Skocz do zawartości

    Zamknięty Klan cs 1.6 platinum five szuka graczy


    redve
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    Witam powstaje klan Platinum Five ale bez graczy ciężko coś ugrać dlatego poszukujemy 2 graczy steam

    wymagania:

    • wiek nie ma znaczenia liczy się to jak grasz i jak działasz na naszą grę (ciągłe darcie ryja i posiadanie stat 0/35 w 30 rundach nie działa na twoją korzyść)
    • ts3 i sprawne mikro
    • sprzęt jak wiadomo nie gra ale jednak niezbędne jest posiadanie podstaw takich jak

             -klawiatura (joystick odpada!)

             -myszka (powód wyżej)

             -podkładka pod myszkę 

             -słuchawki (ew. głośniki o ile nie bdzie echo)

             -komputer (nawet jeżeli będziesz grał w swoim umyśle bez komputera nie masz co liczyć)

             -monitor (to samo)

    • wolny czas (więcej jak 10 minut w niedzielę, treningi obowiązkowe są 3 razy w tygodniu jeżeli na którymś cię może nie być napisz wcześniej a zmienimy datę)
    • umiejętność gry (jeżeli zabija ciebie hltv nawet nie pisz)
    • plusy zyskują snajperzy (w ostateczności ja mogę być snajperem jednak ja jestem riflerem więc lepszy snajper poszukiwany)
    • kreatywność (rush b co runde jest mało kreatywny dobre taktyki to dobra runda)
    • ogólne ogarnięcie (w klanie panuje luz ale mimo wszystko bądźmy poważni kiedy potrzeba)
    • nerwowych nie prosimy (sam często się denerwuję mimo wszystko na czas meczu proszę o zachowanie spokoju IGL postara się o spokój wszystkich)
    • totalna tolerancja (1 wymaganie to wiek nie ma znaczenia więc naśmiewanie się i prześladowanie się z takiej osoby będzie karane)
    • zachowanie profesjonalizmu (wiem że to trudne w cs 1.6 ale chcemy zajść daleko)

     

    wbrew pozorom nie są to duże wymagania i większość osób powinna je spełnić oferujemy:

    • prywatny serwer cs 1.6 (kupię dopiero jak cały klan będzie kompletny)
    • strona www (platinumfive.cba.pl jak będzie kasa zmieni się na .pl oraz nazwę jeżeli cały klan  się zgodzi do zmiany. Strona ma to co miec musi kosmetyczne zmiany na koniec)
    • to co oferuje każdy klan w grze (klanówki itd.)
    • w klanie panuje demokracja jeżeli klan się zgodzi (albo chociaż połowa) to można praktycznie wszystko
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • P@tRyK zamknął(ęła) ten temat
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!