Skocz do zawartości

    Zamknięty Podpięty Dział newsów


    Ogen Dogen
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    Z dniem dzisiejszym postanowiłem utworzyć dział poświęcony wydarzeniom w Polsce i na świecie.

    Interesuje się trochę tym co się dzieje wokół nas i obserwuje różne portale/blogi informacyjne (nie mam tutaj na myśli źródeł głównego ścieku typu wp/interia). Będę starał się w miarę możliwości na początek zawierać wzmianki i kopiować artykuły, później może się pokuszę na napisanie coś samemu.

    Zapewne głównie ja będę go uzupełniać, ale nie ma problemu żeby pisały również inne osoby.

    Kilka zasad dotyczących działu:

     

    1. W dziale nadal obowiązuje nadrzędny regulamin - regulamin forum.
    2. Każdy poddział zawiera przyklejony temat z wzmiankami wpisywanymi na gorąco. Służą one tylko i wyłącznie do pisania krótkich notatek o bieżących wydarzeniach, bez długich artykułów czy opinii.
    3. Nie wklejamy nie potwierdzonych newsów, wszystkie muszą być autentyczne.
    4. Pod każdym artykułem musi się znaleźć informacja o źródle. Jeżeli artykuł jest autorski, również to napisz! Inne będą wyrzucane.
    5. Dozwolone jest wrzucanie materiałów multimedialnych (zdjęcia, filmy). Powinny jednak znaleźć się na zewnętrznym hostingu.
    6. Jeśli wrzucasz drastyczne materiały to uprzedź o tym czytelnika! Ukryj materiał w tagu spoiler. Dozwolone jest w tym wypadku użycie czerwonego koloru.
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!