Skocz do zawartości

    Zamknięty #19 <<MONSTRUALNY>>


    furm1米
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 6
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Najpopularniejsze posty

    WYWIAD MONSTRUALNY Redaktor : CS SSIE JAK ODKURZACZ Uczestnik : MONSTRUALNY   Dzień dobry państwu! Dziś w studiu gościmy człowieka o imieniu Monstrualny, zgadza się ?   Tak. Na początek, m

    ładnie szkoda, że takie krótkie, bo fajnie sie czyta ^^  ps 98 rocznik naaaj ;> ;p

    Dobry wywiad jak na pierwszy raz Plusik   Nie zauważyłam błedów, rano przejrze dokładnie, jak sie wyśpie ^^

    WYWIAD MONSTRUALNY





    Redaktor : CS SSIE JAK ODKURZACZ
    Uczestnik : MONSTRUALNY


     



    Dzień dobry państwu! Dziś w studiu gościmy człowieka o imieniu Monstrualny, zgadza się ?

     

    Tak.

    Na początek, może powie nam Pan skąd do nas przyjechał i czym się obecnie zajmuje na co dzień.

     Mam na imię Paweł, urodziłem się w Ciechanowie rocznik 98 czyli mam 18 lat, na co dzień chodzę do szkoły zawodowej, a także ćwiczę troszkę na siłowni i oczywiście gram w cs'a.  ;)

    O proszę, ten sam rocznik.  :) Panie Pawle, czy mógłby nam Pan powiedzieć coś o swoich zainteresowaniach, planach na przyszłość ?

    Powiem tak, treningi ostro mnie zajeżdżają, nie raz ciężko jest machać tą myszką przy "kanterku" . Nie raz z kumplami wybieramy się na Orlik i tam grywamy w piłkę nożną. Plany na przyszłość hmm, jeszcze zbytnio takowych nie mam, mam jeszcze sporo czasu, ale na pewno chce skończyć zawód "hydraulik" i dalej iść w tym kierunku.

     

     

    Długo już chodzisz na siłownię ? Bo tak patrząc na twoją budowę ciała, to jest się czym pochwalić. :)

    Dokładnie zacząłem w tamtym roku w połowie lipca,  ;) Jak na razie jest w miarę, ale najbliższe miesiące dużo zmienią.  ;)

    Ponad rok ćwiczeń robi swoje jak widać :D I do tego grasz w nogę ? Musisz mieć sporo energii. Mówiłeś wcześniej o hydraulice. Dlaczego akurat ten kierunek wybrałeś ? Co cię do tego skłoniło?

     Dużo sprawia to, że jestem niskim chłopaczkiem mam 172cm wzrostu, a do tego nie palę papierosów, w ogóle nie piję alkoholu. Tak nie raz zbieramy się z kumplami i coś tam gramy, od małego byłem bardzo energiczny nie raz się zdarzało w wakacje, że jak się wyszło z domu o 9 to się wracało a 23,  ;) no ale cóż, teraz dzieci mają inne rozrywki. Kierunek wybrałem dlatego, że paru kumpli poszło w hydraulikę i nie narzekają na fundusze.  ;)

    Wiadoma sprawa. Używki tego typu tylko szkodzą. Domyślam się, że motywacja dobrej sylwetki cię do tego nakłoniła. Też pamiętam jak się grało za małolata.  :) Tylko szkoda, że teraz młodzież ma w głowie głównie elektronikę. Mam znajomego hydraulika, to wiem, że nie jest to zbyt komfortowa praca, mam rację? Przepychać rury i znajdywać w nich resztki jedzenia raczej nie przejawia się interesująco. Uważasz, że ta praca jest w stanie ustawić cię na długą przyszłość ?

     Od zawsze chciałem być po prostu duży po woli skompletowałem siłownie w piwnicy i tak już poszło.  ;) Co do zawodu to oczywiście jest ciężko, aktualnie mam praktyki 3 razy w tygodniu i lekko nie jest, Co do przyszłości to będę chciał zrobić parę kursów, aby nie babrać się w najgorszej robocie. Na koparce się tak nie zatyrasz jak w dole ze szpadlem 8 godzin.

    Masz własną siłownię ? Wow! Pewnie trochę cię to kosztowało.

    Mam dobrych kolegów.  ;) Troszkę dostałem od jednego, a to ławkę od drugiego i jest super.  ;) Co do kosztów to były minimalne.

    To widzę, że fajnie to sobie załatwiłeś.  :) Kumple też z tobą trenują ?

    Aktualnie trenuję z jednym koleszką, ale mam zamiar namówić innych. Jeżeli ja się uzależniłem to i inni mogą. :D


    Pewnie. Każdego można namówić. Opowiedz mi jak sobie radzisz na praktykach z hydrauliki? Miewasz problemy? Boisz się, że coś ci może nie wyjść ? Czy z drugiej strony jest to dla ciebie łatwe ?

     Jak sobie radzę hmm, jestem w sporym zakładzie hydraulicznym który zajmuje się dużymi przetargami, na razie nie mogę robić wszystkiego, "za młody" ;) Najczęściej operuję szpadlem, ale wiem, że do wszystkie trzeba dojść wolnymi kroczkami.  ;)

    W tak młodym wieku jesteś już w takiej firmie ? Jestem pod wrażeniem. Jak się tam dostałeś ? Ktoś cię wkręcił, czy sami cię zatrudnili ?

    Aktualnie mam tam praktyki załatwione, ze szkoły, ale jeszcze zobaczę co z tym będzie, jak na razie szef mnie chwali.  ;) Dużą firma czyli wielu pracowników, więc nie mam pojęcia czy po szkole tam zostanę.

