Skocz do zawartości

    Zamknięty Joel Embiid #21 czuje się dobrze


    furm1米
     Udostępnij

    Rekomendowane odpowiedzi

    • Cała zawartość 4
    • Temat został założony
    • Ostatnia odpowiedź

    joel-embiid-nba-new-orleans-pelicans-phi


    Wybrany z 3 numerem draftu przez Philadelphie 76ers w 2014 roku do tej pory nie wystąpił w żadnym meczu a minęły już 2 sezony od czasu jego przyjścia do ligi.
    Center Phili doznał poważnej kontuzji stopy. 
    Kameruńczyka czekała operacja i długotrwałe leczenie. Przypuszczenia leczenia stopy wahały się od 5 do 8 miesięcy. I jak do tej pory nie doczekał się swojego debiutu w sezonie 2014.
    Później czekała go kolejna operacja, która wykluczyła go z rozgrywek w 2015 roku.
    22 czerwca 2016 roku 21 latek powrócił wykurowany i gotowy na treningi. Otrzymał pozwolenie na treningi 5 na 5 co oznacza, że jest na ostatnim etapie powrotu do pełni sił.
    Sztab medyczny cały czas kontroluje jego kondycje i wytrzymałość. 

    Trener Brett Brown przygląda się jego treningom i spodziewa się grającego Joela w offseason na początku października. 

     

    „45 minut temu skończyłem mój trzeci z rzędu dzień treningowy z Joelem. Najnowsze raporty medyczne wskazują, że wszystko jest w porządku; fizycznie, mentalnie- wszystko idzie w dobrym kierunku. Jesteśmy bardzo podekscytowani.”

     

    Wrzucił na instagrama filmik ze swoich treningów pod koszem i zapowiada się obiecująco : 

     

     

    Fani z niecierpliwością czekali na jego pierwszy występ w meczu i doczekali się :



    Embiid prezentuje się naprawdę dobrze w grze podkoszowej i dodał do tego rzut z pół dystansu oraz z linii punktów za 3 !!!!!!!
    Należy go bacznie obserwować, ponieważ nadal ma on szanse na nagrodę debiutanta roku :] 
    Według najświeższych informacji ma on zagrać 12 minut na mecz, jednak po kontuzji Bena Simmonsa zagra pewnie więcej w zależności od jego zdrowia oczywiście.

    Co mecz idzie mu coraz lepiej :




     

    Ja osobiście jestem nim zachwycony i czekam na jego występy w sezonie regularnym ;)



     

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Hej! Nie widzisz zawartości tego postu?
    Zaloguj się lub Zarejestruj nowe konto, aby korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji!
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...
    Przeglądasz forum jako gość.
    Nie posiadasz dostępu do niektórych treści i funkcji!