRyK wiadomo moje imię,LWG slang motocyklistów,znaczy Lewa w Górę i znicz.

     

     

     

    rodzenstwo?

     

     

     

    Miałem.

     

     

     

    Ulubione zwierze?

     

     

     

    Pies :) 

     

     

     

    Ulubiony kolor?

     

     

     

    Zielony oczywiście :D 

     

     


    i wiadomo o co chodzi :D
    Chcialbys kogos pozdrowic? :) 

     

     

     

    Tak,pozdrawiam całą Ekipę CsK oraz swoich wszystkich znajomych :) 

     

     

     

     

    Ja rowniez dolaczam sie do Pozdrowien i bardzo dziekuje Ci za wywiad :)  Zycze milego dnia, juz nie dlugo wieczora :) 

     

     

     

    Również,dziękuję ci bardzo,za poświęcony mi czas,3maj się! :) 

     

     

     

    Zgłoszenia do wywiadów:http://cskatowice.co...ia-do-wywiadów/

     

     

     

     

     

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!