     

     

    Jak szef chwali, to najważniejsze. Jeśli firma ustawi cię do końca życia, to czemu by w niej nie zostać?
     

     

    Niby tak, ale mam także plan B, który wiążę się z siłownią.  ;)

    Już chyba wiem o co może chodzić,  :D ale zostawię zagadkę naszym czytelnikom. Opuśćmy może temat pracy, bo już sporo nam przekazałeś. Chodzi mi po głowie temat związany z Counter Strikiem. Jak zaczęła się twoja przygoda z nim?

    No pewnie ileż można o pracy hehe.  :) Jak to się zaczęło, dokładnie to na pierwszą komunię dostałem komputer i po roku już Csik był u mnie na pulpicie co prawda NS, ale każdy gracz zaczyna od NonSteama. Po jakimś czasie doszedł steam a dokładnie w 2009 roku, były także przerwy kiedy cs mi się nudził, ale zawsze do niego wracałem i jakoś te doświadczenie się wyrobiło.

    Jak to się stało, że zainteresowałeś się CSem ?

    Dokładnie to kuzyn powiedział, że ma fajną gierkę "strzelanki" i od samego początku zakochałem się.  :) Nie zniechęcało mnie to, że nie znałem map i nie umiałem nawet dobrze biegać hehe.  :D

    Każdy potrzebuje czasu żeby się nauczyć grać i poznać mapy. Z tego co się orientuję grywasz w wersję 1.6 tak ?

    Tak, zagrałem także w CS GO, ale to nie to samo niby grafika lepsza bardziej realistyczne, ale nie ma tego czegoś co 1.6, grałem także w wersję 1.5

    Rozumiem, że wolisz pewnie ten stary klimat jaki tam panuje

    Tak i to bardzo.  ;)

    Powiedz mi jak trafiłeś na naszą sieć CSKatowice ?

    I tutaj będzie śmiesznie.  :) Bardzo dużo grałem na pb mod od powstania klanów takich jak Cs-Gang itp. Cajmerta pamiętam jeszcze za czasów kiedy także grał na pb, a dokładnie w teamie FragHunters. Po jakimś czasie powstała sieć CSKatowice i serwer Paintball, na którym grały praktycznie tylko osoby z klanów i nie powiem był to serwer dla tzw. oporowych zawodników. I od tamtego czasu jestem, a od niedawna na forum.  ;)

    Ty też byłeś w jakimś klanie?

    Jeżeli miałbym wyliczyć w ilu to nw czy dałbym rade.  :) Na pb modzie grałem od powstania.  :)

     

    To w takim razie można cię nazwać weteranem.  :D Skoro grałeś na PB, to czemu przerzuciłeś się na OnlyDD2 ?

    Powiem szczerze, że na pb zrobiło się dużo "cheaterów" a aktualnie pb upadło stąd jestem, nie mam wielkiego doświadczenia na "ostrej", ale jak widać coś tam strzelam, TOP3 aktualnie.  :)

    Dlatego napisałeś podanie na Admina DD2 ?

    Tak pomyślałem, że jeżeli już gram to pomogę w "pilnowaniu" serwera i tak oto jestem na tym stanowisku z czego jestem bardzo szczęśliwy.  :)

    I jak ci idzie ? Jest już mniej "cheaterów" dzięki tobie ?

    Powiem tak, ciężko jest się przyzwyczaić, że oprócz gry trzeba także obserwować innych, ale mogę Cię zapewnić, że jest mniej.  ;)

    To bardzo dobrze. Zostawiając grę zapytam, czy nie chciałbyś zmienić czegoś na forum ? Coś dodać może ?

    Jak na razie jestem nowy i chcę bardziej zobaczyć jak żyję te forum i serwery, i jak na razie jest super.  ;) W tym czasie nic bym nie dodawał.

    Okej. Chciałem cię jeszcze zapytać jaka muzyka cię interesuje.

    Słucham tylko i wyłącznie rapu. Jeżeli mogę coś polecić to chłopaków LSO.

    Dzięki bardzo :D Ja także słucham rapu ale jestem zwolennikiem amerykańskiego. Bardzo chętnie sprawdzę.  :) Kiedy słuchasz muzyki ? W wolnych chwilach, na siłowni czy może tak po prostu siedzisz w domu i robiąc coś odpalasz playliste ?

    Kiedy słucham, hmm kiedy tylko mam wolną chwilę, nie raz nawet na praktykach przy robocie.  :)

    Masz ulubioną piosenkę ? Czy jest ich kilka ?

    Właśnie z chłopakami z LSO jest tak że wszystkie są mega,  ;) ale mam parę najczęściej odtwarzanych są to: "supernova", "big price", "laila"

    Dobrze Panie Pawle. Już mi dzwonią, że kończy nam się czas.  :D Chciałbyś coś dodać naszym czytelnikom na zakończenie ? Może kogoś pozdrowić ?

    Oczywiście, że tak zapraszam wszystkich na serwer OnlyDD2 i pozdrawiam wszystkich użytkowników sieci CSKatowice.  ;)

    A ja chciałbym ci życzyć powodzenia w pracy i w tym co lubisz najbardziej. Dziękuję za wywiad i do zobaczenia.  :)

     

     

     

     

     

     

     

    Zgłoszenia do wywiadów:http://cskatowice.co...ia-do-wywiadów/

    Poprzedni wywiad:http://cskatowice.com/index.php?/topic/18545-18-czekoladka/

     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!