Jump to content

  Locked Aldridge na wylocie ?


  furm1米
   Share

  Recommended Posts

  • Cała zawartość 2
  • Temat został założony
  • Ostatnia odpowiedź

  Top Posters In This Topic

  Lamarcus Aldridge - 31 letni zawodnik San Antonio Spurs (obecnie). Ma za sobą ładne lata w Portland Trail Blazers. Zazwyczaj gra na pozycji silnego skrzydłowego. W swojej karierze notuje jak do tej pory 19.2 pkt na mecz, 8.4 zbiórki, 1 blok.
  lamarcus_aldridge.jpg

  Krąży plotka, że Lamarcus Aldridge zostanie wymieniony pod koniec sezonu 16-17. Czy to prawda ? Oby nie..
  Zarząd San Antonio nie wypowiedział się na ten temat w żadnym wywiadzie. Jedna reporterka wyznała, że słyszała taką pogłoskę. Jak dla mnie władze nie okazywali niezadowolenia z LA, a wręcz przeciwnie. Ma za sobą bardzo udane playoffy. Przed poprzednim sezonem podpisał 4 letni kontrakt na 80 mln $ z Texasem. Podpisując ten kontrakt miał stać się drugą twarzą organizacji zaraz po Kawhi Leonardzie. Media mówią, że drużyna jest zainteresowana jednym z najwyższych pików w drafcie należącym do Brooklynu Nets oraz Bostonu Celtics. Sprawa jest dosyć bezsensowna i jak dla mnie na 90 % jest to marnowanie czasu.

  Tego lata kontrakt podpisał także Pau Gasol, były zawodnik Memphis Grizzlies i Chicago Bulls. Możliwe, że ktoś tutaj pomyślał o przyszłorocznych finansach ??? Lecz czy ten ktoś wziął pod uwagę odejście Tima Duncana na emeryturę ? Wątpię. Jestem ciekaw dalszego biegu zdarzeń.

  Link to comment
  Share on other sites

  Guest
  This topic is now closed to further replies.
   Share

  ×
  ×
  • Create New...
  You are viewing the forum as guest.
  You do not have access to some content and features!