Skocz do zawartości

    Zamknięty Aldridge na wylocie ?


    furm1米
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 2
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    Top użytkownicy w tym temacie

    Lamarcus Aldridge - 31 letni zawodnik San Antonio Spurs (obecnie). Ma za sobą ładne lata w Portland Trail Blazers. Zazwyczaj gra na pozycji silnego skrzydłowego. W swojej karierze notuje jak do tej pory 19.2 pkt na mecz, 8.4 zbiórki, 1 blok.
    lamarcus_aldridge.jpg

    Krąży plotka, że Lamarcus Aldridge zostanie wymieniony pod koniec sezonu 16-17. Czy to prawda ? Oby nie..
    Zarząd San Antonio nie wypowiedział się na ten temat w żadnym wywiadzie. Jedna reporterka wyznała, że słyszała taką pogłoskę. Jak dla mnie władze nie okazywali niezadowolenia z LA, a wręcz przeciwnie. Ma za sobą bardzo udane playoffy. Przed poprzednim sezonem podpisał 4 letni kontrakt na 80 mln $ z Texasem. Podpisując ten kontrakt miał stać się drugą twarzą organizacji zaraz po Kawhi Leonardzie. Media mówią, że drużyna jest zainteresowana jednym z najwyższych pików w drafcie należącym do Brooklynu Nets oraz Bostonu Celtics. Sprawa jest dosyć bezsensowna i jak dla mnie na 90 % jest to marnowanie czasu.

    Tego lata kontrakt podpisał także Pau Gasol, były zawodnik Memphis Grizzlies i Chicago Bulls. Możliwe, że ktoś tutaj pomyślał o przyszłorocznych finansach ??? Lecz czy ten ktoś wziął pod uwagę odejście Tima Duncana na emeryturę ? Wątpię. Jestem ciekaw dalszego biegu zdarzeń.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!